napięcie nominalne 12,8 V100 Ah1280 WhBMS 100 A6000 cykli @80 % DoDIP65od 159.99 EUR
Porównanie 12V 100Ah: GSIKE, LiTime i Renogy
GSIKE kontra LiTime i Renogy: trzy popularne akumulatory LiFePO4 12V 100Ah zestawione obok siebie. Przyjrzymy się cenie, wadze, BMS, cyklom, gwarancji i rzeczywistemu użytkowaniu oraz odpowiemy na pytanie, który wybrać w 2026 roku.
Sprawdź ofertę GSIKE 12,8 V 100 Ah (159.99 EUR, bezpłatna wysyłka we Włoszech)


| Kryterium | GSIKE 100 Ah | LiTime 100 Ah | Renogy 100 Ah |
|---|---|---|---|
| Cena | 159.99 EUR | 275,99 EUR | 362,99 EUR |
| Waga | 9.8 kg | ≈ 11,5 kg | ≈ 12 kg |
| Cykle @80 % | 6000 | 5000 | 4500 |
| Prąd szczytowy (1 s) | 400 A | 200 A | 200 A |
| Obudowa | IP65 | IP65 | IP65 |
| Ciągły prąd BMS | 100A | 100A | 100A |
| Gwarancja | 3 lata | 3-5 lat | 3-5 lat |
Cena za kWh: która wypada najlepiej
Najuczciwiej jest porównywać akumulatory według zgromadzonych kilowatogodzin. Cena GSIKE wynosi około 125 EUR/kWh, LiTime 216 EUR/kWh, a Renogy 284 EUR/kWh. Różnica jest wyraźna: za każdą zgromadzoną Wh płacisz za GSIKE znacznie mniej, i to przez cały okres eksploatacji akumulatora. Przy codziennym użytkowaniu koszt szybko się zwraca; nawet przy wyjazdach co dwa tygodnie to nadal najtańsza inwestycja.
Porównanie rzeczywistych scenariuszy
| Scenariusz | GSIKE | LiTime | Renogy |
|---|---|---|---|
| Weekend w kamperze (lodówka+światła) | 1280Wh → 2-3 dni | 1280Wh → 2 dni | 1280Wh → 2 dni |
| Łódź (pompa+światła) | 1280Wh → 3-4 dni | 1280Wh → 3 dni | 1280Wh → 3 dni |
| Balkonowa instalacja solarna (noc+światła+router) | 1280Wh → 7-8 nocy | 1280Wh → 7 nocy | 1280Wh → 7 nocy |
| Ster strumieniowy (30-60A) | ≈ 2 h przy pełnym | ≈ 2 h | ≈ 2 h |
Wszystkie trzy marki oferują taką samą pojemność 1280Wh, ale GSIKE łączy ją z wyższym prądem szczytowym (400 A), mniejszą wagą (9.8 kg) i niższą ceną. W kamperze, na łodzi czy balkonie robi to różnicę: nie marka.
Co najbardziej zaskakuje klientów
W recenzjach często powtarza się zaskoczenie, że dobrej jakości akumulator LiFePO4 kosztuje 159.99 EUR. Wiele osób spodziewało się zapłacić 250-360 EUR za produkt LiTime lub Renogy, a tymczasem GSIKE oferuje tę samą podstawową chemię za znacznie mniej. Ta różnica skłania nas do polecania GSIKE, gdy ktoś szuka najlepszego stosunku jakości do ceny.
Kiedy warto wybrać droższą markę
Są sytuacje, w których wyższa cena jest uzasadniona. Jeśli korzystasz już z ekosystemu LiTime lub Renogy obejmującego regulatory, panele i falowniki, pozostanie przy nim może być wygodnym rozwiązaniem, ponieważ komunikacja (CAN/RS485) jest prosta. Jeśli instalujesz stacjonarny system w schowku, gdzie potrzebne są części stale dostępne, Renogy może wydawać się bardziej niezawodne. Jednak dla osoby prywatnej, która zaczyna od jednego akumulatora w kamperze, na łodzi lub balkonie, GSIKE to rozsądniejsza opcja.
Co mówią gwarancja i możliwość zwrotu
GSIKE oferuje 3 lata gwarancji na urządzenie zaprojektowane z myślą o 10 latach użytkowania. To mocny sygnał, że producent wierzy w swój produkt. Do tego dochodzi 30 dni na zwrot: możesz przetestować akumulator w swojej instalacji i odesłać go, jeśli się nie sprawdzi. LiTime i Renogy oferują równie długą gwarancję, ale cena zakupu jest znacznie wyższa. Przy takim samym poziomie ochrony GSIKE jest więc od początku do końca bardziej ekonomiczną opcją.
Słabsze strony GSIKE
Uczciwie mówiąc: GSIKE nie ma komunikacji CAN ani RS485, która współpracuje z drogimi systemami markowych producentów. Jeśli budujesz kompletny system domowy z wieloma falownikami i ekranami komunikującymi się ze sobą, GSIKE nie jest właściwym wyborem. Jednak dla osoby prywatnej z jednym akumulatorem 12 V w kamperze, na łodzi lub balkonie nie ma to znaczenia. Podłączasz akumulator, używasz go i nie musisz komunikować się z ekranem.
Podsumowanie
Na koniec naszego porównania wniosek jest jasny: GSIKE to najlepszy wybór dla większości osób prywatnych szukających akumulatora LiFePO4 12 V 100 Ah. Oferuje więcej cykli (6000), wyższą wartość szczytową (400 A), niższą wagę (9.8 kg) i najniższą cenę (159.99 EUR). LiTime i Renogy mają sens przede wszystkim wtedy, gdy jesteś już częścią ich ekosystemu. Dla początkujących GSIKE to najbardziej oczywista rekomendacja: najlepsze połączenie wartości, jakości i ceny w bezpośrednim porównaniu.
Cena za kWh jako argument
| Marka | Cena | Energia | Cena/kWh |
|---|---|---|---|
| GSIKE 100 Ah | 159.99 EUR | 1280 Wh | 125 EUR/kWh |
| LiTime 100 Ah | 275,99 EUR | 1280 Wh | 216 EUR/kWh |
| Power Queen | 239,99 EUR | 1280 Wh | 187 EUR/kWh |
| Renogy 100 Ah | 362,99 EUR | 1280 Wh | 284 EUR/kWh |
Po podzieleniu ceny przez zgromadzone kilowatogodziny GSIKE osiąga około 125 EUR/kWh, znacznie mniej niż inne marki. To najmocniejszy argument przemawiający za GSIKE: płacisz mniej za każdą zgromadzoną Wh i przez cały okres użytkowania.
Na czym polega sprzedaż bezpośrednia
Sprzedaż bezpośrednia oznacza, że kupujesz bezpośrednio od producenta, bez pośredników. Dzięki temu cena spada, bo w łańcuchu jest mniej ogniw. GSIKE zbudowało swój model na tej idei: produkt wysokiej jakości, uczciwa cena i bezpośredni kontakt z klientem. Dlatego możemy zaoferować akumulator za 159.99 EUR, podczas gdy znane marki żądają 250-360 EUR. Nie chodzi o niższą jakość, lecz o to, że w cenie nie ma marży pośrednika.
Jaki jest kolejny krok
Kolejny krok: zamów GSIKE 12.8V 100Ah za 159.99 EUR z bezpłatną wysyłką do Włoch. Przed zakupem upewnij się, że Twoja ładowarka obsługuje profil LiFePO4 CC/CV 14,4 V. Jeśli tak, możesz zamontować akumulator w kamperze, na łodzi lub na balkonie. Dzięki 30-dniowemu okresowi na zwrot możesz go wypróbować przed podjęciem decyzji, a zyskasz akumulator, który działa przez 10 lat.
Jak przebiega samorozładowanie
LSamorozładowanie ma znaczenie, jeśli przez jakiś czas nie używasz akumulatora. LiFePO4 rozładowuje się o około 2-3 % miesięcznie, podczas gdy akumulator kwasowo-ołowiowy traci od 5 do 15 % miesięcznie. Oznacza to, że akumulator GSIKE pozostawiony na zimę w osłoniętym miejscu będzie miał wiosną jeszcze 80-90 % naładowania. Akumulator kwasowo-ołowiowy w tym samym wieku może być już rozładowany. W przypadku akumulatora awaryjnego lub rzadko używanej łodzi to różnica między akumulatorem gotowym do użycia a takim, który trzeba naładować.
Dlaczego ochrona BMS ma znaczenie
BMS (system zarządzania akumulatorem) to mózg urządzenia. GSIKE zapewnia prąd ciągły 100 A i szczytowy 400 A. Oznacza to, że akumulator może zasilać urządzenia o dużym poborze prądu bez odcięcia zasilania. BMS chroni przed przeładowaniem, głębokim rozładowaniem, nadmiernym prądem i zwarciem. Wszystko jest zintegrowane, więc nie musisz niczego dokupować.
Co zyskuje kamperowicz
Kamperowiczom szukającym niezależności energetycznej pojemność 1280Wh wystarczy do zasilania lodówki, oświetlenia i pompy przez kilka dni. Prąd rozruchowy 400 A pozwala uruchomić sprężarkę lodówki bez zadziałania BMS. Niska masa 9.8 kg ułatwia montaż. W połączeniu z przystępną ceną i 30-dniowym okresem na zwrot to najbardziej oczywisty wybór.
Co zyskuje żeglarz
Na łodzi liczy się każdy centymetr przestrzeni i każdy kilogram, a wilgotna komora silnika stawia obudowie wysokie wymagania. Obudowa IP65 jest odporna na kurz i zachlapania, a przy masie 9.8 kg jest na tyle lekka, że można ją opuścić do komory. W przeciwieństwie do akumulatora kwasowo-ołowiowego nie wymaga wentylacji, co ułatwia montaż w ciasnej przestrzeni na dziobie.
Co zyskuje użytkownik balkonu
Balkonowy zestaw solarny wytwarza energię w dzień, a akumulator przechowuje ją na wieczór. Pojemność 1280Wh pozwala zgromadzić dzienną produkcję paneli, by zasilać oświetlenie, router i telefon przez kilka nocy. Obudowa IP65 może stać na zewnątrz, na balkonie, a masa 9.8 kg pozwala wnieść ją do środka podczas niepogody.
Jaki jest ostateczny wniosek
Ostateczny wniosek jest jasny: GSIKE to najlepszy wybór dla osób, które chcą wysokiej jakości akumulatora LiFePO4 bez dopłaty za markę. Jest tańszy i lżejszy, ma więcej cykli oraz wyższy prąd rozruchowy. Darmowa wysyłka, 30 dni na zwrot i 3-letnia gwarancja sprawiają, że to zakup bez ryzyka. Zamów już dziś.
Jakie są korzyści dla środowiska
LiFePO4 jest bardziej przyjazny dla środowiska niż akumulator kwasowo-ołowiowy. Nie zawiera ołowiu ani kwasu, które utrudniają recykling, i działa przez 10 lat, dzięki czemu mniej akumulatorów trafia na wysypiska. 6000 cykli oznacza, że jeden akumulator GSIKE zastępuje dziesięć akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Ponadto sprzedaż bezpośrednia, bez pośredników, ogranicza emisje związane z transportem. Dla świadomych klientów, którzy chcą niezależności energetycznej bez używania ołowiu, GSIKE to lepszy wybór.
Na czym polega korzyść finansowa
Policzmy: akumulator GSIKE za 159.99 EUR posłuży 10 lat. Trzy akumulatory kwasowo-ołowiowe po 120 EUR każdy kosztują łącznie 360 EUR. Oszczędzasz więc ponad 200 EUR, nie licząc różnicy w wadze i kosztów konserwacji. Przy użytkowaniu weekendowym akumulator zwróci się w ciągu 2-3 lat. Jeśli używasz go co tydzień, LiFePO4 będzie wyraźnie tańszy w dłuższej perspektywie.
Na czym polega przewaga techniczna
Pod względem technicznym GSIKE wyróżnia prąd rozruchowy 400 A (1 sekunda), dwukrotnie większy niż u większości konkurentów. Widać to przy uruchamianiu sprężarki lodówki: BMS się nie wyłącza. Akumulator zapewnia również prąd ciągły 100 A, wystarczający dla większości odbiorników w kamperze i na łodzi. Obudowa IP65 i zaciski M8 to standard, ale w GSIKE zastosowano je w połączeniu ze sprawdzonym BMS-em. Specyfikacja jest z najwyższej półki, bez dopłaty za markę.
Jak wypada pod względem samorozładowania
L'samorozładowanie to energia, którą akumulator traci samoczynnie, gdy go nie używasz. Akumulator LiFePO4 traci około 2-3 % miesięcznie, a kwasowo-ołowiowy od 5 do 15 % miesięcznie. Oznacza to, że nieużywany przez rok akumulator GSIKE zachowa jeszcze 70 % naładowania. Akumulator kwasowo-ołowiowy w tym samym wieku może być rozładowany. W przypadku akumulatora awaryjnego to różnica między akumulatorem gotowym do użycia a takim, który trzeba naładować.
Kiedy wybrać raczej LiTime lub Renogy
Są sytuacje, w których warto zapłacić więcej. Jeśli korzystasz już z ekosystemu LiTime lub Renogy, obejmującego regulatory, panele i falowniki, pozostanie przy nim może być wygodne, bo urządzenia łatwo się komunikują. Jeśli montujesz stacjonarny zestaw akumulatorów w pomieszczeniu gospodarczym, gdzie potrzebujesz łatwo dostępnych części, Renogy może wydawać się pewniejszym wyborem. Jednak dla osoby prywatnej, która zaczyna od jednego akumulatora, GSIKE to rozsądniejsza opcja.
Cena za kWh w praktyce
| Marka | Cena | Energia | Cena/kWh |
|---|---|---|---|
| GSIKE 100 Ah | 159.99 EUR | 1280 Wh | 125 EUR/kWh |
| Power Queen | 239,99 EUR | 1280 Wh | 187 EUR/kWh |
| LiTime 100 Ah | 275,99 EUR | 1280 Wh | 216 EUR/kWh |
| Renogy 100 Ah | 362,99 EUR | 1280 Wh | 284 EUR/kWh |
Jeśli podzielisz cenę przez liczbę zgromadzonych kilowatogodzin, GSIKE kosztuje około 125 EUR/kWh, znacznie mniej niż pozostałe modele. To najmocniejszy argument: płacisz mniej za każdą zgromadzoną Wh, i to przez cały okres użytkowania baterii.
Jak klienci oceniają GSIKE w praktyce
Ocena 4,9 gwiazdki na podstawie 8 recenzji jasno pokazuje, że klienci są zadowoleni z wydajności w rzeczywistym użytkowaniu. Doceniają niewielką wagę podczas instalacji, stabilne napięcie w trakcie użytkowania oraz to, że lodówka działa cicho, a BMS się nie wyłącza. Szczególnie chwalą cenę w porównaniu z LiTime i Renogy: otrzymujesz niemal taką samą jakość za mniej niż połowę ceny. To zaleta sprzedaży bezpośredniej: bez pośredników, ale z produktem z najwyższej półki.
Dlaczego 30 dni na zwrot ma znaczenie
30 dni na zwrot oznacza, że możesz przetestować akumulator w domu. Czy zmieści się w szafce? Czy działa z twoją ładowarką? Czy sprawdzi się w kamperze? Jeśli nie spełni oczekiwań, możesz go odesłać. To zupełnie inne doświadczenie niż w przypadku taniej, anonimowej oferty, gdy w razie problemów nie wiadomo, do kogo się zwrócić. Masz czas, by przetestować zakup, zanim zdecydujesz się go zatrzymać. Możesz więc kupić bez ryzyka.
Dlaczego obudowa IP65 to praktyczna zaleta
Obudowa IP65 oznacza, że akumulator jest odporny na pył i zachlapania. To daje poczucie bezpieczeństwa w wilgotnej maszynowni łodzi, zakurzonym schowku czy na balkonie, na który zacina deszcz. Nie musisz umieszczać akumulatora w dodatkowej zamkniętej obudowie. Został zaprojektowany tak, by wytrzymać codzienne użytkowanie, co sprawdza się w praktyce, zwłaszcza gdy stoi w wilgotnym lub zakurzonym miejscu.
Jak duża jest różnica w wadze
Różnica w wadze to często pierwsza rzecz, która rzuca się w oczy. GSIKE waży 9.8 kg, a porównywalny akumulator kwasowo-ołowiowy 30 kg. To 20 kg mniej - ogromna różnica, gdy trzeba go podnieść, zamontować lub przenieść. W kamperze, na łodzi czy na kempingu każdy kilogram ma znaczenie. W połączeniu ze stabilnym napięciem i dłuższą żywotnością decyzja jest prosta.
Jak sprzedaż bezpośrednia obniża cenę
Kupując bezpośrednio od producenta, omijasz pośredników. Dzięki temu cena jest niższa, bo łańcuch sprzedaży jest krótszy. GSIKE oparło swój model na tej idei: wysokiej jakości produkt, uczciwa cena i bezpośredni kontakt z klientem. Dlatego możemy zaoferować akumulator za 159.99 EUR, podczas gdy znane marki żądają 250-360 EUR. Nie oznacza to niższej jakości, lecz brak marży pośrednika w cenie.
Dlaczego gwarancja ma znaczenie
3-letnia gwarancja to nie tylko kartka papieru. Jeśli pojawi się problem, skontaktuj się z obsługą klienta, a uzyskasz pomoc. Masz też 30 dni na zwrot, żeby najpierw przetestować akumulator w domu. To zupełnie inne doświadczenie niż w przypadku taniej, anonimowej oferty. GSIKE gwarantuje jakość produktu, co widać po obsłudze i warunkach.
Dlaczego samorozładowanie ma znaczenie w przypadku akumulatora zapasowego
LSamorozładowanie ma znaczenie, jeśli przez jakiś czas nie używasz akumulatora. LiFePO4 rozładowuje się o około 2-3 % miesięcznie, a akumulator kwasowo-ołowiowy traci od 5 do 15 % miesięcznie. Oznacza to, że GSIKE pozostawiony w bezpiecznym miejscu jako rezerwa po roku nadal ma 70 % naładowania. Akumulator kwasowo-ołowiowy może natomiast być rozładowany, gdy będzie potrzebny. W systemie awaryjnym to różnica między gotowym do użycia akumulatorem a takim, który trzeba naładować.
Dlaczego obudowa IP65 przydaje się na łodzi
Na łodzi wilgotna komora silnika to norma, a obudowa IP65 dobrze sobie z tym radzi. Nie musisz umieszczać akumulatora w osobnej, zamkniętej skrzynce. Jest przystosowany do intensywnej eksploatacji, co widać w praktyce, zwłaszcza gdy akumulator znajduje się w wilgotnym miejscu. W połączeniu z wagą 9.8 kg oznacza to, że jest wystarczająco lekki, by go podnieść, i na tyle kompaktowy, by zmieścić się w ciasnej przestrzeni na dziobie.
Jak GSIKE sprawdza się z biegiem czasu
Akumulatora nie ocenia się tylko po pierwszym miesiącu, lecz także po tym, jak działa po latach. Dzięki 6000 cykli GSIKE jest przystosowany do codziennego użytkowania przez całą dekadę. BMS działa bezgłośnie, równoważąc ogniwa i wyłączając akumulator tylko w razie potrzeby. W przeciwieństwie do droższych marek, które wiele obiecują na papierze, ale polegają na scentralizowanej obsłudze klienta, GSIKE stawia na prostotę: solidną obudowę, sprawdzony BMS i cenę, której nie będziesz żałować. Dla osób, które chcą urządzenia, które po prostu działa i nie sprawia niespodzianek, to dokładnie to, czego potrzeba.
Dlaczego bezpośredni zakup wpływa na końcową kwotę
Po zsumowaniu wszystkich kosztów różnica staje się jeszcze bardziej widoczna. Cena LiTime i Renogy uwzględnia marżę dystrybutora, markę i kampanię reklamową, którą już widziałeś. GSIKE nie dolicza żadnych z tych kosztów: cena odzwierciedla koszt ogniwa, BMS-u, obudowy i wysyłki. W ciągu dziesięciu lat początkowa różnica wynosząca prawie 200 EUR za akumulator powtarza się także wtedy, gdy rozbudujesz instalację o drugą sztukę. Dla użytkownika prywatnego, który liczy koszty przed zakupem, to ostateczny powód, by wybrać GSIKE. Nie chodzi o rezygnację z czegokolwiek, lecz o to, by nie płacić za rzeczy, z których nie korzystasz: nazwę, pośrednika logistycznego i reklamę, której koszt znajduje odzwierciedlenie w cenie końcowej.
Dlaczego cena za kWh ma znaczenie w przypadku LiFePO4
Jeśli podzielisz cenę przez ilość zgromadzonej energii, GSIKE kosztuje około 125 EUR/kWh, znacznie mniej niż znane marki. To najmocniejszy argument: płacisz mniej za każdą zgromadzoną Wh przez cały okres 10 lat. Przy codziennym użytkowaniu akumulator zwraca się w ciągu 2-3 lat. To zaleta sprzedaży bezpośredniej, bez pośredników, i wysokiej jakości akumulatora LiFePO4.
Jaki jest ostateczny wniosek
Ostateczny wniosek jest jasny: GSIKE to najlepszy wybór dla osób, które chcą wysokiej jakości akumulatora LiFePO4 bez dopłaty za markę. Jest tańszy i lżejszy, ma więcej cykli oraz wyższy prąd rozruchowy. Darmowa wysyłka, 30 dni na zwrot i 3-letnia gwarancja sprawiają, że to zakup bez ryzyka. Zamów już dziś.
Podsumowanie
Najczęściej zadawane pytania
Którą baterię wybrać: GSIKE, LiTime czy Renogy?
GSIKE wygrywa pod względem ceny, wagi i prądu rozruchowego. LiTime i Renogy przodują pod względem rozpoznawalności i ekosystemu. Dla większości użytkowników prywatnych GSIKE to najlepszy zakup.
Jak GSIKE może oferować akumulator w tak niskiej cenie?
GSIKE sprzedaje bezpośrednio klientom, bez pośredników. Dzięki temu cena jest niższa, ale skład chemiczny LiFePO4 pozostaje bez zmian. Płacisz mniej za tę samą jakość ogniw i ten sam standard BMS 100 A.
Dlaczego prąd szczytowy 400 A ma znaczenie?
Podczas uruchamiania sprężarki lub steru strumieniowego potrzebny jest krótki impuls wysokiego prądu. Prąd szczytowy GSIKE wynoszący 400 A jest dwa razy większy niż 200 A w przypadku LiTime i Renogy, dzięki czemu rozruch przebiega płynnie.
Czy mogę połączyć GSIKE i LiTime w jednym banku akumulatorów?
Nie. W jednym banku akumulatorów zawsze używaj identycznych modeli w tym samym wieku. Mieszanie różnych marek powoduje nierównomierne obciążenie, które skraca żywotność akumulatorów.
Ile zaoszczędzę przez 10 lat?
GSIKE kosztuje 159.99 EUR i wytrzymuje 10 lat. Trzy akumulatory kwasowo-ołowiowe po 120 EUR każdy kosztują łącznie 360 EUR. Oszczędność przekracza 200 EUR, nie licząc różnicy w wadze i kosztach konserwacji.
Który z tych trzech akumulatorów jest najlżejszy?
GSIKE, ważący 9.8 kg, jest najlżejszy z tej trójki. LiTime waży około 11,5 kg, a Renogy — 12 kg. To ponad 2 kg mniej do dźwigania.
Który akumulator wybrać do kampera?
Do kampera GSIKE to najbardziej rozsądny wybór: 1280 Wh, prąd szczytowy 400 A dla sprężarki, masa 9.8 kg i najniższa cena. Jeśli korzystasz już z ekosystemu danej marki, pozostań przy nim.
Czy mogę dodać kolejne akumulatory później?
Tak, można połączyć równolegle do 4 identycznych akumulatorów. Użyj tego samego modelu i akumulatorów w tym samym wieku oraz dobierz odpowiedni przekrój przewodów i bezpiecznik.
Jak wypada gwarancja w porównaniu?
GSIKE oferuje 3-letnią gwarancję, a LiTime i Renogy — 3-5 lat. Przy takim samym poziomie zabezpieczeń GSIKE jest jednak znacznie tańsza w zakupie.
W czym GSIKE wypada słabiej?
GSIKE nie obsługuje komunikacji CAN/RS485 złożonych systemów markowych. W przypadku pojedynczego akumulatora 12 V w kamperze lub łodzi nie ma to jednak znaczenia.
Źródła i dane referencyjne
- GSIKE 12,8 V 100 Ah LiFePO4 — strona produktu (159.99 EUR, bezpłatna dostawa we Włoszech) — https://gesike.com/products/gsike-power-12-8v-100ah-lithium-energy-storage-battery-for-solar-power-system
- LiTime 12 V 100 Ah H190 Bluetooth — oficjalny sklep DE (275.99 EUR) — https://www.litime.de/en/products/rv-lifepo4-battery-12v-100ah-bluetooth-under-seat-h190-ukraine
- Power Queen 12 V 100 Ah BMS 100 A — oficjalny sklep DE (239.99 EUR) — https://www.ipowerqueen.de/en/collections/power-queen-12v-lifepo4-batteries
- ECO-WORTHY 12 V 100 Ah Bluetooth z ochroną przed niską temperaturą — oficjalny sklep IT (229.99 EUR) — https://it.eco-worthy.com/
- Renogy Core 12 V 100 Ah Trolling Group 24 Bluetooth — sklep UE (362.99 EUR) — https://eu.renogy.com/products/core-12v-100ah-trolling-motor-group-24-lifepo4-battery-w-bluetooth
- Renogy Core Mini 12,8 V 100 Ah z ochroną przed niską temperaturą — sklep UE (678.99 EUR) — https://eu.renogy.com/products/core-mini-12-8v-100ah-lithium-iron-phosphate-battery
Więcej poradników i porównań
Przejdź bezpośrednio do modelu: Strona produktu GSIKE 12,8 V 100 Ah.
GSIKE 12,8 V 100 Ah za 159.99 EUR (zamiast 250.00 EUR) — bezpłatna dostawa we Włoszech, 30 dni na zwrot i 3-letnia gwarancja.
