gsike vs pylontechgsike vs litime48v 100ah összehasonlítás5kwh lifepo4 tesztredodo vs gsikehibrid inverter akkumulátor összehasonlítás
GSIKE FixWall 51,2V 100Ah vs LiTime, Pylontech, Redodo: a 48V-5kWh-os fej-fej melletti összehasonlítás 2026
Fej-fej mellett: A GSIKE FixWall 51,2 V 100Ah egy karcsú, falra szerelhető LiFePO4 otthoni tároló a 48V-os osztályban: 16S1P, 100 Ah, 5120 Wh = 5,12 kWh, 50 A névlegesen = 2560 W folyamatos, 100 A maximum = 5120 W rövid idejű, üzemi feszültség 43,2 és 58,4 V között, végefeszültség 58,4 V, 6000 ciklus 80% DoD mellett, IP54, 44 kg, 640 × 428 × 160 mm, RS232, RS485 és CAN, és legfeljebb 16 egység párhuzamosan 81,92 kWh-ig. Ez egy akkumulátor és nem inverter, és egy különálló 48V-os hibrid inverterrel kapcsolódik össze. Ez az összehasonlítás a GSIKE-t a 48V-5kWh-os osztály legfontosabb konkurensei mellé állítja.
A közvetlen összehasonlítás azért érdemes, mert minden jelölt ugyanazt az energiaméretet használja: 48V-os osztály, 5 kWh, LiFePO4. A különbségek a formátumban, a kommunikációban (CAN, RS485, Bluetooth, wifi), az árban és a beépített felügyeletben rejlenek.
A Pylontech azzal a hírnévvel rendelkezik, hogy szinte minden hibrid inverterrel beszél, hosszú paraméterezés nélkül. Az US5000 évek óta a piacon van, számtalan kivitelező szereli, és 718,56 euróval még a GSIKE-nál is olcsóbb. A kompromisszum: 4,8 kWh 5,12 helyett, és rack a fal helyett.
A LiTime az azonos 5,12 kWh-os rackért 1.199,99 eurót kér, tehát 350 euróval többet a GSIKE-nál. A Redodo árban nagyjából egy szinten van, de bluetooth appot kínál. A GSIKE a fali szereléssel, a kör alakú LCD-vel és az alacsonyabb belépőárral szerez pontot.
Az ECO-WORTHY és a Renogy niche-ekre céloz: a Cubix100 3U-os rackként bluetooth-szal és wifivel, a Renogy 48V 50Ah fűthető a hideg helyiségekhez. Egyik sem közvetlen fali csere, de megmutatja, hol spórol tudatosan a GSIKE: az app-felügyeleten és a fűtőtesten.
GSIKE 51,2V 100Ah fal LiFePO4 akkumulátorAlapszámok, amelyekből tovább lehet számolni



| Terhelés | Példa | Üzemidő (5120 Wh) |
|---|---|---|
| 300 W | LED, router, hűtő | 17,1 ó |
| 500 W | éjszakai alapterhelés | 10,2 ó |
| 1000 W | közepes terhelés | 5,12 ó |
| 2000 W | nehéz alapterhelés | 2,56 ó |
| 2560 W | névleges folyamatos (50 A) | 2,0 ó |
| 3000 W | rövid idejű | 1,7 ó |
| 5120 W | max csúcs (100 A) | 1,0 ó |
| egységek | feszültség | energia | szerep |
|---|---|---|---|
| 1 | 51,2 V | 5,12 kWh | kezdő |
| 2 | 51,2 V | 10,24 kWh | éjszaka |
| 4 | 51,2 V | 20,48 kWh | több nap |
| 8 | 51,2 V | 40,96 kWh | részleges áramszünet |
| 16 | 51,2 V | 81,92 kWh | maximum |
GSIKE vs Pylontech US5000
A Pylontech 718,56 euróval körülbelül 130 euróval olcsóbb, de csak 4,8 kWh-ja van és rack. A GSIKE 5,12 kWh-t, fali konzolt és kör alakú LCD-t ad. A kipróbált CAN-kompatibilitásért sokan mégis a Pylontechet választják.
GSIKE vs LiTime 48V 100Ah
A LiTime 1.199,99 eurót kér az azonos 5,12 kWh-os rackért, tehát 350 euróval többet. Mindkettő 16S-LiFePO4-et használ 6000 ciklussal; a GSIKE ráadásul fali szereléssel és ingyenes szállítással jön.
GSIKE vs Redodo 48V 100Ah
A Redodo árban nagyjából egy szinten van (körülbelül 856 euró), de bluetooth appot kínál. A GSIKE a fali szereléssel és az alacsonyabb akciós árral szerez pontot.
GSIKE vs ECO-WORTHY és Renogy
A Cubix100 3U-os rackként wifivel drágább; a Renogy 48V 50Ah fűthető, de csak 2,56 kWh-s. Nem közvetlen fali csere, hanem niche.
Amire ez a tároló ki van méretezve
Legyen szó saját fogyasztásról, áramszünetről, nyaralóról vagy mobil beépítésről: a falra szerelt 5,12 kWh-os tároló több nehéz ólomblokkot vált ki egyetlen karbantartásmentes egységgel. Az azonos kapacitású 150 kg-os ólomhoz képest a 44 kg csak így válik falra akaszthatóvá.
Az áramszünet-átkapcsolós hibrid inverter a kimaradáskor automatikusan aktiválja az akkumulátort; a régebbi modelleket kézzel kell indítani. Vásárlás előtt ellenőrizd, hogy a készülék natívan támogatja-e az 51,2 V LiFePO4 profilt 58,4 V-os véggel.
Az IP54-es védettség porálló és fröccsenésálló, nem vízálló. Egy száraz garázs vagy pince nem kritikus, de egy zuhanyzó vagy egy fedetlen, kültéri hely már nem az.
A kábelkeresztmetszetnél érvényes: minél hosszabb a kábel az akkumulátor és az inverter között, annál vastagabb kell legyen, hogy a feszültségesés 1% alatt maradjon. 50 A-nél 5 méteren elég a 25 négyzetmilliméter, afölött a keresztmetszés nő.
Egy akkumulátor-főkapcsoló vagy biztosíték az akkumulátor és az inverter között kötelező. Ez véd a kábelzárlattól, és biztonságos karbantartást tesz lehetővé.
A kör alakú LCD a feszültséget, a töltőáramot és a kapacitást mutatja. A tartós telefonos megjelenítést az inverter adja, ha az RS485- vagy CAN-jelét a hálózatba streameli; maga a készüléknek nincs saját appja.
Aki hőszivattyút vagy elektromos fűtőtestet használ, annak a világítás- és hűtőszekrényes háztartáshoz képest egyértelműen több tároló kell. Ezek a terhelések több kilowattot vesznek fel, és gyakran az az oka, hogy egy 5 kWh-os tároló nem elég.
Nyáron a tároló gyakran gyorsabban töltődik tele, mert több a napenergia; a tél a próbatétel. Egy olyan méretezés, amely télen is elegendő, nyáron még inkább elegendő, mert a ciklusokat laposra járatod.
A kilowattöránkénti tárolási ár a GSIKE-nál körülbelül 166 euró, a Pylontechnél körülbelül 150 euró (de kisebb kapacitással), az általános névtelen termékeknél 100 euró alatt, szerviz nélkül. Egy összehasonlítás segít a csomag értelmezésében.
Támogatásnál érvényes: régiótól és dátumtól függően a háztartási naptárolót eltérően támogatják. 300-500 eurós kedvezmény 5 kWh-os tárolónként lehetséges; vásárlás előtt kérdezd meg a hálózatot.
Egy energiamérő vagy a hibrid inverter naplózza a fogyasztást. Aki egy hónapig mér, pontosan tudja, mennyi kWh kell neki este nap nélkül, és a tárolót nem becsléssel méretezi.
A LiFePO4 biztonsága felülmúlja az ólmot: nincs sav, nincs robbanógáz, nincs szivárgás. Az egység mégis a falon lóg, és ütés és közvetlen vízkontaktus ellen védeni kell, ahogy az IP54 előírja.
Aki egyszer megértette, hogy a 48V-os osztályban a tároló már önmagában az igazi busz, az soha többé nem keveri össze az akkumulátort az inverterrel. Az akkumulátor csak egy egység, amely a DC-energiát tartja; a háztartási AC-t a különálló hibrid inverter alakítja át. A kettő egymás nélkül csak fél rendszer.
A telepítés gyakori tévhite, hogy egy nagyobb akkumulátor mindig jobb. Valójában a túlméretezett tároló ritkán töltődik fel teljesen, és a lapos ciklusoknál a haszon nem nő lineárisan. A legjobb pont az, ahol a tároló naponta egyszer feltöltődik és esti-éjszakai kisütődik.
A hálózati betáplálás és a visszatáplálás árkülönbsége dönti el a megtérülést. A magyar piacon a háztartási ár és a visszatáplálási díj különbözete jelenti azt a hasznot, amelyből a tároló tíz éven belül visszahozza az árát.
Részletes kitérő a méretezésről, a buszfeszültségről és az élettartamról
A kérdést, hogy mekkora tároló kell, a napelem-teljesítményből is meg lehet válaszolni. Egy 5 kWp-es telep egy jó nyári napon körülbelül 25 kWh-t termel, egy rossz téli napon gyakran csak 3-5 kWh-t. Egy 5 kWh-os tároló a jó nap többletét jól felveszi, és télen a szűkös napot átsegíti. A lényeg: 5 kWh egy 3-5 kWp-es telephez passzol; 10 kWp-nél nagyobb tetőhöz inkább 10-20 kWh-t tervezz.
Sok háztartás alulbecsüli az éjszakai terhelést. Egy hűtőszekrény 24 óra alatt számolva 0,5-1 kWh-t vesz fel, egy router plusz LED-világítás még 0,5 kWh-t, a kazán- és a töltésvezérlés még 0,5 kWh-t. Ez együtt 2-3 kWh éjszakánként - mielőtt egyetlen készüléket is tudatosan az akkumulátorról üzemeltetnél.
A saját fogyasztás és az áramszünet különbségét gyakran félreértik. Saját fogyasztás azt jelenti, hogy a tárolót naponta pufferként használod a nap-hozam és a házterhelés között. Áramszünet azt jelenti, hogy a rendszer kimaradáskor átveszi az egész házat vagy egy részét. Áramsünethez átkapcsoló-relés hibrid inverter kell, nem csak egy töltő.
A 48V-os buszfeszültség azért terjedt el az otthoni tárolásban, mert a 2-5 kW-os releváns teljesítményeknél még elfogadható áramokkal dolgozik. Egy 24V-os felépítés 5 kW-nál már több mint 200 A-t venne fel, vastagabb kábeleket és drágább biztosítékokat kívánna. A 48V tehát a kompromisszum a biztonság, a hatásfok és a vezetékköltség között.
Egy gyakori ellenvetés, hogy a LiFePO4 drágább, mint az ólom. Az élettartam alatt kilowattóránként számolva éppen az ellenkezője igaz: az ólom 500-1000 ciklust bír, a LiFePO4 6000-et. Tíz év alatt a lítium tároló a felhasznált kWh-nként sokkal olcsóbb, pedig a vételára magasabb.
Aki egy régi ólomtárolót cserél le, gyakran tapasztalja, hogy a használhatóság jóval nagyobb. Az ólomot csak 50%-ig szabad használni anélkül, hogy gyorsan öregedne; a LiFePO4 a 80%-ot is kibírja. Egy 5 kWh-os LiFePO4 tehát nagyjából egy 10 kWh-os ólomtárolót vált ki fele súllyal és sav nélkül.
A hibrid inverteren a beállítás a legfontosabb siker-tényező. Ha véletlenül 24V-os vagy ólom-profilra van állítva, a készülék nem tölt fel teljesen, vagy túlfeszültséggel tölt és károsítja a BMS-t. A helyes 51,2 V LiFePO4 profil 58,4 V-os véggel ezért az első üzembe helyezéskor ellenőrizendő.
Az élettartam szempontjából a töltőáram egy emelő. Aki folyamatosan 100 A-rel tölt és kisüt, a specifikációs határ közelébe kerül, és gyorsabban öregszik. A normál, 30-50 A-es használat - azaz a névleges - a cellákat a tiszta tartományban tartja, és tíz évnyi használatra van méretezve.
A falra szerelésnek van egy alulbecsült biztonsági előnye: az egység magasan lóg, kívül a gyerekek és a háziállatok hatókörén, és nem a földön áll, ahol egy vízkárnál minden vizes lenne. A készülék és a fal közötti konvekció a 5 cm-es távolsággal adott.
Bérlők számára a falra szerelt tároló opció, mert költözéskor leszerelhető és elvihető, anélkül, hogy az épületet tartósan megváltoztatná. Padló-beépítésnél vagy pince-tárolónál a visszaépítés körülményesebb, és gyakran az eladásnál ottmarad.
A tárolás nélküli hálózati megoldáshoz képest a saját fogyasztás főleg a drága déli és éjszakai tarifákat spórolja meg. A visszatáplálási díj Európában 6-10 centre esett, miközben a háztartási ár 30-40 cent. Ez a haszon teszi gazdaságossá a tárolót.
Egy 5 kWh-os tároló és egy 5 kW-os hibrid inverter csomagja a legtöbb 3-5 kWp-es telep standard konfigurációja. Aki később 10 kWh-ra bővít, egyszerűen felakaszt még egy GSIKE-t párhuzamosan, anélkül, hogy az inverter-profilt kellene változtatni - csak a párhuzamos címeket kell beállítani.
Műszaki mélyedés: kisütési mélység, hatásfok, hőmérséklet, párhuzamos kötés
Kisütési mélység és élettartam: a 6000 ciklus 80% DoD és 25 fok mellett érvényes. Laposra használva (40 és 90% között) a tároló érezhetően tovább bír; a napi 10%-ra kisütés az alsó skálát súrolja. Inkább eggyel több egységet tervezz, mint hogy minden éjszaka teljesen levedd.
Hatásfok és körút: maga a cella 95-98%-ot ér el, a BMS-en, az inverteren és a vezetékeken keresztül a teljes hatásfok 88-92%-ra csökken. Napi 5 kWh este körülbelül 4,5 kWh-t ad a konnektorból. Ezt a veszteséget számold bele a méretezésbe.
Hőmérséklet és leterhelés-csökkentés: a tároló -10 és 50 fok közé van specifikálva, de a legjobb élettartam 15 és 25 fok között zajlik. A 40 fok feletti tartós meleg öregíti a cellákat, a fagy csökkenti a kapacitást; töltés 0 fok alatt fűtés nélkül megengedhetetlen.
Párhuzamos kötés és BMS: több pack kommunikál a megosztott RS485-porton, mindegyik a saját töltőáramát vezérli. Fontos az azonos modell, a hasonló töltöttség és a helyes DIP-cím; az összkapacitás a leggyengébb sztringet követi.
Üzembe helyezés és karbantartás: szerelés után a BMS bekapcsol, az inverter elindul, az LCD-t követjük. A karbantartás a csatlakozók és a szellőzőnyílások évenkénti szemrevételezése; nincs benne sav és nincs kiegyenlítő töltés, mint a ólomakkumulátornál.
Garancia és szállítás: három év garancia körülbelül tíz éves tervezett élettartam mellett. A dobozban van a fali konzol, a tiplik, a tápkábel, a kommunikációs kábel és a kézikönyv. Szállítás ingyenes, 1-3 nap feldolgozással, 2-7 nap tranzittal, 30 napos visszatéréssel.
A szerelés után a karbantartás lényegében a csatlakozók és a szellőzőnyílások évenkénti ellenőrzésére korlátozódik; a BMS a cellák kiegyenlítését automatikusan végzi, nincs benne sav és nincs kiegyenlítő töltés, mint az ólomakkumulátornál.
Összegzés
Aki a fenti szakaszokat végigolvasta, ismeri a három emelőt: a használható kapacitást a névleges érték helyett, a folyamatos teljesítményt a csúcs helyett, és a tiszta 51,2 V-os beállítást az inverterben. E három mércével bármely ajánlat - legyen az GSIKE, Pylontech, LiTime vagy névtelen - néhány perc alatt értelmezhető.
A GSIKE FixWall tudatosan egy belépő csomag pozícióját tölti be 5 kWh-val a falon: appot és fűtőtestet tudatosan nem csinál, hogy az ár 900 euró alatt maradjon, és a kereskedőn keresztüli több éves ügyintézéssel, ingyenes szállítással és 30 napos visszavétellel szerez pontot.
Hosszú távon a telepítés nem önmagában a tárolón térül meg, hanem a saját fogyasztás és a hálózatból vételezés különbségén. 30-40 centes háztartási áram és 6-10 centes visszatáplálás mellett ez a haszon elég nagy ahhoz, hogy egy 5 kWh-os tároló tíz éven belül megtérüljön.
A megvásárolt modelltől függetlenül érvényes: a legjobb befektetés a reális tervezés. Egy kicsit nagyobb, laposra járatott tároló tovább bír, mint egy kicsi, amelyet minden nap a széléig kisütünk. Ez a legfontosabb tanulság az összes táblázatból és összehasonlításból.
Aki egy és két egység között tétovázik, inkább eggyel kezd és később bővít: az 51,2 V-os busz a profil változtatása nélkül engedi a párhuzamos bővítést, és egy újabb egység felakasztása rögzítésen, összekötésen és címbeállításon múlik. Így elkerülöd a kezdeti túlmétezést.
Végül a telepítési gyakorlat: a hálózati bekötést villanyszerelővel csináltasd, de a fali konzolt és a DC-kábelezést két ember jól elbírja. A tiszta, vízszintes szerelés és a helyesen beállított 58,4 V-os profil dönti el végül, hogy a tároló eléri-e a ígért 6000 ciklust.
A GSIKE választása tehát elsősorban egy bevált, karbantartásmentes 5 kWh-os fali csomag a választása, vonzó áron, fölösleges app- vagy fűtőfunkciók nélkül, amelyeket úgysem használnál, és amelyek csak az árat nyomnák feljebb. Aki ezeket a funkciókat akarja, tudatosan egy drágább konkurrenst választ.
Más szóval: a magyar piac számára ez a legközvetlenebb út egy üres pincéből vagy egy kihasználatlan falból egy önellátó energiarendszerhez - feltéve, hogy a 44 kg-ot jól felakasztják, és az inverter a helyes profilt beszéli.
Végső ítélet: A Pylontech marad a kompatibilitási referenciaként, a GSIKE a legjobb választás a falra szerelt 5 kWh-hoz 900 euró alatt. Összegzés: GSIKE FixWall 51,2 V 100Ah = 5,12 kWh a falon 849,99 euróért, 6000 ciklus, RS485/CAN, legfeljebb 16 egység párhuzamosan.
Gyakori kérdések
Kapcsolódó útmutatók - a GSIKE 48V-5kWh szerkesztőség
Gyakran ismételt kérdések
Miért nem rosszabb a GSIKE az alacsonyabb ára ellenére?
Mindkettő 16S-LiFePO4-et használ 6000 ciklussal; a GSIKE az appon, a fűtésen és a rack-házon spórol, nem a cellákon. A cella-szabvány a piaci szereplőknél nagyjából azonos. Ár szempontjából a GSIKE FixWall 849,99 euró, 1.250 helyett: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 ciklus 80% DoD mellett, 50 A névleges és 100 A max, IP54, 44 kg, RS232, RS485 és CAN, legfeljebb 16 egység párhuzamosan. A szállítás ingyenes, a visszatérés 30 nap; a végső ár a rendelés napján a kereskedő pénztárában szerepel.
Melyik konkurensnek a legkipróbáltabb a CAN-kapcsolata?
A Pylontechnek, mert az US5000 már évek óta a telepítési gyakorlatban áll, és szinte minden inverter-dokumentumban nevén említik. Ár szempontjából a GSIKE FixWall 849,99 euró, 1.250 helyett: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 ciklus 80% DoD mellett, 50 A névleges és 100 A max, IP54, 44 kg, RS232, RS485 és CAN, legfeljebb 16 egység párhuzamosan. A szállítás ingyenes, a visszatérés 30 nap; a végső ár a rendelés napján a kereskedő pénztárában szerepel.
Később kombinálhatok egy GSIKE-t egy Pylontechhel?
Nem. Mindegyik márkát külön párhuzamos kötegként üzemeltesd; egy keverés ugyanabban a sztringben zavarja a BMS-kommunikációt. Ár szempontjából a GSIKE FixWall 849,99 euró, 1.250 helyett: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 ciklus 80% DoD mellett, 50 A névleges és 100 A max, IP54, 44 kg, RS232, RS485 és CAN, legfeljebb 16 egység párhuzamosan. A szállítás ingyenes, a visszatérés 30 nap; a végső ár a rendelés napján a kereskedő pénztárában szerepel.
Melyik konkurens kínál okostelefonos appot?
A Redodo és az ECO-WORTHY kínál bluetooth- illetve wifis appot; a GSIKE tudatosan csak kör alakú LCD-vel rendelkezik, ezért alacsonyabb az ára. Ár szempontjából a GSIKE FixWall 849,99 euró, 1.250 helyett: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 ciklus 80% DoD mellett, 50 A névleges és 100 A max, IP54, 44 kg, RS232, RS485 és CAN, legfeljebb 16 egység párhuzamosan. A szállítás ingyenes, a visszatérés 30 nap; a végső ár a rendelés napján a kereskedő pénztárában szerepel.
Melyik modellben van beépített fűtés?
A Renogy 48V 50Ah-ban; a GSIKE-ban nincs fűtés, és 0 fok alatt nem szabad tölteni. Fagyos helyiséghez külső fűtőszőnyeg kell. Ár szempontjából a GSIKE FixWall 849,99 euró, 1.250 helyett: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 ciklus 80% DoD mellett, 50 A névleges és 100 A max, IP54, 44 kg, RS232, RS485 és CAN, legfeljebb 16 egység párhuzamosan. A szállítás ingyenes, a visszatérés 30 nap; a végső ár a rendelés napján a kereskedő pénztárában szerepel.
Miért kér a LiTime 350 euróval többet ugyanazért a kapacitásért?
A LiTime a márkára, a támogatásra és az ökoszisztémára pozicionál; műszakilag a két 5,12 kWh 16S rack nagyjából egyenértékű. Ár szempontjából a GSIKE FixWall 849,99 euró, 1.250 helyett: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 ciklus 80% DoD mellett, 50 A névleges és 100 A max, IP54, 44 kg, RS232, RS485 és CAN, legfeljebb 16 egység párhuzamosan. A szállítás ingyenes, a visszatérés 30 nap; a végső ár a rendelés napján a kereskedő pénztárában szerepel.
Melyik tárolót ismeri fel közvetlenül egy működő hibrid inverter?
A Pylontech profilt szinte minden készülék natívan felismeri; a GSIKE-nál az általános 51,2 V LiFePO4 profilt választod 58,4 V-os véggel. Ár szempontjából a GSIKE FixWall 849,99 euró, 1.250 helyett: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 ciklus 80% DoD mellett, 50 A névleges és 100 A max, IP54, 44 kg, RS232, RS485 és CAN, legfeljebb 16 egység párhuzamosan. A szállítás ingyenes, a visszatérés 30 nap; a végső ár a rendelés napján a kereskedő pénztárában szerepel.
Melyik konkurens a legolcsóbb euróra vetített kWh-nként?
A Pylontech számít kWh-nként a legolcsóbban, de 4,8 kWh-t ad 5,12 helyett; egy általános Alibaba-projekt ennél is olcsóbb, de nincs mögötte márkás szerviz. Ár szempontjából a GSIKE FixWall 849,99 euró, 1.250 helyett: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 ciklus 80% DoD mellett, 50 A névleges és 100 A max, IP54, 44 kg, RS232, RS485 és CAN, legfeljebb 16 egység párhuzamosan. A szállítás ingyenes, a visszatérés 30 nap; a végső ár a rendelés napján a kereskedő pénztárában szerepel.
A jelöltek közül melyik az igazi fali szerelésű?
Csak a GSIKE van igazi fali modellként acél konzollal tervezve; a Pylontech, a LiTime és a Cubix100 rack- vagy padlómodellek. Ár szempontjából a GSIKE FixWall 849,99 euró, 1.250 helyett: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 ciklus 80% DoD mellett, 50 A névleges és 100 A max, IP54, 44 kg, RS232, RS485 és CAN, legfeljebb 16 egység párhuzamosan. A szállítás ingyenes, a visszatérés 30 nap; a végső ár a rendelés napján a kereskedő pénztárában szerepel.
Melyik tárolót válaszd, ha 10 kWh-ra lépsz?
Két GSIKE egységet párhuzamosan, mert azok az RS485-en láncolnak, és az 51,2 V-os kötegben maradnak; egy utólag épített rack-tárolót külön kellene járatni. Ár szempontjából a GSIKE FixWall 849,99 euró, 1.250 helyett: 5,12 kWh, 16S1P, 6000 ciklus 80% DoD mellett, 50 A névleges és 100 A max, IP54, 44 kg, RS232, RS485 és CAN, legfeljebb 16 egység párhuzamosan. A szállítás ingyenes, a visszatérés 30 nap; a végső ár a rendelés napján a kereskedő pénztárában szerepel.
Források és adatok elérhetősége
- Oficjalna strona produktu GSIKE — https://gesike.com/products/gsike-51-2-v-100ah-lifepo4-battery-with-bms
- Dane techniczne i instrukcja producenta — https://gesike.com/products/gsike-51-2-v-100ah-lifepo4-battery-with-bms
Útmutatók és összehasonlítások
Ismerje meg: GSIKE 51,2V 100Ah fal LiFePO4 akkumulátor.
Minden ár EUR-ban; a részleteket a termékoldal igazolja megrendelés előtt.
