Thuis GSIKE 12.8V 100AH-lithiumaccu voor energieopslag in zonne-energiesystemen
GSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4 Battery 1280Wh, 100A BMS
GSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4 Battery 1280Wh, 100A BMS

GSIKE 12.8V 100AH-lithiumaccu voor energieopslag in zonne-energiesystemen

Normale prijs €250,00 Aanbiedingsprijs €159,99
36% KORTING

Geschatte levertijden: 2-7 werkdagen (Europese Unie, Verenigde Staten).

Retourneer binnen 30 dagen na aankoop. Invoerrechten en belastingen worden niet terugbetaald.

GSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4 Battery 1280Wh, 100A BMS

GSIKE 12.8V 100AH-lithiumaccu voor energieopslag in zonne-energiesystemen

€159,99
Beschrijving

GSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4-accu 1280Wh, 100A, 6000 cycli, IP65 | 159.99 EUR

Eindoordeel: GSIKE 12.8V 100Ah = 1280Wh, 100A continu, 6000 cycli bij 80% DoD, IP65, 9.8kg, 14.4V±0.2V CC/CV, uitbreidbaar in serie en parallel. Voor 159.99 EUR in plaats van 250.00 EUR, gratis bezorging naar 15 EU-landen, 30 dagen bedenktijd en garantie.

12.8V100Ah1280Wh100A6000 cycli80% DoDIP659.8kg14.4V CC/CV159.99 EUR

GSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4-accu LiFePO4-accu
Wat het is: een 12.8V LiFePO4-accu met BMS; geen omvormer en geen powerstation.
Voordat u bestelt: 1280Wh, 100A, 6000 cycli, IP65, 14.4V CC/CV; stem de lader af op het LFP-profiel.

Volledige technische specificaties (GSK-12.8V-100AH)

Deze tabel combineert de gegevens uit de handleiding en op het typeplaatje van de 12,8V LiFePO4-accu; bij tegenstrijdigheden is het specificatieblad leidend. Ja. De maximale configuratie is 4P4S: vier parallel geschakeld maal vier in serie = 16 eenheden, wat 51,2V en 400Ah oplevert, oftewel 20,48 kWh. Gebruik voor een accubank eenheden die identiek zijn qua model en waarvan de productiedatum/laadgeschiedenis ongeveer een maand overeenkomt; combineer geen nieuwe eenheden met intensief gebruikte exemplaren en gebruik voor de hele bank het laadprofiel van 14,4V met de uitschakelspanning van 10V. Op basis van 1280 Wh gedeeld door het verbruik: een belasting van 50W voor ledverlichting/telefoon werkt ~25.6h, een belasting van 100W voor laptop en verlichting ~12.8h, een belasting van 120W voor router en ventilator ~10.67h, een compressorkoelkast van 300W ~4.27h, een belasting van 500W voor koelkast+tv+ventilator ~2.56h, een belasting van 600W ~2.13h, een belasting van 800W ~1.6h en een belasting van 1000W ~1.28h. Houd bij gebruik via een 12V-omvormer rekening met ongeveer 90–95% rendement van de omvormer en laat wat marge in de ontladingsdiepte. In een afgelegen boshut vertrouw je erop voor warm licht, een waterkoker en een telefoon nadat de panelen bij zonsondergang geen stroom meer opwekken. Ik heb de rekensom gemaakt voordat ik hem kocht. Deze accu verdient zichzelf ruimschoots terug als je de levensduur van tien jaar en het ontbreken van onderhoud vergelijkt met de kosten van loodaccu's die je om de paar jaar moet vervangen. Na enkele maanden regelmatig gebruik in mijn camper presteert hij nog precies zoals op dag één. Doordat hij zoveel lichter is, is ook mijn brandstofverbruik iets verbeterd, een prettige bonus waar ik niet eens aan had gedacht. De prijs is €159.99 EUR, afgeprijsd van €250.00 (36% korting, bespaar €90.01); de accu is nieuw en op voorraad. Verzending is gratis naar 15 Europese landen (GB, DE, FR, IT, ES, NL, BE, AT, SE, DK, FI, IE, PT, PL, CZ), met een verwerkingstijd van 1–3 dagen plus 2–7 dagen transport. Retourneren per post kan binnen 30 dagen. De garantie is 3 jaar tegenover een ontworpen levensduur van ~10 jaar; de garantiedekking is dus korter dan de verwachte levensduur bij licht gebruik — houd daar rekening mee bij je berekening van de totale eigendomskosten. De accu heeft M8-boutklemmen (bout van 8 mm, moer van 12 mm). Gebruik kabelschoenen met ring die geschikt zijn voor de stroomsterkte van je kabel en houd de kabeltrajecten kort om spanningsverlies te beperken — vooral bij 12V, waar de hoge stroomsterkte de kabeldikte belangrijk maakt. Volg voor een accubank met 16 eenheden van 51,2V / 400Ah de bedradingshandleiding voor op elkaar afgestemde accu's en gebruik het laadprofiel van 14,4V. Op basis van 1280 Wh gedeeld door het verbruik: een belasting van 50W voor ledverlichting/telefoon werkt ~25.6h, een belasting van 100W voor laptop en verlichting ~12.8h, een belasting van 120W voor router en ventilator ~10.67h, een compressorkoelkast van 300W ~4.27h, een belasting van 500W voor koelkast+tv+ventilator ~2.56h, een belasting van 600W ~2.13h, een belasting van 800W ~1.6h en een belasting van 1000W ~1.28h. Houd bij gebruik via een 12V-omvormer rekening met ongeveer 90–95% rendement van de omvormer en laat wat marge in de ontladingsdiepte. Nee — het laadtemperatuurbereik is 0°C tot 50°C en het BMS stopt het laden rond 55°C. Laad niet op bij temperaturen onder 0°C. Ontladen kan tot −20°C; bewaar de accu bij voorkeur tussen −10°C en 50°C en met ongeveer 50% lading. In tegenstelling tot sommige zelfverwarmende alternatieven heeft deze accu geen functie voor laden bij lage temperaturen. Verwarm de ruimte dus voordat je bij koud weer gaat laden. Voor het aansluiten van de omvormer op het elektriciteitsnet en een generator is een nauwkeurige procedure en schakelvolgorde nodig. Isoleer eerst altijd de ingaande circuits. Sluit daarna de accu, de panelen en het wisselstroomcircuit aan en stel tot slot het laadprofiel en de parameters in. Voor offgrid- en back-upgebruik zijn een zuivere uitgangsgolfvorm en een korte omschakeltijd vereist; gevoelige elektronica, computers en netwerkapparatuur hebben een stabiele golfvorm zonder oscillaties nodig. Laat al het werk controleren door een bevoegde elektricien als je niet over de vereiste deskundigheid beschikt. Veiligheidsregels voor een geïsoleerde installatie: werk nooit aan een installatie die onder spanning staat, beveilig elke tak tegen kortsluiting en vonken, beveilig de accu tegen overladen en diepontlading en overschrijd het maximale continue uitgangsvermogen niet. Een zuivere sinusgolf beschermt gevoelige elektronica, maar vervangt niet de juiste dimensionering van kabels en zekeringen. Schakel bij twijfel over de bedrading of het accuprofiel een bevoegde installateur in; een verkeerde installatie brengt de apparatuur en de veiligheid in gevaar.

Parameter Waarde (model GSK-12.8V-100AH uit de handleiding)
Chemische samenstelling / nominale spanning LiFePO4 (LFP), nominaal 12,8 V (4 cellen in serie)
Nominale capaciteit / energie 100 Ah / 1280 Wh (12,8 V × 100 Ah)
Continue stroom 100 A laden / 100 A ontladen (maximaal continu vermogen 1280 W)
Puls / piek 400 A gedurende slechts 1 seconde (inschakelstroom / opstart; geen continue waarde)
BMS 100 A BMS — beveiliging tegen overladen, te ver ontladen, overstroom, oververhitting en kortsluiting
Levensduur in cycli 6000 cycli bij 80% DoD (ongeveer 5000+ bij volledige 100% DoD)
Uitbreiding 4P4S = 16 eenheden = 20,48 kWh (4S = 51,2 V, 4P = 400 Ah)
Aansluitingen M8-boutklemmen (8 mm bout / 12 mm moer)
Behuizing / bescherming tegen binnendringen ABS-behuizing, IP65 ; CE-, RoHS- en UN38.3-gecertificeerd
Gewicht / afmetingen Netto 9,8 kg (bruto 10,35 kg); 315 × 215 × 280 mm (L×W×H)
Zelfontlading Minder dan 3% per maand
Garantie / ontwerplevensduur 3 jaar garantie ; ~10 jaar ontwerplevensduur
Prijs / voorraad Actieprijs €159,99 EUR, verlaagd van €250,00 (36% korting, bespaar €90,01); op voorraad, nieuwstaat, geldig vanaf 2026-07-06
Levering / retour Gratis verzending naar 15 Europese landen (1–3 dagen verwerking + 2–7 dagen transport) · 30 dagen retour
Voordat u koopt: 12,8 V, 100 Ah, 1280 Wh, 100 A continu, 6000 cycli bij 80% DoD, IP65, 9,8 kg, 14,4 V±0,2 V CC/CV, 159,99 EUR.

1280 Wh bruikbare energie, BMS-beveiliging; uitbreiding in serie en parallel ondersteund.

GSIKE 12,8 V 100 Ah LiFePO4 versus loodzuur / AGM

De tabel vergelijkt bruikbare energie, levensduur in cycli en gewicht in dezelfde 12V-klasse; de prijzen van oktober 2026 zijn bij benadering. Nee. Het is een accu voor energieopslag: hij slaat gelijkstroom van 12 volt op en geeft die weer af. Hij heeft geen ingebouwde lader of omvormer en dus ook geen netspanningsuitgang. Om hem op te laden heb je een 14.4V LiFePO4-lader of zonnelaadregelaar nodig; om apparaten van 230V te gebruiken, sluit je een aparte 12V-omvormer aan. De waarde van 400A geldt voor een puls van één seconde bij de inschakelstroom, niet voor continu vermogen. Ja. De maximale configuratie is 4P4S: vier parallel maal vier in serie = 16 accu's, wat 51.2V en 400Ah oplevert, oftewel 20.48 kWh. Gebruik bij het samenstellen van een accubank accu's van hetzelfde model die qua productiedatum en laadgeschiedenis ongeveer binnen één maand van elkaar liggen; combineer geen nieuwe accu's met intensief gebruikte accu's en laad de hele bank op met het laadprofiel van 14.4V en de uitschakelspanning van 10V. Op een werkbank voedt hij verlichting, een 12V-pomp en een lader buiten het elektriciteitsnet; de uitschakelspanning van 10V beschermt de cellen tegen te diepe ontlading. Het indrukwekkendste aan deze accu is hoe compact en licht hij is voor de hoeveelheid vermogen die hij levert: hij weegt een fractie van een vergelijkbare loodzuuraccu en levert tegelijk tweemaal zoveel bruikbare energie. Na twee maanden dagelijks gebruik in mijn caravan kan ik eerlijk zeggen dat hij perfect heeft gewerkt. Het Easun BMS beschermt stilletjes tegen overladen en te ver ontladen, zonder dat ik er ooit bij stil hoef te staan. Begin bij het ontwerpen van een off-grid- of hybride systeem met het werkelijke dagelijkse verbruik: noteer elk apparaat dat continu of bij het opstarten stroom verbruikt, het opgegeven vermogen en de gebruiksduur, en stel vervolgens een dagelijks energiebudget in Wh op. Kies pas daarna de omvormer, de zonnepanelen en de accu; eerst de apparatuur kopen en pas later de belasting berekenen leidt tot een te kleine installatie of onnodig hoge kosten. Woningen, caravans, vakantiehuisjes en werkplaatsen hebben verschillende verbruiksprofielen, dus een algemeen advies voor een koelkast, pomp of warmtepomp is altijd afhankelijk van de situatie. Met wifi en monitoring kun je de spanning, het vermogen, de laadstroom en de accustatus rechtstreeks op een telefoon of computer volgen. De app toont de dagelijkse opbrengst, het verbruik en de geschiedenis, zodat je overbelasting of een defecte cel kunt ontdekken voordat er een storing optreedt. Overdag zonder accu draaien bij helder weer is praktisch, maar voor stroomvoorziening 's nachts en continue noodstroom is een accubank nodig; met monitoring kun je zien of de stroom rechtstreeks van de zonnepanelen of uit de accu komt.

Maatstaf GSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4 Typische 12V 100Ah loodzuuraccu / AGM
Nominale energie 1280 Wh ~1280 Wh nominale capaciteit
Bruikbare energie (DoD) ~1216–1280 Wh (~95–100% bruikbaar) ~504 Wh (beperkt tot ~42% DoD voor een lange levensduur)
Levensduur in cycli 6000 cycli bij 80% DoD ~500 cycli
Gewicht 9.8 kg netto ~28.6 kg
Werkelijke energiedichtheid 130.6 Wh/kg (1280 ÷ 9.8) ~44 Wh/kg
Onderhoud Geen (niet bijvullen, niet egaliseren) Bijvullen / ontluchten / egaliseren
Vervangingsverhouding 1 GSIKE = 2 × 12V 100Ah loodzuuraccu's PARALLEL voor dezelfde bruikbare Ah bij 12V
Vergelijk de bruikbare energie volgens DoD, het aantal cycli en het gewicht, niet alleen de Ah-waarde op het typeplaatje.

GSIKE biedt ongeveer 95–100% bruikbare energie, 6000 cycli en een gewicht van 9,8 kg voor 159,99 EUR in plaats van 250,00 EUR.

Gebruiksduur van de cel van 1280 Wh bij gebruikelijke belastingen

De tabel toont de geschatte gebruiksduur bij 80% DoD, zonder verliezen; het BMS beperkt continu ontladen tot 100 A. Nee. Dit is een 12V-accu voor recreatief gebruik en deep-cycletoepassingen, geschikt voor campers, caravans, boten/trollingmotoren, kamperen, off-gridzonne-energie en thuisgebruik als back-up. Hij is niet ontworpen voor de hoge, continue aandrijfstroom van een golfkar. Kies voor die toepassing een speciale tractieaccu. Nee. Dit is een accu voor energieopslag: hij slaat gelijkstroom van 12 volt op en geeft die weer af. Er is geen ingebouwde lader of omvormer, dus ook geen stopcontact voor netstroom. Om de accu op te laden heb je een 14,4V LiFePO4-lader of zonnelaadregelaar nodig; voor apparaten van 230V sluit je een aparte 12V-omvormer aan. De nominale stroom van 400 A geldt voor een puls van één seconde om de hoge inschakelstroom bij het opstarten op te vangen, niet voor continu vermogen. Ja, bij dezelfde bruikbare capaciteit van 12V. Eén GSIKE 12,8V 100Ah levert ongeveer 1216–1280 Wh bruikbare energie bij een ontladingsdiepte van ongeveer 95–100%, terwijl een loodzuuraccu van 12V 100Ah beperkt is tot ongeveer 42% DoD, oftewel circa 504 Wh bruikbare energie. Eén GSIKE vervangt dus twee loodzuuraccu's van 12V 100Ah die parallel zijn aangesloten (dezelfde 12V). Sluit ze niet in serie aan, want dan ontstaat 24V en heb je een ander systeem. Ik was echt verrast door hoe snel deze accu oplaadt via mijn zonnelaadregelaar, vergeleken met de oude loodzuuraccu. Dankzij het hogere laadvermogen is de accu in een fractie van de tijd volledig opgeladen, en met de continue laadstroom van 100 A kan ik elk zonnig uur optimaal benutten, waardoor mijn bruikbare bedrijfstijd overdag effectief is verdubbeld. De MPPT-laadregelaar is het hart van het opladen met zonne-energie: hij volgt het maximale vermogenspunt van de panelen en past de spanning aan, zodat de accu zoveel mogelijk energie ontvangt. Vergelijk niet alleen de totale stroomsterkte van de regelaar, maar ook het spanningsbereik van de panelen en het vermogen van de modules dat de regelaar aankan; een te kleine MPPT veroorzaakt geen schade, maar beperkt de energieopbrengst van de installatie. Sluit panelen in serie of parallel aan, zodat de bedrijfsspanning binnen het bereik van de regelaar valt, en zorg voor geschikte isolatie en zekeringen aan de PV-zijde. Onderhoud verlengt de levensduur van apparatuur: controleer regelmatig het aanhaalmoment van de aansluitingen, de ventilatie en de koeling, in een droge, goed geventileerde ruimte zonder vocht en stof. Houd de laadspanning en eventuele opwarming van cellen in de gaten en controleer na enkele jaren de accustaat en of de aansluitingen nog goed vastzitten. Vermijd hoge luchtvochtigheid, stof en vorstgevaar; houd je aan de bedrijfs- en opslagtemperaturen die in de handleiding staan.

Parameter Waarde
50 W Ledverlichting + telefoon opladen 25.6 h
100 W Laptop + verlichting + ventilator 12.8 h
120 W Router + verlichting + kleine ventilator 10.67 h
300 W Compressor-koelkast 4.27 h
500 W Koelkast + tv + ventilator 2.56 h
600 W Koelkast + tv + verlichting + oplader 2.13 h
800 W Koelkast + magnetron (met tussenpozen) 1.6 h
1000 W Hogere DC-/omvormerbelasting 1.28 h

Belastingen boven de continue limiet van 100 A activeren de BMS-beveiliging.

Uitbreiding: parallel schakelen, gebruik zonder accu, PV/AC/MPPT/DC/wifi/beveiligingen

Configuratieopties: parallel schakelen verhoogt de capaciteit bij 12,8 V; in serie schakelen verhoogt de spanning. De ingebouwde BMS van 100 A beschermt tegen overladen, te ver ontladen, overstroom, oververhitting en kortsluiting. De ontlading wordt afgeschakeld bij ongeveer 10 V. De accu ondersteunt continu laden met 100 A en continu ontladen met 100 A, plus een piekstroom van 400 A gedurende één seconde om de aanloopstroom van een motor of koelkast op te vangen zonder spanningsval. De zelfontlading blijft onder 3% per maand. Nee. Dit is een 12V-accu voor recreatief en cyclisch gebruik, geschikt voor campers, caravans, boten/trollingmotoren, kamperen, zonne-energie op locaties zonder netaansluiting en gebruik als back-up thuis. De accu is niet ontworpen voor de hoge continue stroom die een golfkarretje nodig heeft om te rijden. Kies daarvoor een speciaal ontworpen tractieaccu. U hebt een lader of zonnelaadregelaar nodig die geschikt is voor lithium/LiFePO4 en is ingesteld op CC/CV bij 14,4 V ±0,2 V, met een aanbevolen laadstroom van 20 A (0,2C; de BMS ondersteunt maximaal 100 A). Een oudere loodzuurlader die alleen op 13,5–13,8 V blijft druppelladen en geen LiFePO4-laadprofiel heeft, laadt deze accu niet volledig op. De accu zelf is geen lader: hij slaat alleen energie op en geeft die weer af. Ja, voor dezelfde bruikbare capaciteit bij 12 V. Eén GSIKE 12,8 V 100 Ah levert ongeveer 1216–1280 bruikbare Wh bij een ontladingsdiepte van ongeveer 95–100%, terwijl een natte 12 V 100 Ah loodzuuraccu beperkt is tot ongeveer 42% DoD, oftewel circa 504 bruikbare Wh. Eén GSIKE vervangt dus twee 12 V 100 Ah loodzuuraccu's die parallel zijn geschakeld (dezelfde spanning van 12 V). Schakel ze niet in serie: dat levert 24 V op en is een ander systeem. De accu levert de reserve voor bewolkte dagen en nachtelijk gebruik. De capaciteit wordt bepaald op basis van het dagelijkse verbruik en het gewenste aantal dagen autonomie, rekening houdend met de ontladingsdiepte van de accutechnologie. Loodzuuraccu's verdragen een geringere ontladingsdiepte en moeten vaker worden bijgeladen; LiFePO4-accu's kunnen dieper worden ontladen. Ongeacht de accutechnologie moet u letten op gelijke celspanning, het juiste laadprofiel en de juiste stroomsterkte, want een verkeerd laadprofiel verkort de levensduur sterker dan het aantal laadcycli op zich. Vergelijk modellen in dezelfde categorie: continuvermogen in kW, piekvermogen bij het starten, MPPT-stroom en -bereik, maximaal PV-vermogen, ingangsspanning van de accu, aantal uitgangen en wifi-verbinding. De productnaam komt mogelijk niet overeen met het werkelijke continue vermogen, dus raadpleeg de tabel in de handleiding en het typeplaatje. Een goedkoper model met een kleinere MPPT of zonder bewaking kan bij echte belasting slechter presteren. De totale waarde hangt dus af van de combinatie van eigenschappen, niet van de reclameslogan.

Oppervlakte Detail
1P1S (enkelvoudig) 12,8 V 100 Ah 1,28 kWh 1
2P1S 12,8 V 200 Ah 2,56 kWh 2
2P2S 25,6 V 200 Ah 5,12 kWh 4
4P2S 25,6 V 400 Ah 10,24 kWh 8
4P4S (max.) 51,2 V 400 Ah 20,48 kWh 16
Controleer de spanning en capaciteit voordat u ze aansluit; breng de cellen in balans en gebruik een geschikte BMS voor accupakketten.

Houd kabels kort en gebruik zekeringen; met 9,8 kg is de accu eenvoudig te hanteren in een camper, boot of zonne-energiesysteem.

Laadprofiel, BMS en bedrijfsomstandigheden

De parameters volgen de handleiding; bij tegenstrijdigheden is het specificatieblad leidend. De accu heeft M8-boutaansluitingen (bout van 8 mm, moer van 12 mm). Gebruik ringkabelschoenen die geschikt zijn voor de stroomsterkte van uw kabels en houd kabels zo kort mogelijk om spanningsverlies te beperken — vooral bij 12V, waar hoge stromen de kabeldikte belangrijk maken. Volg voor een accubank van 16 eenheden van 51,2V / 400Ah de bedradingshandleiding voor gekoppelde accu's en het laadprofiel van 14,4V. De ingebouwde BMS van 100A beschermt tegen overladen, te ver ontladen, overstroom, oververhitting en kortsluiting; de ontlading wordt bij ongeveer 10V afgeschakeld. De BMS ondersteunt continu laden met 100A en continu ontladen met 100A, en een piekstroom van 400A gedurende één seconde om de inschakelstroom van een motor of koelkast op te vangen zonder spanningsval. De zelfontlading blijft onder 3% per maand. Nee — het laadtemperatuurbereik is 0°C tot 50°C en de BMS stopt het laden bij ongeveer 55°C. Laad de accu niet op onder 0°C. Ontladen kan tot −20°C; bewaar de accu bij voorkeur tussen −10°C en 50°C met een lading van ongeveer 50%. In tegenstelling tot sommige concurrenten met zelfverwarming heeft deze accu geen functie voor laden bij lage temperaturen. Verwarm de ruimte daarom voordat u bij koud weer gaat laden. U hebt een lader of zonnelaadregelaar nodig die geschikt is voor lithium / LiFePO4 en is ingesteld op CC/CV bij 14,4V ±0,2V. De aanbevolen laadstroom is 20A (0,2C; de BMS staat maximaal 100A toe). Een oudere loodzuurlader die alleen met 13,5–13,8V onderhoudslading geeft en geen LiFePO4-laadprofiel heeft, laadt deze accu niet volledig op. De accu zelf is geen lader — hij slaat alleen energie op en geeft die weer af. Kabels en zekeringen worden vaak onderschat, maar zijn essentieel voor een veilige installatie. Door de lage spanning van de accu is de stroomsterkte hoog. Geleidende kabels moeten daarom kort en dik zijn, en worden afgestemd op de stroomsterkte en de lengte, zodat spanningsverlies en warmteontwikkeling binnen normale grenzen blijven. Gebruik bij elke beveiligingsgrens (accu, paneel, uitgang) een correct gedimensioneerde zekering en scheidingsschakelaar. Een te dunne kabel kan oververhit raken; de zekering beschermt tegen kortsluiting en brand. Beschikbaarheid en logistiek in Europa zijn van invloed op de levertijd en de retourvoorwaarden. Controleer vóór aankoop de locatie van het magazijn, de geschatte levertijd, de retourvoorwaarden en de beschikbaarheid van reserveonderdelen en ondersteuning. Prijzen in EUR worden mogelijk zonder verborgen kosten weergegeven, maar de definitieve prijs, invoerrechten en lokale belastingen worden altijd bij het afrekenen bevestigd. Garantievoorwaarden en de mogelijkheid om ondersteuning te krijgen zijn belangrijker dan een eenmalige kortingsbadge voor een maand.

Parameter Waarde
Laadmethode CC/CV (constante stroom, constante spanning)
Laadspanning 14.4 V ±0.2 V (op het fysieke label van de accu staat 14.6V = 14.4 + 0.2, wat hiermee overeenkomt)
Aanbevolen laadstroom 20 A (0.2C) ; de BMS staat continu laden tot 100 A toe
Uitschakelspanning bij ontlading Uitschakelspanning bij ontlading: 10 V (volgens het label op de accu)
Inwendige weerstand ≤20 mΩ
Laadtemperatuur 0 °C tot 50 °C (de BMS stopt met laden rond 55 °C; laad niet op onder 0 °C )
Ontlaadtemperatuur −20 °C tot 60 °C
Opslagtemperatuur −10 °C tot 50 °C ; bewaar met ~50% lading, zelfontlading <3%/maand
Stel CC/CV in op 14.4V±0.2V; aanbevolen 20A (0.2C), de BMS staat maximaal 100A toe.

IP65-bescherming tegen stof en spatwater; geschikt voor gebruik binnen of beschut met zonnepanelen, in campers en op boten.

Eerlijke voordelen en beperkingen

Voordelen

  • 1280 Wh bij ~100% bruikbare DoD, met een BMS van 100 A en 6000 cycli bij 80% DoD — één eenheid vervangt twee parallel geschakelde 12V 100Ah loodzuuraccu's en gaat ongeveer 10× langer mee.
  • Licht en compact: netto 9.8 kg in een IP65-behuizing van ABS van 315×215×280 mm — gemakkelijk in een opbergruimte van een camper, boot of in een schuurrek te tillen.
  • Continu laden/ontladen met 100 A en een puls van 400 A gedurende één seconde kunnen de inschakelstroom van een koelkast en trollingmotor aan zonder spanningsdaling.
  • Uitbreidbaar tot 20.48 kWh (4P4S, 16 eenheden, 51.2 V / 400 Ah), zodat één startaccu kan uitgroeien tot een complete off-grid-accubank.
  • €159.99 afgeprijsd van €250.00 (36% korting, bespaar €90.01) is goedkoper dan alle geverifieerde 12V 100Ah-accu's voor recreatief gebruik van bekende merken in EU-winkels — LiTime H190 (€275.99), Power Queen (€239.99), ECO-WORTHY (€229.99) en het Renogy-assortiment (€362.99–678.99) — met gratis verzending binnen de EU en 30 dagen retourrecht.
  • Echte kopersbeoordeling 4.9 / 5 op basis van 8 beoordelingen, met lof voor het lagere gewicht, de gebruiksduur van de koelkast tijdens een weekend en de output van 100 A voor de trollingmotor.

Beperkingen

  • Een lithiumoplader van 14,4V is nodig. Een oudere loodzuuroplader (bufferlading van 13,5–13,8V, zonder CC/CV-modus voor LiFePO4) laadt de accu niet volledig op — gebruik een LiFePO4-/lithiumoplader of zonnelaadregelaar ingesteld op 14,4V ±0,2V.
  • Gebruik bij uitbreiding in serie of parallel accu's die bij elkaar passen. Voor het samenstellen van een accubank zijn identieke accu's met een vergelijkbare conditie nodig (binnen ~1 maand verschil in productiedatum / laadgeschiedenis); combineer nooit nieuwe en versleten cellen in één accubank.
  • Niet geschikt voor golfkarretjes. Dit is een 12V-accu voor recreatief gebruik en diepe ontlading — hij is niet geschikt voor de hoge continue stroomafname van het aandrijfsysteem van een golfkarretje.
  • Het is geen oplader en geen omvormer. Er is geen ingebouwde oplader en geen stopcontact — je moet zelf zorgen voor zowel de stroombron om op te laden als een aparte 12V-omvormer voor 230V-apparaten.
  • Niet opladen onder 0°C. Het laadtemperatuurbereik is 0–50°C; in tegenstelling tot sommige concurrenten met zelfverwarming heeft deze accu geen functie voor opladen bij lage temperaturen (ontladen kan tot −20°C).
  • 3 jaar garantie tegenover een ontworpen levensduur van ~10 jaar. De garantie is 3 jaar, hoewel de ontworpen levensduur bij licht gebruik ~10 jaar is; concurrenten zoals de Renogy Core zijn ook geschikt voor een continue stroomsterkte van 150A, tegenover 100A voor deze accu.

Acht realistische gebruikssituaties voor de GSIKE 12.8V 100Ah-accu

Afbeeldingen van gebruikssituaties in een vaste volgorde; elke afbeelding toont een realistische toepassing in Europa.

Camper / motorhome

Camper / motorhome

Vastgezet in een opbergvak onder de stoel van een camper, laat hij de koelkast, verlichting en opladers dagenlang draaien — de gewichtsbesparing van ~9,8 kg helpt ook het brandstofverbruik te verbeteren. De GSIKE 12,8V 100Ah LiFePO4-accu slaat 1280Wh aan energie voor diepe ontlading op in een ABS-behuizing van 9,8 kg — een 100A BMS, 6000 cycli bij 80% ontladingsdiepte, een CC/CV-laadprofiel van 14,4V en IP65-bescherming bieden ongeveer twee keer zoveel bruikbare energie als een 12V 100Ah loodzuuraccu, bij ongeveer een derde van het gewicht. De capaciteit is uitbreidbaar tot een accubank van 16 eenheden / 20,48kWh. De accu wordt in heel Europa verkocht voor €159,99, afgeprijsd van een echte reguliere prijs van €250,00 (36% korting, bespaar €90,01), met gratis bezorging en een retourtermijn van 30 dagen. Eindoordeel: GSIKE 12,8V 100Ah = 1280Wh, 100A continu, 6000 cycli @80% DoD, IP65, 9,8kg, 14,4V±0,2V CC/CV, uitbreidbaar in serie en parallel. Voor 159.99 EUR in plaats van 250.00 EUR, met gratis bezorging naar 15 EU-landen, 30 dagen retourrecht en garantie. Eindoordeel: GSIKE 12,8V 100Ah = 1280Wh, 100A continu, 6000 cycli @80% DoD, IP65, 9,8kg, 14,4V±0,2V CC/CV, uitbreidbaar in serie en parallel. Voor 159.99 EUR in plaats van 250.00 EUR, met gratis bezorging naar 15 EU-landen, 30 dagen retourrecht en garantie.

Trollingmotor / boot

Trollingmotor / boot

De constante ontlading van 100 A levert een elektrische trollingmotor volle stuwkracht zonder vermogensverlies — kopers melden dat ze een hele dag kunnen vissen op één lading. Dezelfde nominale spanning van 12 V en capaciteit van 100 Ah, maar heel verschillende bruikbare energie. Omdat LiFePO4 veilig bijna de volledige capaciteit levert, terwijl loodzuuraccu’s met vloeibaar elektrolyt doorgaans beperkt zijn tot ongeveer 42% ontladingsdiepte, vervangt één GSIKE 12,8 V 100 Ah twee loodzuuraccu’s van 12 V 100 Ah die parallel zijn geschakeld (dezelfde 12 V — nooit in serie, want dan wordt het 24 V). Deze tabel bundelt de gegevens uit de handleiding en op het typeplaatje van de LiFePO4-accu van 12,8 V; bij tegenstrijdigheden is het specificatieblad leidend. De prijs is €159,99 EUR, afgeprijsd van €250,00 (36% korting, bespaar €90,01); het product is op voorraad en nieuw. Verzending is gratis naar 15 Europese landen (GB, DE, FR, IT, ES, NL, BE, AT, SE, DK, FI, IE, PT, PL, CZ), met 1–3 dagen verwerking plus 2–7 dagen transport. Retourneren kan binnen 30 dagen per post. De garantie is 3 jaar tegenover een ontwerplevensduur van ongeveer 10 jaar. Bij licht gebruik is de gedekte periode dus korter dan de verwachte levensduur — houd daar rekening mee in uw plan voor de totale eigendomskosten. Het aansluiten van de omvormer op het elektriciteitsnet en de generator vereist een precieze procedure en schakelvolgorde. Isoleer altijd eerst de ingangscircuits, sluit daarna de accu, het paneel en het AC-circuit aan en stel ten slotte het laadprofiel en de parameters in. Voor de off-grid- en back-upmodus zijn een zuivere uitgangsgolfvorm en een snelle omschakeltijd vereist; gevoelige elektronica, computers en netwerkapparatuur hebben een stabiele golfvorm zonder oscillaties nodig. Laat alle werkzaamheden controleren door een bevoegd elektricien als u niet over de vereiste deskundigheid beschikt. Veiligheidsregels voor een geïsoleerde installatie: werk nooit aan een installatie die onder spanning staat, beveilig elk circuit tegen kortsluiting en vonken, bescherm de accu tegen overladen en diepontlading en overschrijd de limiet voor continu vermogen niet. Een zuivere sinusgolf beschermt gevoelige elektronica, maar vervangt niet de juiste dimensionering van kabels en zekeringen. Schakel een bevoegde installateur in als u twijfelt over de bedrading of het accu-laadprofiel; een onjuiste installatie brengt apparatuur en veiligheid in gevaar. Deze tabel bundelt de gegevens uit de handleiding en op het typeplaatje van de LiFePO4-accu van 12,8 V; bij tegenstrijdigheden is het specificatieblad leidend. Ja. De maximale configuratie is 4P4S: vier parallel geschakelde accu’s maal vier in serie = 16 eenheden, goed voor 51,2 V en 400 Ah, oftewel 20,48 kWh. Gebruik bij het samenstellen van een accubank eenheden van hetzelfde model die qua productiedatum en laadgeschiedenis ongeveer een maand bij elkaar liggen; combineer geen nieuwe eenheden met zwaar gebruikte en houd de volledige accubank op het laadprofiel van 14,4 V met de uitschakelgrens van 10 V. Op basis van 1280 Wh gedeeld door de belasting: een belasting van 50 W voor ledverlichting en een telefoon werkt ongeveer 25,6 uur, een belasting van 100 W voor een laptop en verlichting ongeveer 12,8 uur, een belasting van 120 W voor een router en ventilator ongeveer 10,67 uur, een compressor-koelkast van 300 W ongeveer 4,27 uur, een belasting van 500 W voor een koelkast, tv en ventilator ongeveer 2,56 uur, een belasting van 600 W ongeveer 2,13 uur, een belasting van 800 W ongeveer 1,6 uur en een belasting van 1000 W ongeveer 1,28 uur. Houd bij gebruik via een omvormer van 12 V rekening met een rendementsverlies van ongeveer 5–10% en laat voldoende marge voor de ontladingsdiepte. De prijs is €159,99 EUR, afgeprijsd van €250,00 (36% korting, bespaar €90,01); het product is op voorraad en nieuw. Verzending is gratis naar 15 Europese landen (GB, DE, FR, IT, ES, NL, BE, AT, SE, DK, FI, IE, PT, PL, CZ), met 1–3 dagen verwerking plus 2–7 dagen transport. Retourneren kan binnen 30 dagen per post. De garantie is 3 jaar tegenover een ontwerplevensduur van ongeveer 10 jaar. Bij licht gebruik is de gedekte periode dus korter dan de verwachte levensduur — houd daar rekening mee in uw plan voor de totale eigendomskosten. De accu heeft M8-boutklemmen (bout van 8 mm, moer van 12 mm). Gebruik ringkabelschoenen die geschikt zijn voor de stroomsterkte van uw kabel en houd kabeltrajecten kort om spanningsval te beperken — vooral bij 12 V, waar hoge stroomsterktes de benodigde kabeldikte belangrijk maken. Volg voor een accubank van 16 eenheden, 51,2 V en 400 Ah de bedradingshandleiding voor accu’s die bij elkaar passen en gebruik het laadprofiel van 14,4 V. Het aansluiten van de omvormer op het elektriciteitsnet en de generator vereist een precieze procedure en schakelvolgorde. Isoleer altijd eerst de ingangscircuits, sluit daarna de accu, het paneel en het AC-circuit aan en stel ten slotte het laadprofiel en de parameters in. Voor de off-grid- en back-upmodus zijn een zuivere uitgangsgolfvorm en een snelle omschakeltijd vereist; gevoelige elektronica, computers en netwerkapparatuur hebben een stabiele golfvorm zonder oscillaties nodig. Laat alle werkzaamheden controleren door een bevoegd elektricien als u niet over de vereiste deskundigheid beschikt. Veiligheidsregels voor een geïsoleerde installatie: werk nooit aan een installatie die onder spanning staat, beveilig elk circuit tegen kortsluiting en vonken, bescherm de accu tegen overladen en diepontlading en overschrijd de limiet voor continu vermogen niet. Een zuivere sinusgolf beschermt gevoelige elektronica, maar vervangt niet de juiste dimensionering van kabels en zekeringen. Schakel een bevoegde installateur in als u twijfelt over de bedrading of het accu-laadprofiel; een onjuiste installatie brengt apparatuur en veiligheid in gevaar.

Kampeerweekend

Kampeerweekend

Op een campingtafel naast een draagbare koelkast levert hij een heel weekend stroom aan de koelkast, verlichting en telefoons voordat hij moet worden opgeladen. De accu ondersteunt configuraties met parallel- en serieschakeling. 4P4S betekent vier eenheden parallel × vier in serie: in totaal 16 eenheden = 20,48 kWh. 4S verhoogt de spanning naar 51,2 V; 4P verhoogt de capaciteit naar 400 Ah (51,2 V × 400 Ah = 20.480 Wh). De tabel vergelijkt bruikbare energie, levensduur in cycli en gewicht binnen dezelfde 12V-klasse; de prijzen van oktober 2026 zijn bij benadering. Begin bij het ontwerpen van een off-grid- of hybride systeem met het werkelijke dagelijkse verbruik: noteer elk apparaat dat permanent of bij het opstarten stroom verbruikt, het nominale vermogen en de gebruiksduur, en stel vervolgens een dagelijks energiebudget in Wh op. Kies pas daarna de omvormer, de PV-installatie en de accu; eerst de apparatuur kopen en pas daarna de belasting bepalen leidt tot onderdimensionering of onnodig hoge kosten. Woningen, caravans, vakantiewoningen en werkplaatsen hebben verschillende belastingsprofielen, dus een algemene aanbeveling voor een koelkast, pomp of warmtepomp is altijd individueel. Met wifi en monitoring kunt u spanning, vermogen, laadstroom en de accustatus rechtstreeks op een telefoon of computer volgen. De app toont de dagelijkse opbrengst, het verbruik en de geschiedenis, zodat u overbelasting of een defecte cel kunt herkennen voordat er een storing optreedt. Overdag zonder accu draaien bij helder weer is praktisch, maar voor stroomvoorziening 's nachts en continu is een accubank nodig; monitoring helpt onderscheid te maken tussen werking op alleen de zonnepanelen en werking op de accu. De tabel vergelijkt bruikbare energie, levensduur in cycli en gewicht binnen dezelfde 12V-klasse; de prijzen van oktober 2026 zijn bij benadering. Nee. Dit is een accu voor energieopslag: hij slaat gelijkstroom van 12 volt op en geeft die weer af. Er is geen ingebouwde lader of omvormer, dus ook geen netspanningsuitgang. Om de accu op te laden, hebt u een 14,4V-lader voor LiFePO4-accu's of een zonnelaadregelaar nodig; voor apparaten van 230 V sluit u een aparte 12V-omvormer aan. De nominale stroom van 400 A geldt voor een puls van één seconde bij de hoge inschakelstroom tijdens het opstarten, niet voor continu gebruik. Ja. De maximale configuratie is 4P4S: vier eenheden parallel en vier in serie = 16 eenheden, goed voor 51,2 V en 400 Ah, oftewel 20,48 kWh. Gebruik bij het samenstellen van een accubank eenheden van hetzelfde model die qua productie- en laadgeschiedenis ongeveer binnen één maand van elkaar vallen; combineer geen nieuwe eenheden met sterk gebruikte exemplaren en gebruik voor de hele accubank het laadprofiel van 14,4 V met de afschakelspanning van 10 V. Begin bij het ontwerpen van een off-grid- of hybride systeem met het werkelijke dagelijkse verbruik: noteer elk apparaat dat permanent of bij het opstarten stroom verbruikt, het nominale vermogen en de gebruiksduur, en stel vervolgens een dagelijks energiebudget in Wh op. Kies pas daarna de omvormer, de PV-installatie en de accu; eerst de apparatuur kopen en pas daarna de belasting bepalen leidt tot onderdimensionering of onnodig hoge kosten. Woningen, caravans, vakantiewoningen en werkplaatsen hebben verschillende belastingsprofielen, dus een algemene aanbeveling voor een koelkast, pomp of warmtepomp is altijd individueel. Met wifi en monitoring kunt u spanning, vermogen, laadstroom en de accustatus rechtstreeks op een telefoon of computer volgen. De app toont de dagelijkse opbrengst, het verbruik en de geschiedenis, zodat u overbelasting of een defecte cel kunt herkennen voordat er een storing optreedt. Overdag zonder accu draaien bij helder weer is praktisch, maar voor stroomvoorziening 's nachts en continu is een accubank nodig; monitoring helpt onderscheid te maken tussen werking op alleen de zonnepanelen en werking op de accu.

Zonne-energie voor een autonome schuur

Zonne-energie voor een autonome schuur

Geplaatst op een plank in een schuur slaat hij energie op van een kleine zonnepaneelinstallatie en wordt hij dagelijks opgeladen en ontladen - de IP65-behuizing is bestand tegen de vochtige lucht in een werkplaats. In een meterkast voedt hij tijdens een stroomstoring in de avond de verlichting, router en enkele essentiële apparaten, en later kan hij worden uitgebreid tot een grotere accubank van 20,48 kWh. De tabel geeft de geschatte gebruiksduur bij 80% DoD, zonder verliezen; het BMS begrenst de continue ontlaadstroom op 100 A. De MPPT-laadregelaar vormt het hart van opladen met zonne-energie: hij volgt het maximumvermogenspunt van de panelen en past de spanning aan, zodat de accu zoveel mogelijk energie ontvangt. Vergelijk niet alleen de totale stroomsterkte van de regelaar, maar ook het spanningsbereik van de panelen en het wattage van de modules dat hij aankan; een te kleine MPPT veroorzaakt geen schade, maar beperkt de energieopbrengst van de installatie. Sluit panelen in serie of parallel aan, zodat de bedrijfsspanning binnen het bereik van de regelaar valt, en zorg voor voldoende isolatie en zekeringen aan de PV-zijde. Onderhoud verlengt de levensduur van de apparatuur: controleer regelmatig het aanhaalmoment van de aansluitingen, de reinheid van de ventilatie en de koeling, in een droge, goed geventileerde ruimte zonder vocht en stof. Houd de laadspanning en eventuele celverwarming in de gaten en controleer na enkele jaren de staat van de accu en of de aansluitingen nog goed vastzitten. Vermijd hoge luchtvochtigheid, stof en risico op vorst; houd u aan de bedrijfs- en opslagtemperaturen in de handleiding. De tabel geeft de geschatte gebruiksduur bij 80% DoD, zonder verliezen; het BMS begrenst de continue ontlaadstroom op 100 A. Nee. Dit is een 12V-accu voor recreatief gebruik en diepe ontlading, geschikt voor campers, caravans, boten en elektromotoren, kamperen, autonome zonne-energiesystemen en noodstroom thuis. Hij is niet ontworpen voor het hoge, continue aandrijfstroomprofiel van een golfkar. Kies daarvoor een speciaal ontworpen tractieaccu. Nee. Dit is een accu voor energieopslag: hij slaat 12V-gelijkstroom op en geeft die weer af. Hij heeft geen ingebouwde lader of omvormer en dus geen stopcontact voor netspanning. Om de accu op te laden, hebt u een 14,4V-lader voor LiFePO4 of een zonnelaadregelaar nodig; voor apparaten van 230V sluit u een aparte 12V-omvormer aan. De 400A-classificatie geldt voor een puls van één seconde om de hoge aanloopstroom op te vangen, niet voor continue stroomafgifte. De MPPT-laadregelaar vormt het hart van opladen met zonne-energie: hij volgt het maximumvermogenspunt van de panelen en past de spanning aan, zodat de accu zoveel mogelijk energie ontvangt. Vergelijk niet alleen de totale stroomsterkte van de regelaar, maar ook het spanningsbereik van de panelen en het wattage van de modules dat hij aankan; een te kleine MPPT veroorzaakt geen schade, maar beperkt de energieopbrengst van de installatie. Sluit panelen in serie of parallel aan, zodat de bedrijfsspanning binnen het bereik van de regelaar valt, en zorg voor voldoende isolatie en zekeringen aan de PV-zijde. Onderhoud verlengt de levensduur van de apparatuur: controleer regelmatig het aanhaalmoment van de aansluitingen, de reinheid van de ventilatie en de koeling, in een droge, goed geventileerde ruimte zonder vocht en stof. Houd de laadspanning en eventuele celverwarming in de gaten en controleer na enkele jaren de staat van de accu en of de aansluitingen nog goed vastzitten. Vermijd hoge luchtvochtigheid, stof en risico op vorst; houd u aan de bedrijfs- en opslagtemperaturen in de handleiding.

Noodstroomvoorziening voor thuis

Noodstroomvoorziening voor thuis

Bewaard in een voorraadkast levert hij stroom aan verlichting, de router en enkele essentiële apparaten tijdens een stroomstoring in de avond, en kan hij later worden uitgebreid tot een grotere accu van 20,48 kWh. Dit zijn de tien correcte officiële afbeeldingen (eerst de hoofdeenheid). Drie infographics zijn bewust weggelaten: één beweert ten onrechte „8000 diepe cycli” en toont de grotere modellen, één vermeldt „500A gedurende 1 seconde” (de juiste piekstroom is 400A/1s) en één vermeldt een afmeting van 330×245×290 mm (de juiste afmeting volgens de handleiding is 315×215×280 mm). Configuratieopties: parallel schakelen vergroot de capaciteit bij 12.8V, serieschakeling verhoogt de spanning. De accu levert de reserve voor bewolkte dagen en gebruik 's nachts. De capaciteit wordt gekozen op basis van het dagelijkse verbruik en het gewenste aantal dagen autonomie, rekening houdend met de ontladingsdiepte van de chemie. Loodzuuraccu's verdragen een geringere ontladingsdiepte en vaker bijladen; LiFePO4-accu's kunnen dieper worden ontladen. Ongeacht de chemie moet je zorgen voor gelijke celspanning, het juiste laadprofiel en een passende stroomsterkte, omdat een verkeerd laadprofiel de levensduur sterker verkort dan de laadcycli zelf. Vergelijk modellen binnen dezelfde klasse: continuvermogen in kW, piekvermogen bij het starten, MPPT-stroom en -bereik, maximaal PV-vermogen, accuingangsspanning, aantal uitgangen en wifi-verbinding. De productnaam komt mogelijk niet overeen met het werkelijke continue vermogen, dus raadpleeg de tabel in de handleiding en het typeplaatje. Een goedkoper model met een kleinere MPPT of zonder bewaking kan onder echte belasting minder goed presteren. De totale waarde hangt dus af van de combinatie van specificaties, niet van de reclameslogan. Configuratieopties: parallel schakelen vergroot de capaciteit bij 12.8V, serieschakeling verhoogt de spanning. De ingebouwde 100A-BMS beschermt tegen overladen, te ver ontladen, overstroom, oververhitting en kortsluiting; de ontlading wordt rond 10V uitgeschakeld. De accu ondersteunt continu laden met 100A en continu ontladen met 100A, plus een piekstroom van 400A gedurende één seconde om de inschakelpiek van een motor of koelkast op te vangen zonder spanningsval. De zelfontlading blijft onder 3% per maand. Nee. Dit is een 12V-accu voor recreatief gebruik en diepe ontlading, geschikt voor campers, caravans, boten en trollingmotoren, kamperen, off-grid-zonne-energie en thuisgebruik als back-up. Hij is niet ontworpen voor het hoge continue aandrijfstroomprofiel van een golfkar. Kies daarvoor een speciaal ontworpen tractieaccu. De accu levert de reserve voor bewolkte dagen en gebruik 's nachts. De capaciteit wordt gekozen op basis van het dagelijkse verbruik en het gewenste aantal dagen autonomie, rekening houdend met de ontladingsdiepte van de chemie. Loodzuuraccu's verdragen een geringere ontladingsdiepte en vaker bijladen; LiFePO4-accu's kunnen dieper worden ontladen. Ongeacht de chemie moet je zorgen voor gelijke celspanning, het juiste laadprofiel en een passende stroomsterkte, omdat een verkeerd laadprofiel de levensduur sterker verkort dan de laadcycli zelf. Vergelijk modellen binnen dezelfde klasse: continuvermogen in kW, piekvermogen bij het starten, MPPT-stroom en -bereik, maximaal PV-vermogen, accuingangsspanning, aantal uitgangen en wifi-verbinding. De productnaam komt mogelijk niet overeen met het werkelijke continue vermogen, dus raadpleeg de tabel in de handleiding en het typeplaatje. Een goedkoper model met een kleinere MPPT of zonder bewaking kan onder echte belasting minder goed presteren. De totale waarde hangt dus af van de combinatie van specificaties, niet van de reclameslogan.

Caravan / campervan

Caravan / campervan

Op een plank in een caravan biedt hij verlichting, stroom voor de oplader en kleine keukenapparaten op een vaste staanplaats — zonder onderhoud of ventilatie. Letterlijke beoordelingen van kopers, zoals ingediend bij Judge.me. Hieronder staan de drie foto's die kopers bij de beoordelingen hebben ingediend: twee van Lukas Weber (het uitpakken en de M8-aansluitingen met de gedrukte handleiding) en één van Erik Lindgren (een schoon apparaat op een werkblad). Een vierde foto met een close-up van een label van een huismerk is bewust niet opgenomen. De parameters volgen de handleiding; bij tegenstrijdigheden is het specificatieblad leidend. Kabels en zekeringen worden vaak onderschat, maar zijn essentieel voor een veilige installatie. Bij de lage spanning van de accu is de stroomsterkte hoog, dus moeten de geleiders kort en dik zijn en afgestemd zijn op de stroomsterkte en lengte, zodat spanningsval en warmteontwikkeling binnen normale grenzen blijven. Gebruik bij elke veiligheidsgrens (accu, paneel, uitgang) een correct gedimensioneerde zekering en scheidingsschakelaars; een te dunne kabel kan oververhit raken en de zekering beschermt tegen kortsluiting en brand. De beschikbaarheid en logistiek in Europa zijn van invloed op de levertijd en de retourvoorwaarden. Controleer vóór aankoop de locatie van het magazijn, de geschatte levertijd, de retourregels en de beschikbaarheid van reserveonderdelen en ondersteuning. Prijzen in EUR worden mogelijk zonder verborgen kosten weergegeven, maar de eindprijs, invoerrechten en lokale belastingen worden altijd bij het afrekenen bevestigd. Garantievoorwaarden en de mogelijkheid om ondersteuning te krijgen zijn belangrijker dan een eenmalig kortingslabel voor een maand. De parameters volgen de handleiding; bij tegenstrijdigheden is het specificatieblad leidend. De accu heeft M8-boutaansluitingen (bout van 8 mm, moer van 12 mm). Gebruik ringkabelschoenen die geschikt zijn voor de stroomsterkte van je kabels en houd de kabels kort om spanningsval te beperken — vooral bij 12V, waar hoge stroomsterktes de kabeldikte belangrijk maken. Volg voor een accubank met 16 eenheden van 51.2V / 400Ah de bedradingshandleiding voor gekoppelde accu's en het laadprofiel van 14.4V. De ingebouwde BMS van 100A beschermt tegen overladen, te ver ontladen, overstroom, oververhitting en kortsluiting, waarbij de ontlading rond 10V wordt onderbroken. Hij ondersteunt continu laden met 100A en continu ontladen met 100A, en een piekstroom van 400A gedurende één seconde om de aanloopstroom van een motor of koelkast op te vangen zonder spanningsdip. De zelfontlading blijft onder de 3% per maand. Kabels en zekeringen worden vaak onderschat, maar zijn essentieel voor een veilige installatie. Bij de lage spanning van de accu is de stroomsterkte hoog, dus moeten de geleiders kort en dik zijn en afgestemd zijn op de stroomsterkte en lengte, zodat spanningsval en warmteontwikkeling binnen normale grenzen blijven. Gebruik bij elke veiligheidsgrens (accu, paneel, uitgang) een correct gedimensioneerde zekering en scheidingsschakelaars; een te dunne kabel kan oververhit raken en de zekering beschermt tegen kortsluiting en brand. De beschikbaarheid en logistiek in Europa zijn van invloed op de levertijd en de retourvoorwaarden. Controleer vóór aankoop de locatie van het magazijn, de geschatte levertijd, de retourregels en de beschikbaarheid van reserveonderdelen en ondersteuning. Prijzen in EUR worden mogelijk zonder verborgen kosten weergegeven, maar de eindprijs, invoerrechten en lokale belastingen worden altijd bij het afrekenen bevestigd. Garantievoorwaarden en de mogelijkheid om ondersteuning te krijgen zijn belangrijker dan een eenmalig kortingslabel voor een maand.

Bosretraite

Bosretraite

Een afgelegen boshut is ervan afhankelijk voor warm licht, een waterkoker en een telefoon nadat de zonnepanelen bij zonsondergang geen stroom meer opwekken. Ik rekende het uit voordat ik hem kocht en deze accu verdient zichzelf gemakkelijk terug als je de levensduur van tien jaar en het ontbreken van onderhoud afzet tegen de kosten van het om de paar jaar vervangen van loodzuuraccu's. Na enkele maanden regelmatig gebruik in mijn camper presteert hij nog precies zoals op dag één. Doordat hij zoveel lichter is, is ook mijn brandstofverbruik iets gedaald, een mooie bonus waar ik niet eens aan had gedacht. Vastgezet in een opbergruimte onder de stoel van een camper voedt hij de koelkast, verlichting en opladers dagenlang - de gewichtsbesparing van ongeveer 9,8 kg helpt ook het brandstofverbruik te verlagen. De GSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4-accu slaat 1280Wh aan energie voor diepe ontlading op in een ABS-behuizing van 9,8 kg. Een BMS van 100A, 6000 cycli bij 80% ontladingsdiepte, een laadprofiel van 14.4V CC/CV en IP65-bescherming leveren ongeveer twee keer zoveel bruikbare energie als een 12V 100Ah loodzuuraccu, bij ongeveer een derde van het gewicht. Uitbreidbaar tot een accubank van 16 eenheden / 20.48kWh en in heel Europa verkrijgbaar voor €159.99, afgeprijsd vanaf de echte reguliere prijs van €250.00 (36% korting, bespaar €90.01), met gratis bezorging en een retourtermijn van 30 dagen. Vastgezet in een opbergruimte onder de stoel van een camper voedt hij de koelkast, verlichting en opladers dagenlang - de gewichtsbesparing van ongeveer 9,8 kg helpt ook het brandstofverbruik te verlagen. De GSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4-accu slaat 1280Wh aan energie voor diepe ontlading op in een ABS-behuizing van 9,8 kg. Een BMS van 100A, 6000 cycli bij 80% ontladingsdiepte, een laadprofiel van 14.4V CC/CV en IP65-bescherming leveren ongeveer twee keer zoveel bruikbare energie als een 12V 100Ah loodzuuraccu, bij ongeveer een derde van het gewicht. Uitbreidbaar tot een accubank van 16 eenheden / 20.48kWh en in heel Europa verkrijgbaar voor €159.99, afgeprijsd vanaf de echte reguliere prijs van €250.00 (36% korting, bespaar €90.01), met gratis bezorging en een retourtermijn van 30 dagen. Eindoordeel: GSIKE 12.8V 100Ah = 1280Wh, 100A continu, 6000 cycli @80% DoD, IP65, 9,8 kg, 14.4V±0.2V CC/CV, uitbreidbaar in serie en parallel. Voor 159.99 EUR in plaats van 250.00 EUR, met gratis bezorging in 15 EU-landen, 30 dagen retourrecht en garantie.

Werkplaats / garage

Werkplaats / garage

Op een werkbank laat hij werkverlichting, een 12V-pomp en een oplader off-grid draaien — de uitschakeling bij 10V beschermt de cellen tegen diepe ontlading. Het indrukwekkendste aan deze accu is hoe compact en licht hij is voor de hoeveelheid vermogen die hij levert: hij weegt een fractie van een vergelijkbare loodzuuraccu en biedt twee keer zoveel bruikbare energie. Na twee maanden dagelijks gebruik in mijn caravan kan ik eerlijk zeggen dat hij vlekkeloos heeft gewerkt, waarbij de Easun-BMS stilletjes beschermt tegen overladen en te ver ontladen, zonder dat ik er ooit over hoef na te denken. De continue ontlading van 100A levert een elektrische trollingmotor volle stuwkracht zonder spanningsval — kopers melden dat ze een hele dag kunnen vissen op één acculading. Dezelfde nominale spanning van 12V en capaciteit van 100Ah, maar heel andere bruikbare energie. Omdat LiFePO4 veilig bijna zijn volledige capaciteit levert, terwijl natte loodzuuraccu's doorgaans beperkt zijn tot ongeveer 42% ontladingsdiepte, vervangt één GSIKE 12.8V 100Ah twee 12V 100Ah loodzuuraccu's die parallel zijn geschakeld (dezelfde 12V — nooit in serie, want dan wordt het 24V). De continue ontlading van 100A levert een elektrische trollingmotor volle stuwkracht zonder spanningsval — kopers melden dat ze een hele dag kunnen vissen op één acculading. Dezelfde nominale spanning van 12V en capaciteit van 100Ah, maar heel andere bruikbare energie. Omdat LiFePO4 veilig bijna zijn volledige capaciteit levert, terwijl natte loodzuuraccu's doorgaans beperkt zijn tot ongeveer 42% ontladingsdiepte, vervangt één GSIKE 12.8V 100Ah twee 12V 100Ah loodzuuraccu's die parallel zijn geschakeld (dezelfde 12V — nooit in serie, want dan wordt het 24V). Deze tabel bundelt de gegevens uit de handleiding en op het typeplaatje van de 12.8V LiFePO4-accu; bij tegenstrijdigheden is het specificatieblad leidend. De prijs is €159.99 EUR, afgeprijsd van €250.00 (36% korting, bespaar €90.01); het product is op voorraad en nieuw. De verzending is gratis naar 15 Europese landen (GB, DE, FR, IT, ES, NL, BE, AT, SE, DK, FI, IE, PT, PL, CZ), met 1–3 dagen verwerking en daarna 2–7 dagen transport. Retourneren kan binnen 30 dagen per post. De garantie bedraagt 3 jaar tegenover een ontwerplevensduur van ongeveer 10 jaar, dus de garantietermijn is korter dan de verwachte levensduur bij licht gebruik — houd daar rekening mee in uw berekening van de totale eigendomskosten. De omvormer aansluiten op het elektriciteitsnet en de generator vereist een nauwkeurige procedure en schakelvolgorde. Isoleer altijd eerst de ingangsgroepen, sluit daarna de accu, het paneel en het AC-circuit aan, en stel ten slotte het laadprofiel en de parameters in. Voor off-grid- en back-upmodus zijn een zuivere uitgangsgolfvorm en een korte omschakeltijd vereist; gevoelige elektronica, computers en netwerkapparatuur hebben een stabiele golfvorm zonder oscillaties nodig. Laat al het werk controleren door een bevoegde elektricien als u niet over de vereiste deskundigheid beschikt. Veiligheidsregels voor een geïsoleerde installatie: werk nooit aan onderdelen die onder spanning staan, beveilig elke groep tegen kortsluiting en vonken, bescherm de accu tegen overladen en diepe ontlading en overschrijd het maximale continue uitgangsvermogen niet. Een zuivere sinusgolf beschermt gevoelige elektronica, maar vervangt niet de juiste dimensionering van kabels en zekeringen. Schakel een bevoegde installateur in als u twijfelt over de bedrading of het accuprofiel; een onjuiste installatie brengt apparatuur en veiligheid in gevaar.

Officiële productfoto

Officiële afbeeldingen van de fabrikant: voorkant, aansluitingen, BMS en installatie; de tabel in de handleiding is leidend.

GSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4-accu LiFePO4-accuGSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4-accu LiFePO4-accuGSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4-accu LiFePO4-accuGSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4-accu LiFePO4-accuGSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4-accu LiFePO4-accuGSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4-accu LiFePO4-accuGSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4-accu LiFePO4-accuGSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4-accu LiFePO4-accuGSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4-accu LiFePO4-accuGSIKE 12.8V 100Ah LiFePO4-accu LiFePO4-accu

Verzending, retouren en service (EU, 15 landen)

Artikel Detail
Prijs 159.99 EUR aanbieding, afgeprijsd van 250.00 EUR · op voorraad, nieuw
Gratis bezorging naar GB, DE, FR, IT, ES, NL, BE, AT, SE, DK, FI, IE, PT, PL, CZ (15 EU-landen)
Verwerking / transport 1–3 dagen verwerking + 2–7 dagen transport, verzendkosten 0 EUR
Retouren Retourtermijn van 30 dagen na levering, originele staat en verpakking
Garantie & ondersteuning garantievoorwaarden van de fabrikant, technische ondersteuning

Prijzen in EUR; de definitieve logistieke kosten, invoerrechten en belastingen worden bij het afrekenen bevestigd.

Veelgestelde vragen

Kan ik twee loodzuuraccu's van 12 V en 100 Ah vervangen door deze GSIKE-eenheid?

Ja, voor dezelfde bruikbare capaciteit bij 12 V. Eén GSIKE 12.8V 100Ah levert ongeveer 1216–1280 bruikbare Wh bij een ontladingsdiepte van ongeveer 95–100%, terwijl een 12V 100Ah natte loodzuuraccu beperkt is tot ongeveer 42% DoD - ruwweg 504 bruikbare Wh. Eén GSIKE vervangt dus twee 12V 100Ah loodzuuraccu's die parallel zijn geschakeld (dezelfde 12 V). Schakel ze niet in serie, want dan ontstaat 24 V en dat is een ander systeem. Ik was echt verrast door hoe snel deze accu via mijn zonnelaadregelaar oplaadt, vergeleken met de oude loodzuuraccu. Dankzij het hogere laadrendement wordt de accu in een fractie van de tijd volledig opgeladen, en met de continue laadstroom van 100 A kan ik elk zonnig uur optimaal benutten. Daardoor is mijn bruikbare gebruiksduur overdag effectief verdubbeld. Op een kampeertafel naast een draagbare koelkast voorziet hij de koelkast, verlichting en telefoons een heel weekend van stroom voordat hij moet worden opgeladen. De accu kan parallel en in serie worden geschakeld. 4P4S betekent vier eenheden parallel × vier in serie: in totaal 16 eenheden = 20.48 kWh . 4S verhoogt de spanning tot 51.2 V ; 4P verhoogt de capaciteit tot 400 Ah (51.2 V × 400 Ah = 20,480 Wh). Op een kampeertafel naast een draagbare koelkast voorziet hij de koelkast, verlichting en telefoons een heel weekend van stroom voordat hij moet worden opgeladen. De accu kan parallel en in serie worden geschakeld. 4P4S betekent vier eenheden parallel × vier in serie: in totaal 16 eenheden = 20.48 kWh . 4S verhoogt de spanning tot 51.2 V ; 4P verhoogt de capaciteit tot 400 Ah (51.2 V × 400 Ah = 20,480 Wh). De tabel vergelijkt bruikbare energie, levensduur in cycli en gewicht in dezelfde 12V-klasse; prijzen van oktober 2026 zijn bij benadering. Begin bij het ontwerpen van een autonoom of hybride systeem met het werkelijke dagelijkse verbruik: noteer elk apparaat dat continu of bij het opstarten stroom verbruikt, het nominale vermogen en de gebruiksduur, en stel vervolgens een dagelijks energiebudget in Wh op. Kies pas daarna de omvormer, PV-panelen en accu. Eerst apparatuur kopen en pas daarna de belasting bepalen leidt tot een te klein systeem of onnodig hoge kosten. Huizen, caravans, vakantiewoningen en werkplaatsen hebben verschillende verbruiksprofielen, dus een algemene aanbeveling voor een koelkast, pomp of warmtepomp is altijd afhankelijk van de situatie. Met wifi en monitoring kun je de spanning, het vermogen, de laadstroom en de accustatus rechtstreeks op een telefoon of computer volgen. De app toont de dagelijkse opbrengst, het verbruik en de geschiedenis, zodat je overbelasting of een defecte cel kunt opsporen voordat er een storing optreedt. Overdag zonder accu draaien bij helder weer is praktisch, maar voor stroomvoorziening 's nachts en als continue noodstroom is een accubank nodig. Monitoring helpt onderscheid te maken tussen gebruik op alleen de panelen en gebruik op de accu.

Welke lader heb ik nodig - werkt mijn oude loodzuurlader?

Je hebt een lithium-/LiFePO4-geschikte acculader of zonnelaadregelaar nodig die is ingesteld op CC/CV bij 14.4V ±0.2V, met een aanbevolen laadstroom van 20A (0.2C; het BMS staat maximaal 100A toe). Een oudere loodzuurlader die alleen op 13.5–13.8V druppelladen toepast en geen LiFePO4-laadprofiel heeft, laadt deze accu niet volledig op. De accu zelf is geen acculader: hij slaat alleen energie op en geeft die weer af. Ja, voor dezelfde bruikbare capaciteit van 12V. Eén GSIKE 12.8V 100Ah levert ~1216–1280 bruikbare Wh bij een ontladingsdiepte van ~95–100%, terwijl een natte loodzuuraccu van 12V 100Ah beperkt is tot ongeveer 42% DoD - ongeveer 504 bruikbare Wh. Eén GSIKE vervangt dus twee loodzuuraccu's van 12V 100Ah die parallel zijn geschakeld (dezelfde 12V). Schakel ze niet in serie, want dan krijg je 24V en heb je een ander systeem. Op een schap in een schuur slaat de accu energie van een kleine zonnepaneelinstallatie op en wordt hij dagelijks gebruikt - de IP65-behuizing is bestand tegen vochtige lucht in de werkplaats. In een meterkast voedt hij verlichting, de router en een paar essentiële apparaten tijdens een stroomstoring in de avond, en later kan hij worden uitgebreid tot een grotere accubank van 20.48 kWh. Op een schap in een schuur slaat de accu energie van een kleine zonnepaneelinstallatie op en wordt hij dagelijks gebruikt - de IP65-behuizing is bestand tegen vochtige lucht in de werkplaats. In een meterkast voedt hij verlichting, de router en een paar essentiële apparaten tijdens een stroomstoring in de avond, en later kan hij worden uitgebreid tot een grotere accubank van 20.48 kWh. De tabel toont de geschatte gebruiksduur bij 80% DoD, zonder rekening te houden met verliezen; het BMS begrenst de continue ontlading tot 100A. De MPPT-laadregelaar is het hart van opladen met zonne-energie: hij volgt het punt van maximaal vermogen van de panelen en past de spanning aan, zodat de accu zoveel mogelijk energie ontvangt. Vergelijk niet alleen de totale stroomsterkte van de regelaar, maar ook het spanningsbereik van de panelen en het maximale paneelvermogen; een te kleine MPPT veroorzaakt geen schade, maar beperkt de energieopbrengst van de installatie. Sluit panelen in serie of parallel aan zodat de bedrijfsspanning binnen het bereik van de regelaar valt. Houd daarbij rekening met de isolatie en zekeringen aan de PV-zijde. Goed onderhoud verlengt de levensduur van de apparatuur: controleer regelmatig het aanhaalmoment van de accupolen, de ventilatie en de koeling, en doe dit in een droge, goed geventileerde ruimte zonder vocht of stof. Houd de laadspanning en eventuele celverwarming in de gaten en controleer na een paar jaar de staat van de accu en of de aansluitingen nog goed vastzitten. Vermijd hoge luchtvochtigheid, stof en vorstgevaar; houd je aan de gebruiks- en opslagtemperaturen in de handleiding.

Wat is het veilige temperatuurbereik voor opladen van deze 12V 100Ah-accu in de winter?

Nee - het laadtemperatuurbereik is 0°C tot 50°C en het BMS stopt met laden bij ongeveer 55°C. Laad de accu niet op bij temperaturen onder 0°C. Ontladen kan tot -20°C en de accu moet worden opgeslagen bij een temperatuur tussen -10°C en 50°C en met een lading van ongeveer 50%. In tegenstelling tot sommige concurrenten met zelfverwarming heeft dit model geen functie voor opladen bij lage temperaturen. Verwarm de ruimte daarom eerst voordat je de accu bij koud weer oplaadt. Je hebt een lader of zonnelaadregelaar nodig die geschikt is voor lithium/LiFePO4 en is ingesteld op CC/CV bij 14,4 V ±0,2 V. De aanbevolen laadstroom is 20 A (0,2 C; het BMS staat maximaal 100 A toe). Een oudere loodzuurlader die alleen druppellading bij 13,5-13,8 V levert en geen LiFePO4-laadprofiel heeft, laadt deze accu niet volledig op. De accu zelf is geen lader - hij slaat alleen energie op en geeft die weer af. In een voorraadkast voorziet hij tijdens een stroomstoring 's avonds de verlichting, router en enkele essentiële apparaten van stroom. Later kan hij worden uitgebreid tot een grotere accuopslag van 20,48 kWh. Dit zijn de tien correcte officiële afbeeldingen (de hoofdeenheid eerst). Drie infographics zijn bewust weggelaten: op één wordt ten onrechte geclaimd dat de accu 8000 diepe ontladingscycli aankan en worden de grotere modellen afgebeeld, op één staat "500 A gedurende 1 seconde" (de juiste piekstroom is 400 A/1 s) en op één staat de maat 330×245×290 mm (de juiste maat volgens de handleiding is 315×215×280 mm). In een voorraadkast voorziet hij tijdens een stroomstoring 's avonds de verlichting, router en enkele essentiële apparaten van stroom. Later kan hij worden uitgebreid tot een grotere accuopslag van 20,48 kWh. Dit zijn de tien correcte officiële afbeeldingen (de hoofdeenheid eerst). Drie infographics zijn bewust weggelaten: op één wordt ten onrechte geclaimd dat de accu 8000 diepe ontladingscycli aankan en worden de grotere modellen afgebeeld, op één staat "500 A gedurende 1 seconde" (de juiste piekstroom is 400 A/1 s) en op één staat de maat 330×245×290 mm (de juiste maat volgens de handleiding is 315×215×280 mm). Configuratieopties: parallel schakelen vergroot de capaciteit bij 12,8 V; in serie schakelen verhoogt de spanning. De accu levert de reserve voor bewolkte dagen en gebruik 's nachts. De capaciteit wordt bepaald op basis van het dagelijks verbruik en het gewenste aantal dagen autonomie, met inachtneming van de ontladingsdiepte van de chemie. Loodzuuraccu's verdragen een kleinere ontladingsdiepte en moeten vaker worden bijgeladen; LiFePO4-accu's kunnen dieper worden ontladen. Ongeacht de chemie is het belangrijk dat de celspanningen gelijk zijn, het juiste laadprofiel wordt gebruikt en de stroomsterkte goed is afgestemd, omdat een ongeschikt laadprofiel de levensduur meer verkort dan de laadcycli zelf. Vergelijk modellen van dezelfde klasse op basis van continu vermogen in kW, piekvermogen bij het starten, MPPT-stroom en -bereik, toegestane PV-vermogens, ingangsspanning van de accu, aantal uitgangen en wifi-verbinding. De modelnaam in de aanbieding komt mogelijk niet overeen met het werkelijke continue vermogen, dus raadpleeg de tabel in de handleiding en het typeplaatje. Een goedkoper model met een kleinere MPPT of zonder monitoring kan bij werkelijke belasting slechter presteren. De totale waarde hangt dus af van de combinatie van specificaties, niet van de slogan in de advertentie.

Op een volledig opgeladen accu van 1280 Wh, hoeveel uur kan ik de koelkast, verlichting en laptop gebruiken?

Op basis van 1280 Wh gedeeld door het verbruik: bij een belasting van 50 W voor ledverlichting en een telefoon is de gebruiksduur ongeveer 25,6 uur, bij een belasting van 100 W voor een laptop en verlichting ongeveer 12,8 uur, bij een belasting van 120 W voor een router en ventilator ongeveer 10,67 uur, bij een compressor-koelkast van 300 W ongeveer 4,27 uur, bij een belasting van 500 W voor een koelkast, tv en ventilator ongeveer 2,56 uur, bij een belasting van 600 W ongeveer 2,13 uur, bij een belasting van 800 W ongeveer 1,6 uur en bij een belasting van 1000 W ongeveer 1,28 uur. Houd bij gebruik via een 12V-omvormer rekening met een rendement van ongeveer 90-95% en laat voldoende marge aan qua ontladingsdiepte. Nee - het laadtemperatuurbereik is 0°C tot 50°C en het BMS stopt het laden bij ongeveer 55°C. Laad niet op onder 0°C. Ontladen kan tot -20°C en de accu moet worden opgeslagen tussen -10°C en 50°C, met een laadniveau van ongeveer 50%. In tegenstelling tot sommige concurrenten met zelfverwarming heeft deze accu geen functie om bij lage temperaturen te laden. Verwarm daarom de ruimte voordat u de accu bij koud weer oplaadt. Op een plank in de caravan voorziet de accu de verlichting, de oplader en kleine keukenapparaten van stroom tijdens een vaste kampeerplaats - geen onderhoud, geen ventilatie nodig. Letterlijke beoordelingen van kopers, zoals ingediend op Judge.me. Hieronder staan de drie foto's die kopers bij hun beoordelingen hebben ingediend: twee van Lukas Weber (het uitpakken en de M8-aansluitingen met de gedrukte handleiding) en één van Erik Lindgren (een schoon apparaat op een werkblad). Een vierde foto met een close-up van een label van een huismerk is bewust niet opgenomen. Op een plank in de caravan voorziet de accu de verlichting, de oplader en kleine keukenapparaten van stroom tijdens een vaste kampeerplaats - geen onderhoud, geen ventilatie nodig. Letterlijke beoordelingen van kopers, zoals ingediend op Judge.me. Hieronder staan de drie foto's die kopers bij hun beoordelingen hebben ingediend: twee van Lukas Weber (het uitpakken en de M8-aansluitingen met de gedrukte handleiding) en één van Erik Lindgren (een schoon apparaat op een werkblad). Een vierde foto met een close-up van een label van een huismerk is bewust niet opgenomen. De parameters zijn gebaseerd op de handleiding; bij tegenstrijdigheden geldt het specificatieblad. Kabels en zekeringen worden vaak onderschat, maar zijn een cruciaal onderdeel van een veilige installatie. Bij de lage accuspanning is de stroomsterkte hoog. Geleidende kabels moeten daarom kort en dik zijn en afgestemd op de stroomsterkte en de lengte, zodat spanningsval en opwarming binnen normale grenzen blijven. Gebruik op alle veiligheidsgrenzen (accu, paneel, uitgang) zekeringen met de juiste specificaties en scheidingsschakelaars. Een te dunne kabel kan oververhit raken; de zekering beschermt tegen kortsluiting en brand. Beschikbaarheid en logistiek in Europa zijn van invloed op de levertijd en de voorwaarden voor retourneren. Controleer vóór aankoop de locatie van het magazijn, de geschatte levertijd, de retourregels en de beschikbaarheid van reserveonderdelen en ondersteuning. Prijzen in EUR worden mogelijk zonder verborgen kosten weergegeven, maar de uiteindelijke prijs, invoerrechten en lokale belastingen worden altijd bij het afrekenen bevestigd. Garantievoorwaarden en de mogelijkheid om ondersteuning te krijgen zijn belangrijker dan één enkele badge voor een maandelijkse korting.

Kan ik meerdere accu’s met elkaar verbinden - in serie of parallel, en hoeveel?

Ja. De maximale configuratie is 4P4S: vier parallel maal vier in serie = 16 eenheden, goed voor 51,2 V en 400 Ah, oftewel 20,48 kWh. Gebruik bij het samenstellen van een accubank eenheden van hetzelfde model die qua productiedatum en laadgeschiedenis ongeveer binnen een maand bij elkaar passen; combineer geen nieuwe eenheden met intensief gebruikte exemplaren en houd de hele accubank aan het laadprofiel van 14,4 V en de uitschakelgrens van 10 V. Op basis van 1280 Wh gedeeld door het vermogen van de verbruiker: een belasting van 50 W voor ledverlichting en een telefoon werkt ongeveer 25,6 uur, een belasting van 100 W voor een laptop en verlichting ongeveer 12,8 uur, een belasting van 120 W voor een router en ventilator ongeveer 10,67 uur, een compressor-koelkast van 300 W ongeveer 4,27 uur, een belasting van 500 W voor een koelkast, tv en ventilator ongeveer 2,56 uur, een belasting van 600 W ongeveer 2,13 uur, een belasting van 800 W ongeveer 1,6 uur en een belasting van 1000 W ongeveer 1,28 uur. Houd bij gebruik via een 12V-omvormer rekening met ongeveer 90-95% rendement van de omvormer en laat ruimte over bij de ontladingsdiepte. In een afgelegen hut is de accu onmisbaar voor warm licht, een waterkoker en een telefoon nadat de zonnepanelen bij zonsondergang geen stroom meer opwekken. Ik heb de berekening gemaakt voordat ik hem kocht, en deze accu verdient zichzelf gemakkelijk terug als je de levensduur van tien jaar en het ontbreken van onderhoud vergelijkt met de kosten van loodaccu's vervangen om de paar jaar. Na maandenlang regelmatig gebruik in mijn camper presteert hij nog precies zoals op dag één. Doordat hij zoveel lichter is, is mijn brandstofverbruik ook iets verbeterd, een mooi voordeel waar ik niet eens aan had gedacht. In een afgelegen hut is de accu onmisbaar voor warm licht, een waterkoker en een telefoon nadat de zonnepanelen bij zonsondergang geen stroom meer opwekken. Ik heb de berekening gemaakt voordat ik hem kocht, en deze accu verdient zichzelf gemakkelijk terug als je de levensduur van tien jaar en het ontbreken van onderhoud vergelijkt met de kosten van loodaccu's vervangen om de paar jaar. Na maandenlang regelmatig gebruik in mijn camper presteert hij nog precies zoals op dag één. Doordat hij zoveel lichter is, is mijn brandstofverbruik ook iets verbeterd, een mooi voordeel waar ik niet eens aan had gedacht. Vastgezet in een opbergvak onder de stoel in de camper laat hij de koelkast, verlichting en opladers dagenlang werken - de gewichtsbesparing van ongeveer 9,8 kg helpt ook het brandstofverbruik te verlagen. De GSIKE 12,8 V 100 Ah LiFePO4-accu slaat 1280 Wh aan energie voor diepontlading op in een ABS-behuizing van 9,8 kg - een BMS van 100 A, 6000 cycli bij een ontladingsdiepte van 80%, een CC/CV-laadprofiel van 14,4 V en IP65-bescherming leveren ongeveer twee keer zoveel bruikbare energie als een loodaccu van 12 V en 100 Ah, bij ongeveer een derde van het gewicht. De accu is uit te breiden tot een accubank van 16 eenheden / 20,48 kWh en wordt in heel Europa verkocht voor €159,99, afgeprijsd vanaf een echte reguliere prijs van €250,00 (36% korting, bespaar €90,01), met gratis bezorging en een retourtermijn van 30 dagen.

Is deze accu zelf een lader of een omvormer?

Nee. Het is een accu voor energieopslag: hij slaat 12V-gelijkstroom op en geeft die weer af. Hij heeft geen ingebouwde lader of omvormer en dus geen stopcontact voor wisselstroom. Om hem op te laden heb je een 14,4V-lader voor LiFePO4-accu's of een laadregelaar voor zonnepanelen nodig; om apparaten van 230V te gebruiken, sluit je een aparte 12V-omvormer aan. De 400A-classificatie geldt voor een puls van één seconde om de inschakelstroom op te vangen, niet voor continu vermogen. Ja. De maximale configuratie is 4P4S: vier parallel geschakeld maal vier in serie = 16 eenheden, goed voor 51,2V en 400Ah, oftewel 20,48 kWh. Gebruik bij het samenstellen van een accubank eenheden van hetzelfde model die qua productiedatum/laadgeschiedenis ongeveer binnen een maand van elkaar vallen; combineer geen nieuwe eenheden met exemplaren die intensief zijn gebruikt en houd de hele accubank op het laadprofiel van 14,4V met de uitschakelspanning van 10V. Op een werkbank voedt hij werkbankverlichting, een 12V-pomp en een lader, zonder netstroom — de uitschakelspanning van 10V beschermt de cellen tegen te diepe ontlading. Het indrukwekkendste aan deze accu is hoe compact en licht hij is voor de hoeveelheid vermogen die hij levert. Hij weegt maar een fractie van een vergelijkbare loodzuuraccu en levert tegelijk twee keer zoveel bruikbare energie. Na twee maanden dagelijks gebruik in mijn caravan kan ik eerlijk zeggen dat hij probleemloos heeft gewerkt. De Easun-BMS beschermt de accu ongemerkt tegen overladen en te ver ontladen, zonder dat ik er ooit bij stil hoef te staan. Op een werkbank voedt hij werkbankverlichting, een 12V-pomp en een lader, zonder netstroom — de uitschakelspanning van 10V beschermt de cellen tegen te diepe ontlading. Het indrukwekkendste aan deze accu is hoe compact en licht hij is voor de hoeveelheid vermogen die hij levert. Hij weegt maar een fractie van een vergelijkbare loodzuuraccu en levert tegelijk twee keer zoveel bruikbare energie. Na twee maanden dagelijks gebruik in mijn caravan kan ik eerlijk zeggen dat hij probleemloos heeft gewerkt. De Easun-BMS beschermt de accu ongemerkt tegen overladen en te ver ontladen, zonder dat ik er ooit bij stil hoef te staan. De continue ontlading van 100A zorgt ervoor dat een elektrische sleepmotor op volle kracht draait zonder dat de spanning inzakt — kopers melden dat ze een hele dag kunnen vissen op één lading. Hetzelfde nominale voltage van 12V en dezelfde capaciteit van 100Ah, maar heel verschillende bruikbare energie. Omdat LiFePO4 veilig bijna de volledige capaciteit levert, terwijl loodzuuraccu's met vloeibaar elektrolyt doorgaans maar tot ongeveer 42% ontladingsdiepte worden ontladen, vervangt één GSIKE-accu van 12,8V en 100Ah twee loodzuuraccu's van 12V en 100Ah die parallel zijn geschakeld (dezelfde 12V — nooit in serie, want dan krijg je 24V).

Werkt deze accu voor een golfkar?

Nee. Dit is een 12V-accu voor recreatief gebruik en diepe ontlading, geschikt voor campers, caravans, boten en elektromotoren, kamperen, zonne-energie buiten het elektriciteitsnet en thuisback-ups. Hij is niet ontworpen voor het hoge, continue stroomverbruik van een golfkar. Kies daarvoor een speciale tractieaccu. Nee. Het is een accu voor energieopslag: hij slaat gelijkstroom van 12 volt op en levert die weer af. Hij heeft geen ingebouwde lader of omvormer en dus ook geen stopcontact voor netspanning. Om hem op te laden heb je een 14,4V-LiFePO4-lader of zonnelaadregelaar nodig; om apparaten van 230V te gebruiken, sluit je een aparte 12V-omvormer aan. De vermelding van 400A geldt voor een puls van één seconde voor de inschakelstroom bij het opstarten, niet voor continu vermogen. Ja, bij dezelfde bruikbare capaciteit van 12V. Eén GSIKE 12,8V 100Ah levert ongeveer 1216–1280 bruikbare Wh bij een ontladingsdiepte van ongeveer 95–100%, terwijl een natte loodzuuraccu van 12V 100Ah beperkt is tot ongeveer 42% ontladingsdiepte — ongeveer 504 bruikbare Wh. Eén GSIKE vervangt dus twee loodzuuraccu's van 12V 100Ah die parallel zijn geschakeld (dezelfde 12V). Schakel ze niet in serie, want dan krijg je 24V en dat is een ander systeem. Ik was echt verbaasd over hoe snel deze accu oplaadt via mijn zonnelaadregelaar, vergeleken met de oude loodzuuraccu. Dankzij het hogere laadvermogen bereikt hij in een fractie van de tijd zijn volledige capaciteit, en met de continue laadstroom van 100A kan ik elk zonnig uur optimaal benutten. Daardoor is mijn bruikbare gebruiksduur overdag effectief verdubbeld. Ja, bij dezelfde bruikbare capaciteit van 12V. Eén GSIKE 12,8V 100Ah levert ongeveer 1216–1280 bruikbare Wh bij een ontladingsdiepte van ongeveer 95–100%, terwijl een natte loodzuuraccu van 12V 100Ah beperkt is tot ongeveer 42% ontladingsdiepte — ongeveer 504 bruikbare Wh. Eén GSIKE vervangt dus twee loodzuuraccu's van 12V 100Ah die parallel zijn geschakeld (dezelfde 12V). Schakel ze niet in serie, want dan krijg je 24V en dat is een ander systeem. Ik was echt verbaasd over hoe snel deze accu oplaadt via mijn zonnelaadregelaar, vergeleken met de oude loodzuuraccu. Dankzij het hogere laadvermogen bereikt hij in een fractie van de tijd zijn volledige capaciteit, en met de continue laadstroom van 100A kan ik elk zonnig uur optimaal benutten. Daardoor is mijn bruikbare gebruiksduur overdag effectief verdubbeld. Op een campingtafel naast een draagbare koelkast voorziet hij de koelkast, lampen en telefoons een heel weekend van stroom voordat hij moet worden opgeladen. De accu ondersteunt configuraties met parallel- en serieschakeling. 4P4S betekent vier accu's parallel × vier in serie: in totaal 16 accu's = 20,48 kWh. 4S verhoogt de spanning tot 51,2 V; 4P verhoogt de capaciteit tot 400 Ah (51,2 V × 400 Ah = 20.480 Wh).

Waartegen beschermt het 100A-BMS precies?

Het ingebouwde 100A-BMS beschermt tegen overladen, diepontladen, overstroom, oververhitting en kortsluiting. Bij ontladen schakelt het de accu rond 10V uit. De accu ondersteunt continu laden en ontladen met 100A en een piekstroom van 400A gedurende één seconde om de inschakelstroom van een motor of koelkast op te vangen zonder spanningsval. De zelfontlading blijft onder de 3% per maand. Nee. Dit is een 12V-accu voor recreatief en diepcyclisch gebruik, geschikt voor campers, caravans, boten en trollingmotoren, kamperen, off-gridzonne-energie en thuisgebruik met een back-upaccu. De accu is niet ontworpen voor de hoge, continue aandrijfstroom van een golfkar. Kies daarvoor een speciaal daarvoor ontworpen tractieaccu. Je hebt een lader of laadregelaar voor lithium/LiFePO4 nodig die is ingesteld op CC/CV bij 14,4V ±0,2V, met een aanbevolen laadstroom van 20A (0,2C; het BMS ondersteunt maximaal 100A). Een oudere loodzuurlader die alleen met 13,5–13,8V druppellaadt en geen LiFePO4-laadprofiel heeft, laadt deze accu niet volledig op. De accu zelf is geen lader: hij slaat alleen energie op en geeft die weer af. Ja, voor dezelfde bruikbare capaciteit bij 12V. Eén GSIKE 12,8V 100Ah levert ongeveer 1216–1280 bruikbare Wh bij een ontladingsdiepte van ongeveer 95–100%, terwijl een natte loodzuuraccu van 12V 100Ah beperkt is tot ongeveer 42% DoD, oftewel circa 504 bruikbare Wh. Eén GSIKE vervangt dus twee loodzuuraccu's van 12V 100Ah die parallel zijn geschakeld (dezelfde 12V). Schakel ze niet in serie, want dan krijg je 24V en dat is een ander systeem. Je hebt een lader of laadregelaar voor lithium/LiFePO4 nodig die is ingesteld op CC/CV bij 14,4V ±0,2V, met een aanbevolen laadstroom van 20A (0,2C; het BMS ondersteunt maximaal 100A). Een oudere loodzuurlader die alleen met 13,5–13,8V druppellaadt en geen LiFePO4-laadprofiel heeft, laadt deze accu niet volledig op. De accu zelf is geen lader: hij slaat alleen energie op en geeft die weer af. Ja, voor dezelfde bruikbare capaciteit bij 12V. Eén GSIKE 12,8V 100Ah levert ongeveer 1216–1280 bruikbare Wh bij een ontladingsdiepte van ongeveer 95–100%, terwijl een natte loodzuuraccu van 12V 100Ah beperkt is tot ongeveer 42% DoD, oftewel circa 504 bruikbare Wh. Eén GSIKE vervangt dus twee loodzuuraccu's van 12V 100Ah die parallel zijn geschakeld (dezelfde 12V). Schakel ze niet in serie, want dan krijg je 24V en dat is een ander systeem. Op een plank in de schuur slaat de accu energie van een kleine zonne-installatie op en wordt hij dagelijks gebruikt; de IP65-behuizing is bestand tegen de vochtige lucht in de werkplaats. In een voorraadkast voorziet hij tijdens een avondstoring de verlichting, router en enkele essentiële apparaten van stroom. Later kan hij worden uitgebreid tot een grotere accubank van 20,48 kWh.

Welke aansluitingen en kabels gebruikt de accu?

De accu heeft M8-boutterminals (bout van 8 mm, moer van 12 mm). Gebruik ringkabelschoenen die geschikt zijn voor de stroomsterkte van uw kabels en houd kabeltrajecten kort om spanningsverlies te beperken — vooral bij 12 V, waar hoge stromen de kabeldikte belangrijk maken. Volg voor een accubank met 16 eenheden van 51,2 V / 400 Ah de bedradingshandleiding voor gekoppelde accu's en het laadprofiel van 14,4 V. De ingebouwde BMS van 100 A beschermt tegen overladen, te ver ontladen, overstroom, oververhitting en kortsluiting. De ontlading wordt bij ongeveer 10 V onderbroken. De accu kan continu worden geladen met 100 A en continu ontladen met 100 A, en levert gedurende één seconde een piekstroom van 400 A om de inschakelpiek van een motor of koelkast op te vangen zonder spanningsdaling. De zelfontlading blijft onder de 3% per maand. Nee — het laadtemperatuurbereik is 0 °C tot 50 °C en de BMS stopt het laden rond 55 °C. Laad de accu niet op bij temperaturen onder 0 °C. Ontladen kan tot −20 °C en de accu moet worden opgeslagen bij een temperatuur tussen −10 °C en 50 °C, met een lading van ongeveer 50%. In tegenstelling tot sommige concurrenten met zelfverwarming heeft dit model geen functie voor laden bij lage temperaturen. Verwarm de ruimte daarom voordat u de accu bij koud weer oplaadt. U hebt een lader of zonnelaadregelaar nodig die geschikt is voor lithium / LiFePO4 en is ingesteld op CC/CV bij 14,4 V ±0,2 V. De aanbevolen laadstroom is 20 A (0,2 C; de BMS staat maximaal 100 A toe). Een oudere loodzuurlader die alleen een druppellaadspanning van 13,5–13,8 V levert, zonder laadprofiel voor LiFePO4, laadt deze accu niet volledig op. De accu zelf is geen lader — hij slaat alleen energie op en geeft die weer af. In een voorraadkast voorziet hij tijdens een stroomstoring 's avonds de verlichting, router en enkele essentiële apparaten van stroom. Later kan hij worden uitgebreid tot een grotere accubank van 20,48 kWh. Dit zijn de tien officiële afbeeldingen die de specificaties correct weergeven (met de hoofdeenheid als eerste). Drie infographics zijn bewust weggelaten: één overdrijft met "8000 diepe laadcycli" en toont de grotere modellen, één vermeldt "500 A gedurende 1 seconde" (de juiste piekstroom is 400 A/1 s) en één vermeldt de afmetingen 330×245×290 mm (de juiste afmetingen volgens de handleiding zijn 315×215×280 mm).

Hoe zit het met de garantie, verzending en retourzendingen?

De prijs is €159.99 EUR, afgeprijsd van €250.00 (36% korting, bespaar €90.01). Het product is op voorraad en nieuw. Verzending is gratis naar 15 Europese landen (GB, DE, FR, IT, ES, NL, BE, AT, SE, DK, FI, IE, PT, PL, CZ), met 1–3 dagen verwerking plus 2–7 dagen transport. Retourneren kan per post binnen 30 dagen. De garantie is 3 jaar bij een verwachte levensduur van ongeveer 10 jaar. De garantiedekking is dus korter dan de verwachte levensduur bij licht gebruik. Houd hier rekening mee bij je berekening van de totale eigendomskosten. De accu heeft M8-boutklemmen (bout van 8 mm, moer van 12 mm). Kies kabelschoenen die passen bij de stroomsterkte van je kabels en houd de kabels kort om spanningsverlies te beperken. Dat is vooral belangrijk bij 12V, waar hoge stroomsterktes de kabeldikte bepalend maken. Volg voor een 51.2V / 400Ah-accubank van 16 accu's de handleiding voor het aansluiten van accu's van hetzelfde type en het laadprofiel van 14.4V. Uitgaande van 1280 Wh gedeeld door het verbruik: bij een belasting van 50W voor ledverlichting en een telefoon gaat de accu ~25.6 uur mee; bij 100W voor een laptop en verlichting ~12.8 uur; bij 120W voor een router en ventilator ~10.67 uur; bij 300W voor een compressorkoelkast ~4.27 uur; bij 500W voor een koelkast, tv en ventilator ~2.56 uur; bij 600W ~2.13 uur; bij 800W ~1.6 uur en bij 1000W ~1.28 uur. Gebruik je een 12V-omvormer, houd dan rekening met een efficiëntie van ongeveer 90–95% en reserveer wat capaciteit om te voorkomen dat de accu te diep wordt ontladen. Nee - het laadtemperatuurbereik is 0°C tot 50°C en het BMS stopt met laden bij ongeveer 55°C. Laad de accu niet op onder 0°C. Ontladen kan tot −20°C. Bewaar de accu bij een temperatuur tussen −10°C en 50°C en met ongeveer 50% lading. In tegenstelling tot sommige concurrenten met zelfverwarming heeft deze accu geen functie om bij lage temperaturen te laden. Verwarm de ruimte daarom voordat je de accu bij koud weer oplaadt. Uitgaande van 1280 Wh gedeeld door het verbruik: bij een belasting van 50W voor ledverlichting en een telefoon gaat de accu ~25.6 uur mee; bij 100W voor een laptop en verlichting ~12.8 uur; bij 120W voor een router en ventilator ~10.67 uur; bij 300W voor een compressorkoelkast ~4.27 uur; bij 500W voor een koelkast, tv en ventilator ~2.56 uur; bij 600W ~2.13 uur; bij 800W ~1.6 uur en bij 1000W ~1.28 uur. Gebruik je een 12V-omvormer, houd dan rekening met een efficiëntie van ongeveer 90–95% en reserveer wat capaciteit om te voorkomen dat de accu te diep wordt ontladen. Nee - het laadtemperatuurbereik is 0°C tot 50°C en het BMS stopt met laden bij ongeveer 55°C. Laad de accu niet op onder 0°C. Ontladen kan tot −20°C. Bewaar de accu bij een temperatuur tussen −10°C en 50°C en met ongeveer 50% lading. In tegenstelling tot sommige concurrenten met zelfverwarming heeft deze accu geen functie om bij lage temperaturen te laden. Verwarm de ruimte daarom voordat je de accu bij koud weer oplaadt. Op een bankplank in een caravan levert de accu stroom voor verlichting, de oplader en kleine keukenapparaten tijdens een verblijf op een vaste kampeerplaats - zonder onderhoud en zonder ventilatie. Letterlijke reviews van kopers, zoals ingediend bij Judge.me. Hieronder staan de drie foto's die kopers bij hun reviews hebben ingediend: twee van Lukas Weber (het uitpakken en de M8-klemmen met de gedrukte handleiding) en één van Erik Lindgren (een schoon exemplaar op een werkblad). Een vierde foto waarop een close-up van het label met witte opdruk te zien was, is bewust niet opgenomen.

Gidsen en vergelijkingen

  • 5 stars: 7 (88%)
  • 4 stars: 1 (13%)
  • 3 stars: 0 (0%)
  • 2 stars: 0 (0%)
  • 1 star: 0 (0%)
L
Lukas Weber
Perfect upgrade from my old lead-acid battery

I replaced the heavy lead-acid battery in my camper with this lithium unit and the difference is honestly remarkable, because it is about two thirds lighter and a quarter smaller than what I had before yet it holds twice the energy, and now I can run my fridge, the lights and all my charging devices for a whole weekend without ever worrying about the battery running flat, and the fact that it is rated for more than six thousand cycles at full depth of discharge means it should easily outlast the vehicle itself.

E
Erik Lindgren
Excellent power for our trolling motor

We use this battery to power our electric trolling motor on the lake and the performance has been superb all season, because the constant 100A discharge current gives the motor all the thrust it needs without any voltage sag, and with 1280Wh of energy we get a full day of fishing on a single charge, which is something our old AGM battery could simply never manage.

I
Ingrid Berg
A genuinely cost-effective investment

I did the maths before buying and this battery easily pays for itself when you compare the ten year lifespan and zero maintenance against the cost of replacing lead-acid batteries every couple of years, and after several months of regular use in my motorhome it still performs exactly as it did on day one, and the fact that it is so much lighter also improved my fuel consumption slightly, which is a nice bonus I had not even considered.

D
David O'Reilly
Reliable power for our weekend camping trips

We take this battery on all our weekend camping trips and it has never let us down, powering our portable fridge, the lights and our phones for the entire trip on a single charge, and knowing that it can deliver a surge of up to 400A for a second means it handles the start-up current of the fridge without any trouble at all, and the clean and maintenance free design makes it the perfect companion for life on the road.

M
Marco Rossi
Great value for a solar off-grid setup

I installed this battery in my small off-grid shed where it stores the energy from my solar panels, and it has been charging and discharging reliably every single day since I put it in, and the IP65 waterproof rating gives me real confidence that it will keep working no matter what the weather does, and at this price the low total cost of ownership and the total absence of maintenance make it a very easy recommendation.

S
Sophie Dubois
Small, light and surprisingly powerful

The most impressive thing about this battery is just how compact and light it is for the amount of power it delivers, because it weighs a fraction of the equivalent lead-acid battery while providing twice the usable energy, and after two months of daily use in my caravan I can honestly say it has been flawless, with the Easun BMS quietly protecting against over-charging and over-discharging without me ever having to think about it.

T
Thomas Novak
Perfect backup power for home storage

We use this battery as a backup for our home during the evening when the sun goes down, and it comfortably powers our essential lights, the router and a few appliances for hours, and the ability to expand the system up to 20.48kWh by connecting multiple units means we have a clear path to grow the setup later, and the three year warranty plus the ten year design life gives us real peace of mind.

A
Anna Schneider
Charges much faster than expected

I was genuinely surprised by how quickly this battery charges from my solar controller compared with the old lead-acid unit, because the higher charging efficiency means it reaches full capacity in a fraction of the time, and the 100A continuous charge current lets me make the most of every sunny hour, which has effectively doubled my usable operating time during the day.