GSIKE 25,6V 100Ah LiFePO4 — 2560Wh, BMS 100A, 24V, 6000 cyklů, IP65 | Czech
Estimate delivery times: 2-7 Business days (European Union, United States).
Return within 30 days of purchase. Duties & taxes are non-refundable.
GSIKE 25,6V 100Ah LiFePO4 — 2560Wh, BMS 100A, 24V, 6000 cyklů, IP65 | Czech
Description
GSIKE 25,6 V 100 Ah LiFePO4 (2560 Wh / 2560 W, 8S1P, BMS 100 A, 6000+ cyklů, IP65, 21.15 kg) za 279.99 EUR
Baterie GSIKE 25.6V 100Ah LiFePO4 (třída 24 V, 8S1P) ukládá 2560 Wh a dává až 2560 W DC (25,6 V × 100 A) v 21.15 kg ABS IP65 pouzdře – BMS 100 A, impuls 400 A na sekundu, přes 6000 cyklů při 100 % DoD, nabíjení 28,8–29,2 V CC/CV, cutoff 20 V ±0,5 V a rozšíření na 2S 51,2 V / 5,12 kWh i 4P4S 16 jednotek / 40.96 kWh; za 279.99 EUR (doporučená 420.00 EUR, 33,3 % sleva) s dopravou zdarma v rámci Česka, 30denním vrácením a tříletou zárukou.
25,6 V jmenovitě (třída 24 V)8S1P100 Ah / 2560 WhBMS 100 A / 2560 Wimpuls 400 A / 1 s6000+ cyklůIP6521.15 kg

Technická specifikace (model GSK-25.6V-100AH)
Níže uvedená tabulka uvádí hodnoty právě tohoto modelu 25,6 V 100 Ah třídy 24 V; nemícháme varianty 12,8 V 100 Ah ani 12,8 V 300 Ah. Tam, kde se manuál a marketingový štítek mírně liší, uvádíme to poctivě.
| Parametr | Hodnota | Co to v praxi znamená |
|---|---|---|
| Chemie / sestava | LiFePO4 (LFP), 25.6V jmenovitě (třída 24 V), 8S1P – osm článků 3,2 V sériově, jedna paralelní větev | Tepelně stabilní, bez kyseliny, dlouhá životnost |
| Jmenovitá kapacita / energie | 100 Ah / 2560 Wh (25,6 V × 100 Ah) | Hluboce využitelné při ~100 % DoD |
| Trvalý proud / výkon | 100 A nabíjení / 100 A vybíjení = 2560 W DC strop | Stejné BMS 100 A, ale dvojnásobné napětí = dvojnásobný W oproti 12 V |
| Špičkový proud | 400 A na 1 sekundu (rozběh; ne trvale) | Rozběh kompresoru nebo motoru, ne trvalý vysoký proud |
| BMS | 100 A BMS: přebití, podvybití, nadproud, přehřátí, zkrat (OEM modul) | Pět ochran na jednom modulu |
| Profil nabíjení | CC/CV; 28,8–29,2 V (28,8 V ±0,4 V); vyhrazená 25,6 V LiFePO4 nabíječka 20–100 A | 12 V nabíječka ~14,6 V úlohu nedokončí |
| Koncové napětí vybití | 20 V ±0,5 V konec vybití | BMS odpojí dřív, než se články poškodí |
| Cykly | Přes 6000 cyklů při 100 % DoD, 25 °C / 0,5C (více cyklů při 80 % DoD) | Při denním používání desítky let, ~10letá návrhová životnost |
| Vnitřní odpor | ≤20 mΩ | Malý úbytek napětí i při vyšším proudu |
| Rozšíření | 4P4S = 16 jednotek = 40.96 kWh (4S = 102,4 V, 4P = 400 Ah); 2S = 51,2 V / 5,12 kWh | Od jedné jednotky po domácí úložiště |
| Připojení | Šroubové svorky M8 (šroub 8 mm / matice 12 mm) | Robustní, upevnění oček kabelů |
| Pouzdro / ochrana | ABS, IP65; CE, RoHS, UN38.3 | Prachotěsné a proti vodní tříšti |
| Hmotnost / rozměry | Čistá 21.15 kg (~46,6 lb); 520 × 250 × 320 mm (L׊×V nad svorkami) | Montáž ve dvou; větší než 12 V 100 Ah |
| Teplota | Nabíjení 0–55 °C, vybití −20 až 55 °C; skladování −20 až 45 °C | Bez samovyhřívání, nenabíjet pod 0 °C |
Vyberte správné napětí GSIKE: tato 25,6 V 100 Ah vs 12,8 V sestry
Stejná řada GSIKE, tři SKU. Tato stránka prodává 25,6 V 100 Ah (sadu třídy 24 V). Tabulka ji porovnává se dvěma 12voltovými sestrami, abyste vybrali podle napětí a využití. Rozhodující rozdíl: při 25,6 V stejné BMS 100 A dává 2560 W – dvojnásobek oproti 1280 W u 12 V 100 Ah – a pro stejné watty odebírá poloviční proud.
| Parametr | GSIKE 25,6 V 100 Ah (tato stránka) | GSIKE 12,8 V 100 Ah sestra | GSIKE 12,8 V 300 Ah sestra |
|---|---|---|---|
| Třída napětí / sestava | 25,6 V (třída 24 V), 8S1P | 12,8 V (třída 12 V), 4S | 12,8 V (třída 12 V), 4S |
| Kapacita | 100 Ah | 100 Ah | 300 Ah třída (~314 Ah články) |
| Energie | 2560 Wh (2,56 kWh) | ~1280 Wh | ~3,84–4,02 kWh |
| Strop trvalého výkonu | 2560 W (100 A při 25,6 V) | 1280 W (100 A při 12,8 V) | 1280 W (100 A při 12,8 V) |
| Spustí spotřebič 1800 W? | Ano (1800 < 2560) | Ne (strop 1280) | Ne (strop 1280) |
| Proud pro dané watty | Polovina proudu 12 V (tenčí kabely) | základ | základ |
| Čistá hmotnost | 21.15 kg | ~9,8 kg | ~26 kg |
| Cena (EUR, 14. října 2026) | 279.99 (místo 420.00) | 159.99 | 369.99 |
| Nejlépe pro | 24 V obytný vůz / karavan / loď do 1800 W, off-grid solární víkend | 12 V volný čas, kemp jednoho vozu | 12 V domácí úložiště, vícedenní 12 V chata |
Proč třída 24 V: energie (Wh) a výkon (W) jsou různé. Zdvojení napětí z 12,8 V na 25,6 V se stejnou BMS 100 A zdvojnásobí DC strop na 2560 W, a proto tato sada – ne 12 V 100 Ah – spustí zátěž 1800 W. Také poloviční proud pro stejné watty znamená chladnější běh a tenčí kabely. Tato sada je zároveň přímá náhrada dvou 12 V 100 Ah olověných zapojených sériově na 24 V: při ~100 % využitelné DoD dává ~2,1násobek užitečné energie oproti olově ~50 % DoD, za 21.15 kg namísto 55–60 kg a bez údržby. Jde o jedinou sběrnici třídy 24 V – nezapojujte ji paralelně s 12 V sadami. Úplné odůvodnění je v připojeném průvodci napětím.
Odhadovaná výdrž podle odběru (2560 Wh ÷ zátěž)
Ideální DC výdrž při štítku 2560 Wh před odečtením ztrát. Každý trvalý odběr držte na hranici 2560 W nebo pod ní. Řádek 1800 W platí, protože 1800 < 2560 – to je celý smysl třídy 24 V oproti 12 V 100 Ah, která končí na 1280 W. Při běhu přes samostatný 24 V měnič odečtěte účinnost 90–95 % a rezervu DoD.
| Zátěž | Příklad použití | Výdrž (štítek 2560 Wh) |
|---|---|---|
| 50 W | LED světla + router + nabíjení telefonu | 51,2 h |
| 100 W | Světlo + ventilátor + notebook + malé čerpadlo | 25,6 h |
| 120 W | Kompresorová lednička v ustáleném běhu | 21,33 h |
| 300 W | Lednička + TV + ventilátor + osvětlení | 8,53 h |
| 500 W | Lednička + menší kuchyňské odběry | 5,12 h |
| 800 W | Lednička + cykly mikrovlnky + nabíječky | 3,2 h |
| 1000 W | Vyšší volná / malý spotřebič | 2,56 h |
| 1800 W | Větší spotřebič (platí: 1800 < 2560) | 1,42 h |
| 2560 W | Plný manuální DC strop | 1,0 h |
Tato čísla jsou DC výpočty před ztrátami měniče; u měniče 230 V odečtěte 5–10 % na účinnost a délku kabelu. Klíčová hranice je 2560 W trvale: třída 24 V spustí 1800 W, ale impuls 400 A platí jen na sekundu a není vodítkem pro trvalý vysoký výkon. Sečtěte průměrný wattáž zařízení, vynásobte hodinami provozu a odečtěte rezervu na rozběh kompresoru.
Rozšiřovací žebříček: 2S na 51,2 V, 4P4S až 40.96 kWh
Baterie podporuje paralelní i sériové skládání. Dvě jednotky sériově (2S) dají 51,2 V / 5,12 kWh – běžné nastavení třídy 48 V. 4P4S = čtyři paralelně × čtyři sériově: 16 jednotek celkem = 40.96 kWh (4S zvedne napětí na 102,4 V, 4P kapacitu na 400 Ah; 102,4 V × 400 Ah = 40 960 Wh). Používejte jednotky stejného modelu, stáří do měsíce a stavu nabití.
| Konfigurace | Napětí | Kapacita | Energie | Jednotky |
|---|---|---|---|---|
| 1P1S (samostatně) | 25,6 V | 100 Ah | 2,56 kWh | 1 |
| 2P1S (paralel) | 25,6 V | 200 Ah | 5,12 kWh | 2 |
| 2S (série, běžné 48 V) | 51,2 V | 100 Ah | 5,12 kWh | 2 |
| 4P1S | 25,6 V | 400 Ah | 10.24 kWh | 4 |
| 4P4S (maximum) | 102,4 V | 400 Ah | 40.96 kWh | 16 |
Před intenzivním použitím bank vyrovnejte; nemíchejte nové a opotřebované články ani různé značky. Paralelní jednotky sdílejí proud a prodlužují výdrž při 25,6 V; sériové zapojení zvyšuje napětí a vyžaduje nabíječku i měnič přizpůsobené 51,2 V nebo 102,4 V. Celý bank držte na profilu 28,8–29,2 V s cutoffem 20 V ±0,5 V.
Nabíjení, komunikace a prostředí
Profil nabíjení je nejdůležitější technický bod: 12 V nabíječka (~14,6 V) tuto LiFePO4 plně nedobije, potřebujete vyhrazený 25,6 V profil.
| Prvek | Detail |
|---|---|
| Způsob nabíjení | CC/CV (konstantní proud, konstantní napětí) |
| Nabíjecí napětí | 28,8–29,2 V (28,8 V ±0,4 V) – vyhrazený profil 25,6 V LiFePO4 |
| Doporučená nabíječka | 25,6 V LiFePO4 nabíječka 20–100 A; BMS dovoluje až 100 A trvalé nabíjení |
| Koncové napětí vybití | 20 V ±0,5 V konec vybití |
| Vnitřní odpor | ≤20 mΩ |
| Teplota nabíjení | 0 °C až 55 °C; nikdy pod 0 °C (bez samovyhřívání) |
| Teplota vybití | −20 °C až 55 °C |
| Skladovací teplota | −20 až 45 °C (do měsíce); 0–35 °C (do roku); skladovat na ~50 % nabití |
| Komunikace | Bez CAN/RS485/Bluetooth; vhodné pro 24 V skladovací banku |
| Certifikace | CE, RoHS, UN38.3; přeprava ve schváleném obalu |
12 V nabíječka ~14,6 V baterii plně nenabije a trvale snižuje kapacitu; nastavte regulátor nebo nabíječku explicitně na 28,8–29,2 V CC/CV LiFePO4. Nikdy nenabíjejte pod 0 °C, uvnitř není vyhřívací podložka, a při delším stání skladujte na ~50 % nabití. U solární instalace zkontrolujte, zda regulátor MPPT nabízí samostatný profil 25,6 V; standardní olověné profily ponechávají články pod plným nabitím.
Výhody a hranice bez marketingu
Výhody
- 2560 Wh při ~100 % DoD se stropem 2560 W: třída 24 V spustí spotřebič 1800 W, který 12 V 100 Ah (1280 W) nezvládne.
- Stejná BMS 100 A, dvojnásobné napětí, poloviční proud: tenčí kabely, chladnější běh.
- Přes 6000 cyklů při 100 % DoD a ~10letá návrhová životnost: žádná údržba, ~2,1× užitečné energie olověné dvojice za 21.15 kg oproti 55–60 kg.
- 279.99 EUR staženo z 420.00 EUR: nejlevnější ověřená značková EU sada 24 V 100 Ah; LiTime 499.99, Renogy 469.99, Power Queen 479.99, Redodo 439.99.
- Rozšiřitelnost: 2S na 51,2 V / 5,12 kWh (běžné 48 V) a 4P4S na 16 jednotek / 40.96 kWh.
- IP65 ABS, svorky M8, CE/RoHS/UN38.3: doma ve vlhké přihrádce obytného vozu, karavanu, lodním oddílu i dílně; hodnocení 4,9 hvězdiček / 14 recenzí.
Hranice
- Potřebuje výstroj 24 V: párujte s 24 V / 25,6 V měničem a nabíječkou 28,8 V; 12 V zařízení nepracuje.
- 21.15 kg je těžší a větší než 12 V 100 Ah (~9,8 kg): plánujte zdvih ve dvou.
- Nemíchat s 12 V: jde o jedinou 24 V sběrnici, nikdy neparalelujte s 12 V sadami.
- Bez nabíjení pod 0 °C: okno 0–55 °C, žádné vyhřívání a žádná aplikace/Bluetooth.
- Není pro golfové vozíky: jde o 24 V volnou hlubokocyklovou sadu, ne trakční baterii.
- 3 roky záruky: konzervativní proti ~10leté návrhové životnosti.
Kam GSIKE 25,6 V 100 Ah pasuje: praktické situační instalace
Osm typických míst, kde se tato baterie třídy 24 V v české praxi používá, od obytného vozu přes off-grid chatu po sériový bank 48 V.

Obytný vůz v obytné části
Na dřevěném lavičkovém základu během večera spouští ledničku, vodní čerpadlo a nabíječky – strop 2560 W pokryje kompaktní volnou zátěž třídy 24 V. Při 25,6 V a BMS 100 A je DC strop 2560 W, tedy dvojnásobek oproti 12 V 100 Ah sestavě (1280 W), a pro stejné watty teče poloviční proud, takže kabely zůstanou tenčí a chladnější. Impuls 400 A na sekundu zachytí rozběh kompresoru, trvalý odběr však držte pod 2560 W. Praktická poznámka: v obytném voze sečtěte průměrný wattáž ledničky, čerpadla a světla za hodinu a vynásobte počtem nocí. Při 25,6 V stejné BMS 100 A dává 2560 W, takže spotřebič 1800 W je pod stropem, na rozdíl od 12 V 100 Ah, jehož strop je 1280 W. Zkontrolujte, zda palubní nabíječ nebo DC-DC regulátor umí vyhrazený profil 25,6 V LiFePO4, a kladný přívod pojistkujte co nejblíž pólu.

Uzavřená přihrádka tourního karavanu
Upevněná v podsedadlové přihrádce se 52 cm pouzdro vejde do stávajícího oddílu a napájí víkend bez připojení k síti. Jedná se o jedinou sběrnici třídy 24 V (25,6 V), proto ji neparalelujte s 12 V sadami. Nabíječku a měnič volte na 25,6 V / 24 V třídu, profil 28,8–29,2 V LiFePO4, a svorky M8 přijmou očka standardního měděného kabelu. Hmotnost 21.15 kg si žádá opatrnou montáž ve dvou. U tourního karavanu doplňuje panel během dne a baterie drží ploché stabilní napětí po celý večer, na rozdíl od olova, které od první hodiny monotónně klesá. 520 × 250 × 320 mm a 21.15 kg rozložte na pevné místo poblíž středu vozu, po utažení oček M8 po týdnu zkontrolujte moment a případné teplo spoje.

Off-grid srubová chata
Vzdálená chata se po zastavení panelů spoléhá na teplé světlo a energii do zařízení i přes zamračené dny. Přes 6000 cyklů při 100 % DoD odpovídá desítkám let při každodenním solárním cyklování, kdežto olovo vydrží ~500 cyklů. Regulátor MPPT musí nést vyhrazený profil 25,6 V LiFePO4 (28,8–29,2 V); BMS vyrovnává osm článků řetězce 8S1P a při 20 V ±0,5 V odpojí výstup proti hlubokému vybití. U trvale stojící chaty rozhoduje počet cyklů ročně: při 200 cyklech ročních přesáhne 6000 cyklů desítky let, kdežto olovo se při stejné zátěži mění každé dva roky. MPPT s profilem 25,6 V zachytí maximum poledního slunce, protože lithium přijímá vysoký proud bez dlouhé absorpční plošiny, na které olovo uvízne. BMS hlídá přebití a hluboké vybití a při 20 V odpojí výstup.

Domácí dílna
Na pracovní stole se nabíjí ze zdroje 28,8 V a dodává světlo na stůl, čerpadla a nabíječky – cutoff 20 V ±0,5 V chrání články. Baterie je DC skladovací článek, ne měnič; pro 230 V zásuvky přidejte samostatný čistý sinusový měnič třídy 24 V. Vnitřní odpor ≤20 mΩ udržuje úbytek napětí malý a samovybíjení pod 3 % za měsíc nechává jednotku týdny připravenu. Pro domácí zálohu rozdělte kritické obvody: router, modem, lampy a menší lednička běží do 2560 W, zatímco trvalá varná plotna nebo elektrické topení patří do většího banku. Externí monitor napětí a proudu doplňuje chybějící Bluetooth a ukazuje, kolik Wh zbývá před hranicí 20 V. Baterie sama zásuvku nevyrobí, měnič začne dodávat 230 V až přes pojistkovaný kabel.

Solární vlastní spotřeba
Upevněná na regálu vedle rozvody ukládá denní solární přebytek a kryje večerní zátěž, rozšiřovatelná později paralelně. 2P1S drží 25,6 V a zdvojnásobí kapacitu na 200 Ah / 5,12 kWh bez změny napětí. Pro 48 V třídu sestavte dvě jednotky sériově (2S) na 51,2 V / 5,12 kWh; nově přidané kusy volte shodné modely a stáří do měsíce. Při vlastní spotřebě rozhoduje poměr energie a výkonu: 2560 Wh uskladněných a 2560 W najednou. 2P paralelně zdvojnásobí kapacitu, 2S sériově napětí na 51,2 V pro 48 V výstroj. Nemíchejte nové a opotřebované články, celý bank držte na profilu 28,8–29,2 V a cutoff 20 V ±0,5 V.

Rybářská loď a trolling
Stabilní vybíjení 100 A dává trollingovému motoru plynulý tah bez propadu napětí – kupující hlásí celý den na jedno nabití. ABS pouzdro IP65 snese vlhkou lodní přihrádku, svorky M8 drží kabely proti vibracím a nižší proud při 25,6 V omezuje zahřívání v dlouhém vedení. Jde o volnou hlubokocyklovou sadu, ne trakční baterii golfového vozíku. Na vodě prodlužuje 2560 Wh den na hladině, ale trvalý trollingový odběr držte pod 2560 W; pro hodiny plného tahu silného motoru volte samostatnou vysokoproudou trakční sadu. Vibracemi odolné ABS pouzdro a utažená očka M8 brání uvolnění kabelů, IP65 snese mokrou příď a samovybíjení pod 3 % za měsíc nechává baterii mezi výlety připravenu.

Skříň se samostatným měničem
Baterie zde sedí vedle samostatného měniče třídy 24 V – pamatujte, že sada je baterie, ne invertor, a musí se párovat s výstrojí 24 V. 12 V měnič a 12 V nabíječka (~14,6 V) na tuto krabici nepracují; nastavte měnič na 25,6 V a nabíječku na profil 28,8–29,2 V. U kladného pólu umístěte DC pojistku odpovídající proudu vedení. Při skříňové montáži pamatujte, že tato krabice není nabíječka ani invertor: externí MPPT, síťová nabíječka 28,8 V a samostatný měnič 24 V jsou tři oddělená zařízení. Pro stejné watty teče při 25,6 V poloviční proud oproti 12 V, takže kabely a pojistky dimenzujte na nižší ampéry, ale vyšší napětí.

Dvě jednotky sériově (2S)
Dvě tyto jednotky zapojte sériově pro dosažení 51,2 V / 5,12 kWh – běžné nastavení 48 V – přičemž párujte shodné jednotky stáří do měsíce. 4P4S = šestnáct jednotek dosáhne 102,4 V / 400 Ah = 40.96 kWh, 4S zvedne napětí a 4P kapacitu; pro čistě 25,6 V zátěž zůstaňte na paralelu, sérii vyžaduje výstroj vyšší třídy. Při skládání banku 4P4S rozdělte čtyři sériové řetězce na 102,4 V a čtyři paralelní sloupce na 400 Ah, celkem 16 jednotek a 40.96 kWh; pro čistě 25,6 V zátěž ale zůstaňte na paralelu a nenutě věc do série, protože 102,4 V vyžaduje měnič a nabíječku vyšší třídy. Před prvním zátěžovým cyklem banku vyrovnejte a párujte stejný model a stáří.
Oficiální galerie produktu (11 obrázků)
Jedenáct oficiálních továrních fotografií modelu GSK-25.6V-100AH: čelní pohled, svorky, kryt BMS, obal a situační snímky. Nepřidáváme chybně označené snímky jiného napětí (vyloučeny 25v_7 a 25v_8). Dodaná baterie odpovídá galerii: stejné ABS pouzdro, póly M8 a BMS 100 A.










Doprava a vrácení
Pro český trh platí níže uvedené podmínky; sazba dopravy je 0 EUR a baterie se dodává v originálním obalu.
| Bod zásad | Detail |
|---|---|
| Cena | 279.99 EUR prodejní, stažená z 420.00 EUR (33,3 % sleva) · skladem, nový stav (od 2026-06-26) |
| Doprava zdarma do | Česko (CZ) |
| Zpracování / tranzit | Zpracování 1–3 dny + tranzit 2–7 dní, sazba dopravy EUR 0 |
| Vrácení | 30denní okno na vrácení po doručení, v původním stavu a obalu |
| Záruka | 3 roky na výrobní vady; ~10letá návrhová životnost |
| Náklady na vrácení | Zpáteční přepravu zajišťuje prodejce; původní dovozní cla a daně se nevracejí |
Často kladené otázky
Jaká je prodejní cena modelu GSK-25.6V-100AH a sleva proti 420 EUR?
Prodejní cena 279.99 EUR proti zveřejněné 420.00 EUR, pravá 33,3 % sleva; v ceně je doprava zdarma v rámci Česka, 30 dní na vrácení a 3 roky záruky.
Kolik wattů a watthodin tato krabice reálně pojme?
100 Ah / 2560 Wh (25,6 V × 100 Ah) a trvalý strop 2560 W (25,6 V × 100 A BMS); impuls 400 A platí jen na sekundu.
Spustí sada spotřebič 1800 W v obytném voze?
Ano, protože 1800 < 2560 W stropu; 12 V 100 Ah sestra se stropem 1280 W stejný spotřebič nezvládne.
Patří k této krabici vlastní střídač nebo zásuvka 230 V?
Ne. Jde o DC baterii třídy 24 V; pro 230 V přidejte samostatný čistý sinusový měnič 24 V a trvalý výkon držte pod 2560 W.
Jaké nabíjecí napětí a proud nastavujete u lithiové nabíječky?
Vyhrazený profil 25,6 V LiFePO4, 28,8–29,2 V CC/CV, nabíječka 20–100 A; 12 V nabíječka ~14,6 V úlohu nedokončí.
Kolik váží a jaké rozměry má velká 24 V krabice?
21.15 kg čistých, 520 × 250 × 320 mm; počítejte s montáží ve dvou, je těžší než 12 V 100 Ah (~9,8 kg).
Kolik kusů sériového olova 12 V nahrazuje jedna 24 V lithiovka?
Dvě 12 V 100 Ah tekuté olověné sériově na 24 V; ~2,1× užitečné energie při 21.15 kg namísto 55–60 kg a bez údržby.
Jak dlouho cykly a návrhová životnost vydrží?
Přes 6000 cyklů při 100 % DoD (~více při 80 % DoD), ~10letá návrhová životnost; olovo vydrží ~500 cyklů.
Lze později přidat jednotky do série a paralelu?
Ano: 2S = 51,2 V / 5,12 kWh (běžné 48 V), 4P4S = 16 jednotek = 40.96 kWh (102,4 V / 400 Ah); párujte shodné modely stáří do měsíce.
Kdy začíná 3letá záruka a jak dlouho trvá okno vrácení?
3 roky na výrobní vady od doručení a 30denní okno vrácení v původním stavu; baterii vyzkoušíte ve vlastní 24 V soustavě a pak se rozhodnete.
Průvodci a srovnání
Prohlubte výběr čtyřmi českými průvodci a srovnáními: žebříčkem evropských modelů 24 V 100 Ah, soubojem s LiTime a Renogy, průvodcem napětím 12 V vs 24 V vs 48 V a sestavením solárního off-grid systému.













