2560 Wh2560 WBMS 100 APonad 6000 cykli279.99 EURIP65
Bezpośrednie porównanie GSIKE 24 V 100 Ah z LiTime i Renogy: dziewięć rund
Bezpośrednie porównanie GSIKE 279.99 EUR z LiTime 499.99 EUR i Renogy 469.99 EUR w klasie 24 V 100 Ah / 2560 Wh, dziewięć rund od energii po cenę.
Sprawdź ofertę GSIKE 25,6 V 100 Ah (279.99 EUR, bezpłatna dostawa na terenie Czech)


Trzej finaliści na papierze — stan na 14 października 2026 r.
Pojedynek porównuje GSIKE 25,6 V 100 Ah (8S1P, 2560 Wh, 279.99 EUR), LiTime 24 V 100 Ah z Bluetooth i odcięciem przy niskiej temperaturze (499.99 EUR) oraz Renogy Core 24 V 100 Ah z samoczynnym ogrzewaniem (469.99 EUR). Kolumna GSIKE pochodzi z instrukcji inżynieryjnej GSK-25.6V-100AH; kolumny LiTime i Renogy z ich oficjalnych kart produktów UE z 14 października 2026 r. Pojedynek obejmuje dziewięć rund: od energii przez natężenie prądu, pracę w niskiej temperaturze, liczbę cykli, masę, wyposażenie i gwarancję, po cenę i dostawę. Wszystkie trzy modele bazują na tej samej platformie OEM z ośmioma ogniwami 25,6 V i BMS 100 A, więc podstawowe parametry energii i prądu są takie same — o wyborze decydują wyposażenie i cena.
| Parametr | GSIKE 25,6 V 100 Ah (dokumentacja) | LiTime 24 V 100 Ah | Renogy Core 24 V 100 Ah |
|---|---|---|---|
| Energia | 100 Ah / 2560 Wh (8S1P) | 2560 Wh | 2560 Wh |
| Prąd ciągły / moc | 100 A / 2560 W, impuls 400 A/1 s | Inteligentny BMS 100 A / 2560 W | 100 A / 2560 W |
| Cykle | 6000+ przy 100% DoD, udokumentowane | Klasa marketingowa 6000+ | Klasa 6000+ |
| Ładowanie / chłód | 0–55 °C, bez ogrzewania, bez BT | Bluetooth, odcięcie przy niskiej temperaturze | Ogrzewanie 200 W, ładowanie poniżej 0 °C |
| Masa | 21.15 kg, 520×250×320 mm | klasa ~23–25 kg | klasa ~23–25 kg |
| IP / zaciski | IP65, M8, udokumentowane | klasa IP65, BT | klasa IP65, M8 |
| Monitorowanie | Brak (bez Bluetooth) | Aplikacja Bluetooth | Aplikacja Bluetooth w SKU |
| Gwarancja / recenzje | 3 lata, 14 recenzji, 4,9 gwiazdek | dłuższa gwarancja, szczegółowe recenzje | sieć dealerska, długa gwarancja |
| Cena w EUR | 279.99 (~0,109/Wh) | 499.99 (~0.195/Wh) | 469.99 (~0.184/Wh) |
Parametry trzech finalistów na 14 października 2026 r.
Na czym polega to porównanie i dlaczego nie patrzymy tylko na oznaczenie
Najczęstszym błędem przy porównywaniu akumulatorów klasy 24 V 100 Ah jest zwracanie uwagi wyłącznie na oznaczenie 100 Ah i założenie, że skoro wszystkie mają 2560 Wh, to są sobie równe. Różnica nie dotyczy ilości magazynowanej energii, lecz dodatkowego wyposażenia – monitorowania przez Bluetooth, ochrony przed niską temperaturą, podkładki grzewczej, sieci dealerskiej i gwarancji – oraz ceny za Wh. GSIKE podaje udokumentowane wartości z instrukcji: BMS 100 A / 2560 W, impuls 400 A przez sekundę, profil 28,8–29,2 V, napięcie odcięcia 20 V ±0,5 V. Jeśli wykres marketingowy podaje wyższe natężenie prądu niż instrukcja, używamy niższej wartości z dokumentacji i zwracamy uwagę na rozbieżność.
Praktyczną różnicę w wyposażeniu można przedstawić tak: wszystkie trzy modele uruchomią urządzenie o mocy 1800 W, ponieważ 1800 < limit 2560 W, i wszystkie magazynują tyle samo energii – 2560 Wh. LiTime oferuje aplikację na telefon i odłączenie ładowania w niskiej temperaturze, Renogy ma element grzewczy o mocy 200 W, który umożliwia ładowanie poniżej 0 °C, a GSIKE nie oferuje żadnej z tych funkcji, ale kosztuje o 190–220 EUR mniej. W przypadku sezonowego użytkowania wiosną i latem aplikacja i ogrzewanie zwykle pozostają niewykorzystane, więc dopłata idzie na markę i infrastrukturę, a nie na energię.
Runda 1 – Użyteczna energia i DoD: remis
Wszystkie trzy modele magazynują 2560 Wh przy ~100% użytecznej głębokości rozładowania DoD LiFePO4, więc pod względem ogólnej ilości energii mamy całkowity remis. GSIKE podaje w dokumentacji 2560 Wh w konfiguracji 8S1P, a LiTime i Renogy oznaczają swoje produkty jako 2560 Wh. Żaden model nie góruje nad pozostałymi pod względem magazynowanej energii, o wyniku decydują więc kolejne rundy – wyposażenie, odporność na zimno, gwarancja i cena.
Kolo 2 – BMS i moc ciągła: remis pod względem natężenia prądu, GSIKE wygrywa dokumentacją
Wszystkie trzy modele mają BMS 100 A / 2560 W, ponieważ bazują na tej samej platformie OEM 25,6 V. LiTime określa swój BMS jako inteligentny, Renogy jako wbudowany BMS wysokoprądowy, a GSIKE podaje wartość ciągłą 100 A oraz impuls 400 A przez sekundę. Do ciągłego poboru mocy poniżej 2560 W (lodówka, oświetlenie, pompa, a także urządzenie o mocy 1800 W) wszystkie modele są wystarczające; różnica nie dotyczy natężenia prądu, lecz oferowanych przez BMS dodatkowych funkcji – aplikacji, ochrony przed zimnem i ogrzewania.
Kolo 3 – Zakres temperatur ładowania i niska temperatura: Renogy wygrywa w mrozie, LiTime pod względem ochrony
Renogy Core samovyhřívá 200 W prvkem a nabíjí pod 0 °C, LiTime nabízí nízkoteplotní odpojení nabíjení a Bluetooth. GSIKE nabíjí při 0–55 °C bez vyhřívací podložky, takže v zimě v zamrzlém prostoru nabíjet nelze (vybíjet lze ale bezpečně až do −20 °C). Pro zimní obytný vůz nebo nevytápěnou chatu v mrazu je nejlepší Renogy, pro odpojení nabíjení před poškozením chladem LiTime; pro sezónní letní použití je rozsah GSIKE dostačující.
Runda 4 – Żywotność cykliczna: GSIKE dokumentuje 6000+
Instrukcja GSIKE podaje ponad 6000 cykli przy 100% DoD, podczas gdy LiTime i Renogy reklamują klasę 6000+. Przy planowaniu na kolejne lata bezpieczniejsza jest udokumentowana liczba 6000+ niż wartość z karty katalogowej; GSIKE prowadzi w tej rundzie, obaj rywale należą do kategorii marketingowej. Przy 200 cyklach rocznie 6000 cykli wystarcza na dziesiątki lat, podczas gdy akumulator kwasowo-ołowiowy wytrzymuje ~500 cykli.
Runda 5 – Masa i wymiary podstawy: przewaga dokumentacji GSIKE
GSIKE waży 21.15 kg netto i ma wymiary 520 × 250 × 320 mm, a LiTime i Renogy mieszczą się w przedziale ~23–25 kg. GSIKE to najlepiej udokumentowana i nieco lżejsza opcja; bez względu na markę zaplanujcie montaż w dwie osoby, ponieważ akumulator 24 V 100 Ah zawsze waży więcej niż 12 V 100 Ah (~9,8 kg).
Runda 6 – Stopień ochrony IP i zaciski: remis, przewaga dokumentacji
GSIKE ma klasę IP65 i zaciski M8 wyraźnie wymienione w instrukcji, a LiTime i Renogy deklarują klasę IP65. Do zacisków M8 GSIKE pasują standardowe miedziane końcówki kablowe, które można kupić wszędzie, więc nie są potrzebne firmowe końcówki; GSIKE prowadzi pod względem jakości dokumentacji, a nie różnicy w stopniu ochrony.
Runda 7 – Monitorowanie i gwarancja: prowadzą LiTime i Renogy
Tutaj rywale uczciwie prowadzą. LiTime oferuje aplikację Bluetooth i odcięcie przy niskiej temperaturze, a Renogy sieć dealerów i długą gwarancję marki; obie marki mają znacznie więcej zweryfikowanych recenzji z UE. GSIKE oferuje 3-letnią gwarancję i 14 recenzji ze średnią 4,9 gwiazdki, ale bez aplikacji. Jeśli ważne jest monitorowanie przez telefon lub historia obsługi dealerów, uzasadnia to część dopłaty.
Runda 8 – Cena: GSIKE prowadzi z dużą przewagą
GSIKE za 279.99 EUR kosztuje o 44% mniej niż LiTime za 499.99 EUR i o 40,4% mniej niż Renogy Core za 469.99 EUR; w przeliczeniu na watogodzinę to 0.109 EUR/Wh wobec 0.195 i 0.184 EUR/Wh. Ta sama pojemność 2560 Wh za ułamek ceny markowego produktu – to główny powód, dla którego tę rundę wygrywa opłacalność, ponieważ energia i prąd się nie różnią.
Runda 9 – Dostawa w UE i zwroty: GSIKE publikuje przedział czasowy
GSIKE wysyła do Czech z bezpłatną dostawą, realizacją w ciągu 1–3 dni, transportem trwającym 2–7 dni i opublikowaną możliwością zwrotu w ciągu 30 dni. LiTime i Renogy zamawia się w oficjalnych sklepach UE, z własnymi warunkami dostawy i obsługą gwarancyjną przez dealerów; GSIKE wygrywa dzięki jasno określonemu oknu dostawy do Czech bez dopłaty.
Wyniki dziewięciu rund
| Runda | GSIKE 25,6 V 100 Ah | LiTime 24 V 100 Ah | Renogy Core 24 V 100 Ah | Zwycięzca |
|---|---|---|---|---|
| 1. Energia użytkowa i DoD | 2560 Wh / 8S1P | 2560 Wh | 2560 Wh | remis |
| 2. BMS i moc ciągła | 100 A / 2560 W, impuls 400 A/1 s | Inteligentny BMS 100 A | Wbudowane 100 A | remis (udokumentowane przez GSIKE) |
| 3. Zakres ładowania / niska temperatura | 0–55 °C, bez ogrzewania | Bluetooth + odcięcie przy niskiej temperaturze | Ogrzewanie 200 W poniżej 0 °C | Renogy / LiTime |
| 4. Cykle | 6000+ przy 100% DoD | 6000+ marketingowo | Klasa 6000+ | GSIKE |
| 5. Masa i wymiary podstawy | 21.15 kg, 520×250×320 | klasa ~23–25 kg | klasa ~23–25 kg | GSIKE |
| 6. IP i zaciski | IP65, M8, dokumentacja | klasa IP65, BT | klasa IP65, M8 | remis |
| 7. Monitorowanie i gwarancja | 3 lata, 14 opinii | BT, dłuższa gwarancja | sieć dealerska | LiTime / Renogy |
| 8. Cena | 279.99 EUR (0.109/Wh) | 499.99 EUR (0.195/Wh) | 469.99 EUR (0.184/Wh) | GSIKE |
| 9. Dostawa i zwroty | darmowa dostawa, 30 dni | Sklep w Niemczech | Sklep w UE + dealer | GSIKE |
Zwycięzcy poszczególnych rund.
Wynik końcowy: GSIKE wygrywa 3 rundy (cykle, masa, cena + dostawa), LiTime i Renogy dzielą punkty za wyposażenie i pracę w niskich temperaturach, dwa remisy. GSIKE wygrywa pod względem udokumentowanej żywotności, masy, ceny i warunków zakupu; LiTime przoduje dzięki Bluetooth i ochronie przed niską temperaturą, a Renogy dzięki podgrzewaniu i sieci dealerskiej. Tak właśnie wygląda uczciwie przedstawiony rynek: tani zestaw jest tani, bo nie ma aplikacji, podgrzewania ani infrastruktury gwarancyjnej – a dla docelowego nabywcy to rozsądny kompromis.
Który zestaw sprawdza się w jakich warunkach w Czechach
GSIKE 25,6 V 100 Ah naturalnie sprawdza się w kamperze i przyczepie kempingowej z obciążeniem do 1800 W, gdzie limit 2560 W wystarcza do zasilania lodówki, pompy, oświetlenia i okazjonalnie większego urządzenia, a panel uzupełnia energię w ciągu dnia. Na sezonowe lato i wiosnę aplikacja ani podgrzewanie nie są potrzebne, a zaoszczędzone 190–220 EUR zwraca się w postaci wygody. W domku poza siecią, na własne potrzeby, zapewnia 2560 Wh, a ponad 6000 cykli oznacza dziesiątki lat użytkowania; na łodzi z silnikiem trollingowym zapewnia stabilne rozładowanie 100 A bez spadku napięcia. LiTime 24 V 100 Ah wybierają użytkownicy, którzy chcą monitorować poziom naładowania w aplikacji i potrzebują odcięcia przy niskiej temperaturze. Renogy Core z podgrzewaniem sprawdza się w kamperze używanym zimą lub nieogrzewanym, mroźnym domku, gdzie ładowanie odbywa się również poniżej zera.
Każdy zestaw ma inne okno ładowania. GSIKE ładuje się profilem CC/CV 28,8–29,2 V za pomocą dedykowanej ładowarki 25,6 V 20–100 A w temperaturze od 0 do 55 °C, bez podgrzewania; LiTime dodaje odcięcie przy niskiej temperaturze i aplikację, a Renogy aktywne podgrzewanie poniżej 0 °C. Ładowarka do akumulatorów kwasowo-ołowiowych lub 12 V o napięciu ~14,6 V nie naładuje w pełni żadnego z tych trzech akumulatorów litowych, dlatego ustaw regulator MPPT lub ładowarkę sieciową jawnie na profil LiFePO4 25,6 V. Przechowywanie przy ~50% naładowania i samorozładowanie poniżej 3% miesięcznie pozwalają utrzymać akumulator w gotowości przez zimę.
Dlaczego 24 V zmienia prąd i kable, a nie energię
Ten sam wzór P = V × I oznacza, że dla danej mocy natężenie prądu jest równe mocy podzielonej przez napięcie. Przy mocy 1000 W gałąź 12,8 V wymaga 78 A, podczas gdy gałąź 25,6 V wymaga 39 A – dokładnie o połowę mniej, zgodnie ze wzorem P = V × I. Przy 1800 W szyna 12 V wymaga 141 A, co przekracza wartość BMS wynoszącą 100 A, więc pojedynczy akumulator 12 V 100 Ah po prostu nie uruchomi urządzenia; GSIKE 24 V pobiera 70 A, czyli mieści się z zapasem w zakresie 100 A / 2560 W. To praktyczny powód, dla którego właściciele kamperów wybierają akumulator 24 V zamiast 12 V. Przewody dobiera się do natężenia prądu, a nie do mocy; przy wyższym napięciu o połowę mniejsze natężenie pozwala użyć cieńszego przewodu miedzianego, który jest tańszy, lżejszy i łatwiej go poprowadzić w wąskim korytku.
Spadek napięcia Vdrop = I × R rośnie wraz z natężeniem prądu; ponieważ przy dwukrotnie wyższym napięciu natężenie prądu spada o połowę, a stratę wyraża się jako procent napięcia szyny, procentowa strata przy 24 V wynosi mniej więcej jedną czwartą straty przy 12 V dla tego samego przewodu. Aby uzyskać system 48 V, wystarczą dwie baterie GSIKE połączone szeregowo (2S), co daje 51,2 V / 5,12 kWh za łącznie ~559.98 EUR; analogiczne połączenie baterii Renogy z ogrzewaniem kosztuje ~939.98 EUR, a LiTime ~999.98 EUR. Łączenie szeregowe wymaga identycznych modeli o różnicy wieku nie większej niż miesiąc oraz ładowarki i przetwornicy wyższej klasy, dlatego nie łącz baterii szeregowo bez odpowiednio dobranego osprzętu.
Jeszcze jedna uczciwa granica: żadna z tych trzech baterii nie jest akumulatorem trakcyjnym do wózka golfowego. Wszystkie to 24-woltowe akumulatory głębokiego rozładowania do lodówki, pompy, oświetlenia, ładowarek i okazjonalnie większego urządzenia, a nie do ciągłego prądu napędowego. GSIKE nie ma też aplikacji, więc poziom naładowania monitorujesz za pomocą zewnętrznego miernika napięcia i prądu; LiTime i Renogy pokazują go w telefonie. Przed zakupem zsumuj średnią moc urządzeń zużywaną w ciągu godziny, sprawdź maksymalny pobór prądu przy jednoczesnym działaniu urządzeń i ustal, czy ładujesz baterię w mrozie – na podstawie tych trzech wartości wybierz między korzystną ceną, aplikacją i ogrzewaniem. Zawsze potwierdź aktualną cenę i dostępność magazynową bezpośrednio w sklepie tuż przed zamówieniem, ponieważ europejskie sklepy co tydzień zmieniają oferty i rabaty.
GSIKE 25,6 V 100 Ah (279.99 EUR) – najlepszy stosunek jakości do ceny i najniższa cena za Wh
GSIKE magazynuje 2560 Wh, ma udokumentowaną żywotność ponad 6000 cykli, stopień ochrony IP65, masę 21.15 kg i cenę 0.109 EUR/Wh, a także darmową dostawę na terenie Czech i 30 dni na zwrot. Nadaje się do kampera, przyczepy kempingowej, domku letniskowego i łodzi z obciążeniem do 1800 W; ustępuje pod względem Bluetooth, ogrzewania i gwarancji dealerskiej.
Zalety
- Najniższa zweryfikowana cena za Wh, o 40–44 % niższa niż u konkurentów.
- Udokumentowana żywotność ponad 6000 cykli i masa 21.15 kg.
- Darmowa dostawa na terenie Czech, 30 dni na zwrot.
Ograniczenia
- Bez aplikacji Bluetooth i bez ogrzewania.
- Nie ładuje się poniżej 0 °C; 3 lata gwarancji.
LiTime 24 V 100 Ah (499.99 EUR) – Bluetooth i ochrona przed niską temperaturą
LiTime oferuje inteligentny BMS 100 A, aplikację Bluetooth, odcięcie ładowania przy niskiej temperaturze, dłuższą gwarancję producenta i dużą bazę opinii. Płacisz za monitorowanie i ochronę przed zimnem, a nie za większą pojemność energetyczną, która jest taka sama i wynosi 2560 Wh.
Zalety
- Aplikacja Bluetooth, odcięcie przy niskiej temperaturze, dłuższa gwarancja.
- Ogromna, zweryfikowana baza opinii.
Ograniczenia
- O 44 % droższy niż GSIKE przy tej samej pojemności energetycznej.
Renogy Core 24 V 100 Ah (469.99 EUR) – samonagrzewanie i sieć dealerów
Renogy Core aktywnie ogrzewa akumulator za pomocą elementu o mocy 200 W i umożliwia ładowanie w temperaturze poniżej 0 °C; ma też dealerską sieć serwisową i gwarancyjną oferującą obsługę w lokalnym języku. W przypadku użytkowania zimą to realna zaleta; latem dopłaca się za ogrzewanie i obsługę, a nie za energię.
Zalety
- Samoczynne ogrzewanie w temperaturze poniżej 0 °C, sieć dealerska, Bluetooth.
- Renomowana marka do zastosowań off-grid.
Ograniczenia
- O 40,4% droższy; taka sama energia: 2560 Wh.
Częste błędy przy wyborze jednego z trzech akumulatorów 24 V 100 Ah
Pierwszym błędem jest założenie, że droższa marka magazynuje więcej energii: wszystkie trzy modele mają po 2560 Wh i BMS 100 A, a dopłata dotyczy aplikacji, ogrzewania i gwarancji. Drugim błędem jest łączenie różnych marek w jednym banku akumulatorów: różne BMS-y, różna historia ładowania i odmienna konfiguracja sprzętu powodują walkę o prąd i skracają żywotność. Trzecim błędem jest użycie przetwornicy 12 V lub ładowarki 12 V o napięciu około 14,6 V w tej magistrali 24 V – nie zrealizują one zadania. Czwartym błędem jest lekceważenie faktu, że to pojedyncza magistrala 24 V, oraz równoległe podłączanie do niej zestawów 12 V, co jest zabronione. Piątym błędem jest zakup ogrzewania, z którego nigdy nie skorzystasz, a szóstym płacenie za Bluetooth, jeśli i tak sprawdzasz stan naładowania za pomocą zewnętrznego monitora.
Warunki zakupu, dostawa i zwroty
Cena GSIKE 279,99 EUR obejmuje dostawę na terenie Czech za 0 EUR, realizację zamówienia w ciągu 1–3 dni, transport trwający 2–7 dni oraz publikowaną możliwość zwrotu w ciągu 30 dni, pod warunkiem zachowania oryginalnego stanu i opakowania; sprzedawca organizuje transport zwrotny, a pierwotne cła i podatki nie podlegają zwrotowi. LiTime i Renogy zamawia się w oficjalnych sklepach UE, które mają własne warunki dostawy i obsługę gwarancyjną przez dealerów. Przy zakupie zawsze ponownie potwierdź aktualną cenę, ponieważ sklepy i promocje w UE zmieniają ceny co tydzień, a przed zamówieniem większej liczby sztuk do banku akumulatorów sprawdź dostępność w magazynie. W przypadku systemu 48 V z dwoma akumulatorami GSIKE połączonymi szeregowo otrzymasz 51,2 V / 5,12 kWh za łączną kwotę około 559,98 EUR, podczas gdy dwa akumulatory Renogy z ogrzewaniem połączone szeregowo kosztują około 939,98 EUR, a dwa akumulatory LiTime połączone szeregowo – około 999,98 EUR. Takie samo prawo do zwrotu w ciągu 30 dni i bezpłatna dostawa na terenie Czech przysługują przy zamówieniu kilku sztuk GSIKE.
Ostateczny werdykt – który z tych trzech modeli warto kupić?
Dla większości osób wygrywa GSIKE: 2560 Wh, udokumentowane ponad 6000 cykli, 21,15 kg i 0,109 EUR/Wh za 279,99 EUR z bezpłatną dostawą na terenie Czech. Wybierz LiTime za 499,99 EUR, jeśli chcesz aplikację Bluetooth i ochronę przed niską temperaturą; wybierz Renogy Core za 469,99 EUR, jeśli potrzebujesz samoczynnego ogrzewania podczas zimowego ładowania w temperaturze poniżej 0 °C.
Często zadawane pytania
Dla kogo zestaw GSIKE 25,6 V jest rozsądniejszym wyborem niż LiTime?
Dla kupującego, któremu zależy na cenie za Wh i ponad 6000 cyklach bez płacenia za aplikację; LiTime dodaje Bluetooth i ochronę przed niską temperaturą, GSIKE wygrywa kosztem za Wh, a LiTime monitoringiem.
Których elementów nie uwzględniono w cenie, aby GSIKE wyszło taniej?
Brakuje aplikacji Bluetooth, maty grzewczej, sieci dealerskiej i rozbudowanej infrastruktury gwarancyjnej; za ten sam rdzeń 2560 Wh nie płaci się za logo i marketing.
Czy zimowe ładowanie poniżej zera wymaga maty grzewczej Renogy o mocy 200 W?
Tylko do ładowania w temperaturze poniżej 0 °C. GSIKE ładuje w temperaturze 0–55 °C bez podgrzewania; do sezonowego użytkowania latem i wiosną mata grzewcza nie jest potrzebna, ale przy mrozie na zewnątrz w kamperze – tak.
Ile euro wynosi różnica między GSIKE a Renogy Core za 469.99 w 2026 roku?
190 EUR mniej niż za Renogy Core i 220 EUR mniej niż za LiTime za 499.99 EUR, przy tym samym rdzeniu 2560 Wh / BMS 100 A.
Czy BMS 100 A z magazynem energii 2560 Wh obsłuży domową instalację fotowoltaiczną?
Tak, limit 2560 W pozwoli uruchomić nawet urządzenie o mocy 1800 W; przy ciągłym poborze powyżej 2560 W dodaj równolegle identyczne jednostki.
Do czego służy jednorazowe 400 A, skoro ciągły prąd wynosi 100 A?
Jednosekundowy szczyt do rozruchu kompresora lub silnika, a nie prąd ciągły; ciągły limit wynosi 100 A / 2560 W, nie należy planować ciągłego poboru na poziomie 400 A.
Czy można mieszać modele GSIKE i LiTime w jednym banku 24 V?
Nie zalecamy. Bank akumulatorów powinien składać się z identycznych modeli w tym samym wieku; mieszanie marek i różnych konfiguracji powoduje nierówny przepływ prądu i skraca żywotność.
Na czym polega różnica między gwarancjami poszczególnych marek?
LiTime i Renogy oferują dłuższe gwarancje markowe, Bluetooth i większą bazę opinii; GSIKE ma 3-letnią gwarancję przy szacowanej żywotności około 10 lat.
Skąd pochodzi rdzeń GSK-25.6V-100AH i czy to przepakowany LiTime?
To osobny model z własną instrukcją i udokumentowanym BMS 100 A; dzieli z rynkiem jedynie platformę OEM z ośmioma ogniwami.
Gdzie sprawdzić aktualną cenę 279.99 EUR i dostępność?
Bezpośrednio na stronie produktu gesike.com, gdzie cena wynosi 279.99 EUR, produkt jest dostępny w magazynie, dostawa na terenie Czech jest bezpłatna, a zwrot możliwy przez 30 dni; ceny w sklepach UE zmieniają się co tydzień.
Źródła i podstawa danych
- GSIKE 25,6 V 100 Ah – strona produktu (279.99 EUR) — https://gesike.com/products/gsike-25-6v-100ah-lithium-energy-storage-battery-for-solar-power-system
- LiTime 24 V 100 Ah Bluetooth + niska temperatura – oficjalny sklep w DE (499.99 EUR) — https://www.litime.de/
- Renogy Core 24 V 100 Ah z samonagrzewaniem – sklep w UE (469.99 EUR) — https://eu.renogy.com/collections/lithium-battery
- Power Queen 24 V 100 Ah, BMS 100 A – sklep w DE (479.99 EUR) — https://www.ipowerqueen.de/en
- Redodo 24 V 100 Ah Bluetooth – sklep w DE (439.99 EUR) — https://www.redodopower.de/
- EASUN 24 V 100 Ah, BMS 100 A – sklep w UE (319.99 EUR) — https://eu.easunpower.com/collections/best-seller
- ECO-WORTHY 24 V 100 Ah BT + niska temperatura – sklep w Wielkiej Brytanii (~450.29 EUR) — https://uk.ecoworthy.com/products/24v-100ah-lifepo4-lithium-battery
- POWLAND / EASUN 0% VAT, magazyn w UE (309.00 EUR) — https://www.euwarehouse.net/collections/all-product
Więcej poradników i porównań
Bezpośrednio do modelu: Strona produktu GSIKE 25,6 V 100 Ah.
GSIKE 25,6 V 100 Ah za 279.99 EUR (zamiast 420.00 EUR) – darmowa dostawa na terenie Czech, 30 dni na zwrot i 3 lata gwarancji.
