51,2 V16S1P5120 Wh2560WRS232/RS485/CANIP54849.99 EUR

De beste 48V 5kWh-accu's in Finland in 2026 – GSIKE-ranglijst

De ranglijst van 2026 van 12V 300Ah LiFePO4-accu's in Europa: GSIKE 100Ah / 2560 Wh, 100A, 6000 cycli, IP65 voor 849.99 EUR.

Bekijk de aanbieding voor de GSIKE 48V 5kWh (849.99 EUR, gratis verzending)
Introductie
Introductie
Op een rij
Rij
Accu
Accu

Plaats: De GSIKE FixWall 51,2 V 100Ah is een slanke, aan de muur te monteren LiFePO4-thuisaccu in de 48V-klasse: 16S1P, 100 Ah, 5120 Wh = 5,12 kWh, nominaal 50 A = 2560 W continu vermogen, maximaal 100 A = 5120 W voor korte tijd, bedrijfsspanning tussen 43,2 en 58,4 V, laadspanning 58,4 V, 6000 cycli bij 80% DoD, IP54, 44 kg, 640 × 428 × 160 mm, RS232, RS485 en CAN, en maximaal 16 eenheden parallel tot 81,92 kWh. Dit is een accu, geen omvormer, en hij wordt aangesloten op een aparte 48V-hybrideomvormer. Deze lijst vergelijkt de belangrijkste 48V-wandaccu's van 5 kWh in Europa aan de hand van de werkelijke prijzen in euro in oktober 2026.

De methode is eenvoudig: we hebben alle speciaal ontworpen 48V-wandaccu's van 5 kWh die vrij verkrijgbaar zijn in Europa verzameld en vergeleken op nominale spanning, capaciteit, continu vermogen, vorm, gewicht en huidige prijs in euro. We kijken naar de straatprijs in oktober 2026, niet naar de adviesprijs. Zo ontstaat een overzicht dat echt relevant is voor de aankoopbeslissing van Finse huishoudens.

Een terugkerende fout is dat nominaal vermogen en piekvermogen door elkaar worden gehaald: bijna elke accu is begrensd op 50 A, oftewel 2560 W continu vermogen; 100 A of 5120 W is een korte piek. Wie continu een omvormer van 5 kW wil gebruiken, kan het beste twee eenheden parallel schakelen.

Alle kandidaten vallen in de 48V-klasse, met een nominale spanning tussen 48 en 51,2 V; ze hebben geen netuitgang en alleen een afzonderlijke hybride omvormer zet de gelijkspanning om in 230 V wisselstroom voor thuis. Vergelijken met een 12V-accu voor een camper zou onzinnig zijn, omdat daarvoor andere busspanningen en laders worden gebruikt.

Wat de cycli betreft: 6000 cycli bij 80% DoD betekent dat de opslag tot een restcapaciteit van 20% mag worden ontladen voordat de capaciteit daalt tot 80% van de oorspronkelijke capaciteit. Bij gelijkmatiger gebruik (tussen 40 en 90%) gaat de accu gemakkelijk meer dan tien jaar mee.

Basisgegevens om verder mee te rekenen

Belasting Voorbeeld Gebruiksduur (5120 Wh)
300 W ledlampen, router, koelkast 17,1 h
500 W nachtelijke basisbelasting 10,2 h
1000 W gemiddelde belasting 5,12 h
2000 W zware basisbelasting 2,56 h
2560 W nominaal continu (50 A) 2,0 h
3000 W korte duur 1,7 h
5120 W max. piek (100 A) 1,0 h
eenheden spanning energie rol
1 51,2 V 5,12 kWh start
2 51,2 V 10,24 kWh nacht
4 51,2 V 20,48 kWh meerdere dagen
8 51,2 V 40,96 kWh gedeeltelijke uitval
16 51,2 V 81,92 kWh maximaal

Pylontech US5000

Pylontech is met 718,56 euro ongeveer 130 euro goedkoper en biedt de meest beproefde CAN-aansluiting; de US5000 heeft echter slechts 4,8 kWh en is een rackmodel. GSIKE biedt 0,32 kWh meer, een wandframe en een rond LCD-scherm. Wie absoluut compatibiliteit wil, kiest Pylontech; wie wandmontage en meer energie wil tegen een iets hogere totaalprijs, zit goed met GSIKE.

LiTime 48V 100Ah

LiTime vraagt 1.199,99 euro voor dezelfde rackopslag van 5,12 kWh, dus 350 euro meer dan GSIKE. Beide gebruiken 16S-LiFePO4 met 6000 cycli; GSIKE wordt bovendien geleverd met wandmontage en gratis verzending. LiTime is de moeite waard als je al binnen het LiTime-ecosysteem zit en waarde hecht aan ondersteuning.

Redodo 48V 100Ah

De Redodo zit qua prijs ongeveer op hetzelfde niveau (circa 856 euro), maar biedt een bluetooth-app. GSIKE scoort met wandmontage en een lagere aanbiedingsprijs; Redodo met smartphonebewaking. Technisch zijn de twee opslagunits van 51,2 V 16S ongeveer gelijkwaardig.

ECO-WORTHY Cubix100 en Renogy

De Cubix100 is als 3U-rackmodel met bluetooth en wifi duurder, namelijk 1.009,99 euro; de Renogy 48V 50Ah heeft verwarming, maar slechts 2,56 kWh. Geen van beide is een directe wandvervanger, maar een nicheproduct. GSIKE laat bewust de app en verwarming achterwege om de prijs voor wandmontage laag te houden.

Waarvoor is deze opslag ontworpen

Of het nu gaat om eigen gebruik, stroomuitval, een vakantiehuisje of een mobiele installatie: de wandgemonteerde opslag van 5,12 kWh vervangt meerdere zware loodaccu’s door één onderhoudsvrije eenheid. Vergeleken met 150 kg aan lood is 44 kg precies wat hem ophangbaar maakt.

Bij een hybride omvormer met omschakeling wordt de accu bij een stroomstoring automatisch geactiveerd; oudere modellen moeten handmatig worden gestart. Controleer vóór aankoop of het apparaat standaard een LiFePO4-profiel van 51,2 V met een laadlimiet van 58,4 V ondersteunt.

IP54-bescherming is stof- en spatwaterdicht, maar niet waterdicht. Een droge garage of kelder is geen probleem, maar een douche of een plek buiten onder het dak is ongeschikt.

Voor de kabeldoorsnede geldt: hoe langer de kabel tussen accu en omvormer, hoe dikker die moet zijn om het spanningsverlies onder één procent te houden. Bij 50 A volstaat 25 vierkante millimeter voor een afstand van vijf meter; bij langere afstanden moet de doorsnede groter zijn.

Een accuscheider of zekering tussen de accu en de omvormer is verplicht. Die beschermt tegen kortsluiting in de kabel en maakt veilig onderhoud mogelijk.

Het ronde lcd-scherm toont de spanning, de laadstroom en de capaciteit. De omvormer biedt een permanent telefoonscherm als die het RS485- of CAN-signaal naar het netwerk streamt; de unit zelf heeft geen eigen app.

Wie een warmtepomp of elektrische verwarming gebruikt, heeft duidelijk meer opslag nodig dan een huishouden met alleen verlichting en een koelkast. Deze apparaten verbruiken meerdere kilowatts, waardoor één opslag van 5 kWh vaak niet volstaat.

In de zomer is de opslag vaak sneller volledig opgeladen, omdat er meer zon is; de winter is de echte test. Een dimensionering die ook in de winter volstaat, is in de zomer zeker ruim voldoende, omdat je de cycli gelijkmatiger kunt spreiden.

De prijs per kilowattuur opslag is bij GSIKE ongeveer 166 euro, bij Pylontechte ongeveer 150 euro (maar met een kleinere capaciteit) en bij algemene merkloze producten minder dan 100 euro, zonder onderhoud. Vergelijken helpt om een beeld te krijgen van het pakket.

De ondersteuning voor thuisopslag overdag verschilt per regio en datum. Een korting van 300-500 euro op een opslag van 5 kWh is mogelijk; informeer vóór aankoop bij de netbeheerder.

Een energiemeter of hybride omvormer registreert het verbruik. Wie een maand lang meet, weet precies hoeveel kWh hij ’s avonds zonder zonne-energie nodig heeft en hoeft de opslag niet op goed geluk te dimensioneren.

LiFePO4 is veiliger dan lood: geen zuurstof, geen explosief gas en geen lekkage. De unit hangt echter aan de muur en moet worden beschermd tegen stoten en direct contact met water, overeenkomstig IP54.

Wie begrijpt dat de opslag in de 48V-klasse zelf al de juiste bus is, haalt accu en omvormer niet meer door elkaar. Een accu is alleen een apparaat dat DC-energie opslaat; een afzonderlijke hybride omvormer zet die om in wisselstroom voor thuis. Zonder de een vormt de ander slechts de helft van een systeem.

Een veelvoorkomende misvatting bij de installatie is dat een grotere accu altijd beter is. In werkelijkheid raakt een overgedimensioneerde opslag zelden volledig opgeladen en levert een gelijkmatig gebruik geen lineair grotere voordelen op. De ideale situatie is wanneer de opslag één keer per dag wordt opgeladen en ’s avonds en ’s nachts wordt ontladen.

Het prijsverschil tussen afgenomen netstroom en teruggeleverde stroom bepaalt de terugverdientijd. Op de Finse markt is het verschil tussen de prijs voor huishoudens en de terugleverprijs het voordeel waarmee de opslag zich binnen tien jaar terugverdient.

De dimensionering van zonnepanelen en de opslagcapaciteit zijn nauw met elkaar verbonden: een te kleine opslag kan het overschot van een goede dag niet opvangen, terwijl een te grote opslag tijdens bewolkte perioden ongebruikt blijft. Vaak is het beste compromis om met één unit te beginnen en later parallel uit te breiden.

Veel kopers vragen zich af of ze überhaupt opslag nodig hebben als het elektriciteitsnet betrouwbaar is. Het antwoord ligt bij eigen verbruik en stroomzekerheid: ook als stroomuitval zeldzaam is, levert het overschot dat overdag wordt opgewekt alleen geld op als het 's avonds kan worden gebruikt in plaats van goedkoop aan het net te worden verkocht.

Veiligheid wordt vaak onderschat: een aan de muur gemonteerde unit is buiten bereik van kinderen en huisdieren en kan niet nat worden door wateroverlast op de vloer. Daarom is wandmontage voor veel woningen een verstandige eerste keuze.

Veel moderne woningen hebben al een nieuwe meterkast waarop een accu eenvoudig kan worden aangesloten. In oudere huizen is het verstandig vóór de installatie te controleren of de bestaande kabels en zekeringen geschikt zijn voor de stroomsterkte van het nieuwe systeem.

Voor de levensduur van de accu is gelijkmatig gebruik van dag tot dag het minst belastend. Grote, plotselinge ontladingen om de dag verslijten de cellen sneller dan een gelijkmatige, regelmatige belasting. Daarom is een oplossing voor eigen verbruik waarbij de accu overdag aan het werk is, uiteindelijk op de lange termijn voordeliger.

Een gedetailleerde zijweg over dimensionering, busspanning en levensduur

De vraag hoe groot de opslag moet zijn, kan ook worden beantwoord aan de hand van het vermogen van de zonnepanelen. Een systeem van 5 kWp produceert op een goede zomerdag ongeveer 25 kWh, maar op een slechte winterdag vaak slechts 3-5 kWh. Een opslag van 5 kWh kan het overschot van een goede dag goed opvangen en overbrugt ook een schaarse winterdag. Kortom: 5 kWh past bij een installatie van 3-5 kWp; plan voor een dakterras met meer dan 10 kWp 10-20 kWh.

Veel huishoudens onderschatten het nachtverbruik. Een koelkast verbruikt in 24 uur 0,5-1 kWh, een router en ledlampen nog eens 0,5 kWh, en de regeling van de boiler en het opladen nog eens 0,5 kWh. Dat is samen 2-3 kWh per nacht - voordat er ook maar één apparaat bewust op de accu wordt gebruikt.

Het verschil tussen eigen verbruik en stroomuitval wordt vaak verkeerd begrepen. Eigen verbruik betekent dat de opslag dagelijks als buffer tussen de zonneopbrengst en het huishoudelijke verbruik wordt gebruikt. Stroomuitval betekent dat het systeem tijdens een storing het hele huis of een deel ervan van stroom voorziet. Daarvoor is een hybride omvormer met een omschakelrelais nodig, niet alleen een lader.

Een busspanning van 48 V is gemeengoed geworden voor thuisaccu's, omdat die bij gangbare vermogens van 2-5 kW nog met aanvaardbare stromen werkt. Een 24V-systeem zou bij 5 kW al meer dan 200 A trekken en dikkere kabels en duurdere zekeringen vereisen. 48 V is dus een compromis tussen veiligheid, rendement en bekabelingskosten.

Een veelgehoord bezwaar is dat LiFePO4 duurder is dan lood. Berekend per kilowattuur over de levensduur is het juist andersom: lood gaat 500-1000 cycli mee, LiFePO4 6000. Over tien jaar is een lithiumaccu per verbruikte kWh veel goedkoper, ook al is de aanschafprijs hoger.

Wie een oude loodaccu vervangt, merkt vaak dat de bruikbare capaciteit aanzienlijk groter is. Een loodaccu mag maar tot 50% worden ontladen voordat hij snel veroudert; LiFePO4 kan tot 80% worden ontladen. Een LiFePO4-accu van 5 kWh vervangt dus ongeveer een loodaccu van 10 kWh, met de helft van het gewicht en zonder zuur.

Bij een hybride omvormer is de instelling de belangrijkste succesfactor. Staat die per ongeluk op 24 V of op een loodaccuprofiel, dan laadt het apparaat niet volledig op of laadt het met een te hoge spanning, waardoor de BMS beschadigd raakt. Daarom moet het juiste 51,2 V LiFePO4-profiel met een eindspanning van 58,4 V bij de eerste ingebruikname worden gecontroleerd.

Voor de levensduur is de laadstroom doorslaggevend. Wie voortdurend met 100 A laadt en ontlaadt, komt dicht bij de specificatielimiet en de accu veroudert sneller. Normaal gebruik met 30-50 A - oftewel de nominale stroom - houdt de cellen binnen hun optimale bereik en is ontworpen voor tien jaar gebruik.

Wandmontage heeft een onderschat veiligheidsvoordeel: de unit hangt hoog, buiten het bereik van kinderen en huisdieren, en staat niet op de vloer, waar waterschade alles nat zou maken. Voor convectie tussen de unit en de muur wordt een afstand van 5 cm aangehouden.

Voor huurders is een aan de muur gemonteerde accu een optie, omdat die bij een verhuizing kan worden gedemonteerd en meegenomen zonder het gebouw blijvend te veranderen. Achteraf installeren in een vloerconstructie of kelderberging is lastiger en blijft vaak achter bij verkoop.

Vergeleken met een netgekoppelde oplossing zonder accu bespaart eigen verbruik vooral op dure dag- en nachttarieven. De terugleververgoeding in Europa is gedaald tot 6-10 cent, terwijl stroom thuis 30-40 cent kost. Dat verschil maakt een accu rendabel.

Een accu van 5 kWh en een hybride omvormer van 5 kW vormen de standaardconfiguratie voor de meeste installaties van 3-5 kWp. Wie later uitbreidt naar 10 kWh, hangt er eenvoudig een tweede GSIKE parallel bij, zonder het omvormerprofiel te hoeven wijzigen - alleen de parallelle adressen moeten worden ingesteld.

In de winter blijkt pas hoe de opslag werkelijk is gedimensioneerd. Wie de capaciteit in de zomer al verstandig heeft berekend, merkt dat dezelfde opslag ook in de winter volstaat, zolang het gebruik op de uren met daglicht wordt afgestemd. Daarom is een gelijkmatige spreiding van het gebruik belangrijker dan een grote capaciteit.

Er wordt vaak gevraagd of je de accu onbeheerd kunt achterlaten. Het antwoord is ja: het BMS bewaakt zelfstandig de spanning, stroom en temperatuur, en de gebruiker hoeft niet dagelijks in te grijpen. Het ronde lcd-scherm biedt alleen een visuele bevestiging dat alles in orde is.

Als de installatie ook het opladen van een elektrische auto omvat, is het goed om te onthouden dat dit een grote belasting vormt. Eén opslag van 5 kWh is niet genoeg voor de lader, maar kan wel de verlichting en koelkast van stroom voorzien terwijl de lader andere energie gebruikt. In dat geval kun je het beste twee eenheden plannen.

De keuze van de installatieplaats is verrassend belangrijk. Een koude, vochtige kelder verkort de levensduur van de cellen, terwijl een gelijkmatig warme garderobekast of stookruimte die verlengt. Denk voordat je in de muur boort na over welke ruimte de juiste temperatuur heeft en voldoende plaats biedt.

Ook het laadniveau waarop de accu tijdens langere opslag wordt bewaard, is van belang. Als je de opslag niet dagelijks gebruikt, bewaar die dan op ongeveer 50 procent lading, niet vol en niet leeg. Dit vermindert veroudering tijdens stilstand aanzienlijk.

Er wordt vaak gevraagd of er een aparte zekering naast de accu nodig is. Ja: een zekering in de voedingskabel, bij de accupool, beschermt tegen kortsluiting en is een onmisbaar onderdeel van een veilige installatie. Laat de installatie niet in bedrijf zonder deze zekering.

Tot slot is het goed om te onthouden dat elk systeem iets anders is. De beste installatie ontstaat wanneer de accu, omvormer en panelen op elkaar zijn afgestemd, niet wanneer het duurste afzonderlijke apparaat wordt gekocht. Deze les geldt voor zowel GSIKE als andere merken.

Technische verdieping: ontladingsdiepte, rendement, temperatuur, parallelle schakeling

Ontladingsdiepte en levensduur: 6000 cycli bij 80 % DoD en 25 graden is gegarandeerd. Bij gelijkmatiger gebruik (tussen 40 en 90 %) gaat de opslag aanzienlijk langer mee; de accu dagelijks tot 10 procent ontladen benadert de ondergrens. Overweeg liever één extra eenheid dan de accu elke nacht helemaal leeg te trekken.

Rendement en cycli: de cellen zelf halen 95-98 procent, maar via het BMS, de omvormer en de kabels daalt het totale rendement naar 88-92 procent. Dagelijks 5 kWh gebruiken in de avond levert ongeveer 4,5 kWh uit het stopcontact op. Houd bij de dimensionering rekening met dit verlies.

Temperatuur en capaciteitsvermindering: de opslag is ontworpen voor temperaturen tussen -10 en +50 graden, maar de langste levensduur wordt bereikt tussen 15 en 25 graden. Aanhoudende hitte boven de 40 graden veroudert de cellen, vorst vermindert de capaciteit; opladen bij vorst zonder verwarming is verboden.

Parallelschakeling en BMS: meerdere accu's communiceren via een gedeelde RS485-poort; elke accu regelt zijn eigen laadstroom. Belangrijk zijn een identiek model, een vergelijkbaar laadniveau en het juiste DIP-adres; de totale capaciteit wordt bepaald door de zwakste string.

Ingebruikname en onderhoud: na de installatie wordt het BMS ingeschakeld, start de omvormer op en wordt het lcd-scherm gecontroleerd. Het onderhoud bestaat uit een jaarlijkse visuele controle van de aansluitingen en ventilatieopeningen; er zit geen zuurstof in en er is geen vereffeningslading nodig zoals bij een loodaccu.

Garantie en levering: drie jaar garantie bij een geplande levensduur van ongeveer tien jaar. In de doos zitten een wandframe, pluggen, een stroomkabel, een datakabel en een handleiding. Verzending is gratis, met een verwerkingstijd van 1-3 dagen, een levertijd van 2-7 dagen en 30 dagen retourrecht.

Na de installatie beperkt het onderhoud zich voornamelijk tot een jaarlijkse controle van de aansluitingen en ventilatieopeningen; het BMS balanceert de cellen automatisch. Er zit geen zuurstof in en er is geen vereffeningslading nodig zoals bij een loodaccu.

Een praktische tip: bewaar de installatiehandleiding en de technische gegevens van de accu op een gemakkelijk vindbare plek, ook als het systeem goed werkt. Als je over een paar jaar onderhoud nodig hebt of wilt uitbreiden, bespaar je met de juiste informatie een hoop onnodig giswerk.

Als de accu eenmaal is geïnstalleerd en de instellingen kloppen, werkt hij lange tijd vrijwel onopgemerkt. Dat is een groot voordeel van LiFePO4-accu's ten opzichte van oude loodaccu's: ze hoeven niet regelmatig op vloeistofniveau te worden gecontroleerd en vereisen geen ventilatie zoals vroeger.

Na het controleren van de instellingen is het verstandig om op te schrijven welke instellingen op de omvormer zijn ingesteld. Zo weet je later, wanneer je het systeem wilt uitbreiden of een apparaat wilt vervangen, precies hoe het systeem is geconfigureerd.

Samenvatting

Wie de bovenstaande secties heeft gelezen, kent de drie belangrijkste aandachtspunten: bruikbare capaciteit in plaats van nominale capaciteit, continu vermogen in plaats van piekvermogen en een zuivere 51,2V-configuratie op de omvormer. Met deze drie maatstaven is elk aanbod - of het nu van GSIKE, Pylontech, LiTime of een onbekend merk is - binnen enkele minuten te beoordelen.

De GSIKE FixWall neemt bewust de plaats in van een instapmodel van 5 kWh aan de muur: hij heeft geen app of verwarming, zodat de prijs onder de 900 euro blijft. Hij onderscheidt zich met meerdere jaren service via de dealer, gratis verzending en 30 dagen retourrecht.

Op de lange termijn levert de installatie zelf niets op, maar wel het verschil tussen eigen verbruik en stroom die van het net wordt afgenomen. Bij een stroomprijs thuis van 30-40 cent en een terugleververgoeding van 6-10 cent is die winst groot genoeg om een accu van 5 kWh binnen tien jaar terug te verdienen.

Ongeacht het gekozen model geldt: de beste investering begint met een realistische planning. Een iets grotere accuopslag die gelijkmatig wordt gebruikt, gaat langer mee dan een kleine accu die elke dag tot het uiterste wordt ontladen. Dat is de belangrijkste les uit alle tabellen en vergelijkingen.

Wie twijfelt tussen één en twee eenheden, begint beter met één en breidt later uit: de 51,2V-bus maakt uitbreiding parallel mogelijk zonder het profiel te wijzigen, en het ophangen van een nieuwe eenheid bestaat uit bevestigen, aansluiten en het adres instellen. Zo voorkom je dat je aanvankelijk een te grote accu aanschaft.

Tot slot enkele installatietips: laat de netaansluiting uitvoeren door een elektricien, maar voor het wandframe en de DC-bekabeling volstaan twee personen. Een nette, horizontale installatie en het juiste ingestelde profiel van 58,4 V bepalen uiteindelijk of de accu de beloofde 6000 cycli haalt.

De keuze voor GSIKE is dus vooral een keuze voor een beproefde, onderhoudsvrije wandaccu van 5 kWh voor een aantrekkelijke prijs, zonder overbodige app- of verwarmingsfuncties die je toch niet zou gebruiken en die de prijs alleen maar verhogen. Wie die functies wil, kiest bewust voor een duurdere concurrent.

Met andere woorden: voor de Finse markt is dit de meest directe manier om van een lege kelder of ongebruikte muur naar een zelfvoorzienend energiesysteem te gaan - mits de accu van 44 kg stevig wordt opgehangen en de omvormer het juiste profiel ondersteunt.

Eindoordeel: Pylontech blijft een vergelijkingspunt voor compatibiliteit; de GSIKE is de beste keuze voor een wandgemonteerde accu van 5 kWh voor minder dan 900 euro, met echte beoordelingen. Samengevat: GSIKE FixWall 51,2 V 100Ah = 5,12 kWh aan de muur voor 849,99 euro, 6000 cycli, RS485/CAN, maximaal 16 eenheden parallel.

Veelgestelde vragen

Eindoordeel

De GSIKE 48V 5kWh klimt omhoog in de ranglijst met 5120Wh, 2560W, RS232/RS485/CAN en IP54 voor 849.99 EUR.

Keuze: grote accuopslag in Finland – 849.99 EUR.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste 48V-accuopslag van 5 kWh in Europa in 2026?

Voor de meeste huishoudens is de GSIKE FixWall 51,2V 100Ah de beste keuze met de korting van 849,99 euro: 5,12 kWh, wandmontage, 6000 cycli en echte beoordelingen voor minder dan 900 euro. Pylontech is vooral relevant als vergelijkingspunt voor compatibiliteit, Redodo als optie met een app. De GSIKE FixWall kost 849,99 euro in plaats van 1.250: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 cycli bij 80% DoD, 50 A nominaal en maximaal 100 A, IP54, 44 kg, RS232, RS485 en CAN, maximaal 16 eenheden parallel. Verzending is gratis en retourneren kan binnen 30 dagen; de uiteindelijke prijs is op de dag van bestelling zichtbaar bij het afrekenen bij de verkoper.

Is GSIKE beter dan Pylontech?

De GSIKE biedt 0,32 kWh meer capaciteit (5,12 vs 4,8), met een wandbeugel en een lagere pakketprijs; de Pylontech is ongeveer 130 euro goedkoper en is beter getest met omvormers. Toch kiezen veel mensen voor de Pylontech vanwege de bewezen compatibiliteit. De GSIKE FixWall kost 849,99 euro in plaats van 1 250: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 cycli bij 80 % DoD, nominaal 50 A en maximaal 100 A, IP54, 44 kg, RS232, RS485 en CAN, maximaal 16 units parallel. Gratis verzending, 30 dagen retourrecht; de uiteindelijke prijs staat op de website van de verkoper bij het afrekenen op de dag van bestelling.

Hoeveel kost een goede 48V-accu van 5 kWh in 2026?

Tussen ongeveer 718 euro (Pylontech US5000) en 1 200 euro (LiTime). De GSIKE kost 849,99 euro, de Redodo ongeveer 856 euro, de ECO-WORTHY 1 010 euro en een generieke wandaccu van Alibaba ongeveer 490 euro, zonder merkondersteuning. De GSIKE FixWall kost 849,99 euro in plaats van 1 250: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 cycli bij 80 % DoD, nominaal 50 A en maximaal 100 A, IP54, 44 kg, RS232, RS485 en CAN, maximaal 16 units parallel. Gratis verzending, 30 dagen retourrecht; de uiteindelijke prijs staat op de website van de verkoper bij het afrekenen op de dag van bestelling.

Is 5 kWh genoeg voor een huis?

Voor noodstroom 's nachts voor een koelkast, verlichting, router en boiler met een vermogen van 0,5-1,5 kW volstaat één unit van 5,12 kWh; voor autonomie van meerdere dagen of voor het hele huis sluit je er meer parallel aan, met de GSIKE maximaal 16 units tot 81,92 kWh. De GSIKE FixWall kost 849,99 euro in plaats van 1 250: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 cycli bij 80 % DoD, nominaal 50 A en maximaal 100 A, IP54, 44 kg, RS232, RS485 en CAN, maximaal 16 units parallel. Gratis verzending, 30 dagen retourrecht; de uiteindelijke prijs staat op de website van de verkoper bij het afrekenen op de dag van bestelling.

Heb ik een aparte omvormer nodig?

Ja, met een 48V-hybride-omvormer met een 51,2 V LiFePO4-profiel en een afschakelspanning van 58,4 V; de accu heeft geen eigen netuitgang. De verbinding verloopt via RS232, RS485 of CAN. De GSIKE FixWall kost 849,99 euro in plaats van 1 250: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 cycli bij 80 % DoD, nominaal 50 A en maximaal 100 A, IP54, 44 kg, RS232, RS485 en CAN, maximaal 16 units parallel. Gratis verzending, 30 dagen retourrecht; de uiteindelijke prijs staat op de website van de verkoper bij het afrekenen op de dag van bestelling.

Welke accu is geschikt voor koude ruimtes?

De Renogy 48V 50Ah heeft ingebouwde verwarming; de GSIKE werkt tussen -10 en +50 graden, maar heeft geen verwarming en laadt niet op onder 0 graden. Voor een onverwarmde ruimte is afzonderlijke verwarming nodig. De GSIKE FixWall kost 849,99 euro in plaats van 1 250: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 cycli bij 80 % DoD, nominaal 50 A en maximaal 100 A, IP54, 44 kg, RS232, RS485 en CAN, maximaal 16 units parallel. Gratis verzending, 30 dagen retourrecht; de uiteindelijke prijs staat op de website van de verkoper bij het afrekenen op de dag van bestelling.

Hoeveel kost de installatie in Finland?

De accu zelf kost 849,99 euro; de hybride omvormer, monteur en installatie zijn aparte kostenposten. Vanwege het gewicht van 44 kg heb je een dragend wandframe en twee installateurs nodig. GSIKE FixWall kost 849,99 euro in plaats van 1.250: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 cycli bij 80 % DoD, 50 A nominaal en 100 A max., IP54, 44 kg, RS232, RS485 en CAN, maximaal 16 eenheden parallel. Verzending is gratis en retourneren kan binnen 30 dagen; de definitieve prijs staat op de afrekenpagina van de verkoper op de dag van bestelling.

Zijn de prijzen in euro’s of in de lokale valuta?

Voor deze markt zijn alle vermelde prijzen in euro’s. Er wordt geen andere valuta omgerekend; tijdens de livefase is de afrekenpagina van de verkoper leidend. GSIKE FixWall kost 849,99 euro in plaats van 1.250: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 cycli bij 80 % DoD, 50 A nominaal en 100 A max., IP54, 44 kg, RS232, RS485 en CAN, maximaal 16 eenheden parallel. Verzending is gratis en retourneren kan binnen 30 dagen; de definitieve prijs staat op de afrekenpagina van de verkoper op de dag van bestelling.

Hoe lang gaan deze accu’s mee?

GSIKE heeft 6000 cycli bij 80 % DoD en een geplande levensduur van ongeveer 10 jaar; de concurrent valt met 4000-6000 cycli in dezelfde categorie. GSIKE FixWall kost 849,99 euro in plaats van 1.250: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 cycli bij 80 % DoD, 50 A nominaal en 100 A max., IP54, 44 kg, RS232, RS485 en CAN, maximaal 16 eenheden parallel. Verzending is gratis en retourneren kan binnen 30 dagen; de definitieve prijs staat op de afrekenpagina van de verkoper op de dag van bestelling.

Is wand- of rekmontage beter?

Wandmontage bespaart vloerruimte en is geschikt voor de garage en berging; een rek is flexibeler bij aansluitdozen. GSIKE is ontworpen als wandmodel. GSIKE FixWall kost 849,99 euro in plaats van 1.250: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 cycli bij 80 % DoD, 50 A nominaal en 100 A max., IP54, 44 kg, RS232, RS485 en CAN, maximaal 16 eenheden parallel. Verzending is gratis en retourneren kan binnen 30 dagen; de definitieve prijs staat op de afrekenpagina van de verkoper op de dag van bestelling.

Bronnen en achtergrondinformatie

  1. Officiële GSIKE-pagina 51,2 V 100 Ah (849.99 EUR) — https://gesike.com/products/gsike-51-2-v-100ah-lifepo4-battery-with-bms
  2. Litime — https://www.litime.com/
  3. Renogy — https://www.renogy.com/
  4. LiFePO4 Wikipedia — https://en.wikipedia.org/wiki/Lithium_iron_phosphate_battery

Meer GSIKE-handleidingen en vergelijkingen voor de 12 V 100 Ah LiFePO4-serie

Voor het volledige product en om te bestellen: GSIKE 51,2 V 100 Ah productpagina – 849.99 EUR (was 1250.00 EUR), gratis verzending in Finland.

GSIKE 51,2 V 100 Ah LiFePO4 (5120 Wh/5,12 kWh, 2560 W) te koop voor 849.99 EUR (was 1250.00 EUR), gratis verzending in Finland, 2–7 dagen, 30 dagen retourrecht.